PDA

View Full Version : nai-dobriqt mu priqtel... :(



01-23-2007, 15:24
awe hora nai-dobriqt pr na gadjeto mi samo se ebava s mene i mn ma mrazi, a gadjeto mi obi4a da e v negova kompaniq i v moq s16to.I taka stava, 4e ponqkoga sme 3ta.a toi postoqnno me osira :( kajetekakvo da pravq i kak da mu napraq 1 p1t t1po i az kakto toi me razplakva po4ti vseki p1t kogato sme 3ta?

Nadelina
01-23-2007, 15:34
Ubii glupaka s mylchanie.. Ne mu obryshtai vnimanie.. Vseedno ne syshtestvuva..

P.S. Momiche nedei da plachesh za gluposti pls.. :P

01-23-2007, 15:58
mi kakvo kakvo....vsu6nost i az sum imala podobna situaciq...no bqh pomolila gadjeto mi da govori s toq deto me drazne6e i samo se ebavahme.I vsu6tnos mojebi povwe4eto hora sa imali podobni situacii...vse pak nemoje vsi4ki da se obi4ame.Ne mu odru6tai vnimanie mul4i6 turpi6,mul4i6 turpi6 i na kraq stava6 rita6 go edin put v glavata,a moje i na druga 4ast ot tqloto mu(budi s kubinki-po oferta 6te e)i mu kazva6 q si ebi maikata be i moje kato za 4ere6kata na tortata da mu se izhra4i6 na liceto...tova bqh napravila az i pomogna

HardcorE_AFA
01-23-2007, 16:11
tiq gornite bqh az

Rihanna--
01-23-2007, 16:50
Не виждаш ли, че тва момче го прави нарочно за да може да ви раздели, не се принизявай на неговото ниво, дай му урок и му покажи, че не може да се отнася така с теб. Мисля, че трябва да говориш с гаджето ти за него и ако той не направи нищо по въпроса значи и той е същия кретен. :)

koalka
01-23-2007, 17:10
Трябва да кажеш на гаджето ти, че ти е много неприятно от държанието на неговия приятел.Просто го помоли да поговори с приятля си и да му каже да не се държи така.За какво му е?Все пак по този начин и гаджето ти не му е приятно сигурно да се държи така с теб.

01-23-2007, 17:25
Трябва да кажеш на гаджето ти, че ти е много неприятно от държанието на неговия приятел.Просто го помоли да поговори с приятля си и да му каже да не се държи така.За какво му е?Все пак по този начин и гаджето ти не му е приятно сигурно да се държи така с теб.
ne, koalka, vsa6tnost vsi4kite lafove na pr mu sa nqkvi hiper zatapva6ti i gadjeto mi sa smei na tezi prostotii ot koeto mi stava o6te po-gadno, a vsa6tnost pr mi ne e takav kreten, no nz za6to se smee na tova, moje bi da se pravi na gotEn pred avera mu... :roll: :?

FiRe_LaDy
01-23-2007, 17:31
Pravi sa che ne ti puka.I ne mu pokazvia che tii gadno i kaji na priqtelq ti che ne iskash da izlizate trimata i da naprai taka che da izliza pootdelno s dvmaa vi.

BloodSoul
01-23-2007, 17:51
awe hora nai-dobriqt pr na gadjeto mi samo se ebava s mene i mn ma mrazi, a gadjeto mi obi4a da e v negova kompaniq i v moq s16to.I taka stava, 4e ponqkoga sme 3ta.a toi postoqnno me osira :( kajetekakvo da pravq i kak da mu napraq 1 p1t t1po i az kakto toi me razplakva po4ti vseki p1t kogato sme 3ta? Той пък за кво идва с вас? Да ви свети ли? Не му обръщай внимание, все едно го няма!

juSTkiddy
01-23-2007, 18:07
Емии...Първо тфа че излизате тримата е тъпо...Както каза BloodSoul за кфо ви е??..Най добре твоя приятел да излиза с двама ви поотделно и ако някой път се наложи да излезете заедно не му се давай на оня досадник ами го затъпи тъй че да не се отваря повече :wink:

vvs_go
01-23-2007, 19:47
насери го и ти

01-24-2007, 07:31
Хаха, бях в същата ситуация навремето, само дето и гаджето ми ме затапваше... Ама аз се научих и ги насирах и двамата после. И вече не беше обида и насиране, ами по-особен начин на общуване. Даже после като се разделих с него си останахме приятели, и те двамата /дето ме насираха кат за световно/ после в обща компания винаги бяха на моя страна, ако някой се опитваше да се ебава с мене нещо го правеха на две стотинки... И сега няма човек, който да ме затапи качествено. Давай смело, настъпи ги и двамата, открий им слабите места и ги побъркай. Тогава те приемат за част от глутницата и става весело... Ех, що не съм се родила момче, имам мъжко мислене...

muhlqsal_4orap
01-24-2007, 09:03
I taka stava, 4e ponqkoga sme 3ta.a toi postoqnno me osira :( kajetekakvo da pravq i kak da mu napraq 1 p1t t1po
Момчето има разстройство ма, а ти искаш допълнително да му правиш гадно! :evil:
пп сигурна ли си че не си тоалетна хартия или че дъхът ти не смърди на тоалетна чиния?

white_chik
01-24-2007, 17:17
Е,кво чак толко казва,че те разплаква :shock: Не знам мен като някой ме ебава му отвръщам,а ако не можеш тогава просто кажи на гаджето ти,че не харесваш много неговия приятел и че предпочиташ да сте си само двамата.

koalka
01-24-2007, 17:26
Трябва да кажеш на гаджето ти, че ти е много неприятно от държанието на неговия приятел.Просто го помоли да поговори с приятля си и да му каже да не се държи така.За какво му е?Все пак по този начин и гаджето ти не му е приятно сигурно да се държи така с теб.
ne, koalka, vsa6tnost vsi4kite lafove na pr mu sa nqkvi hiper zatapva6ti i gadjeto mi sa smei na tezi prostotii ot koeto mi stava o6te po-gadno, a vsa6tnost pr mi ne e takav kreten, no nz za6to se smee na tova, moje bi da se pravi na gotEn pred avera mu... :roll: :?Ок, те се забавляват, но на твой гръб.Все пак мисля, че сериозния разговор ще свърши работа.Може да му е много смешно, но просто той трябва да уважи мнението ти и да говори с приятеля си да се спре.Вече достатъчно неща явно е казал, за това и приятелят ти трябва да разбере.