PDA

View Full Version : only sex...



mi6enceto
01-23-2007, 17:12
az sum na 14 toi na 16 poznavame se ot 2 godini ..ot 1 imame i sexualni otnu6eniq..az go obi4am super mnogo no toi men nz..kazval mi e mnogo ne6ta ..super bliznki sme..sega toi si ima gadje no nie si produljavame i az igraq rolqta na lubovnica.. nz kakvo da pravq pls help :cry:

HardcorE_AFA
01-23-2007, 17:18
mi ako bqh na tvoe mqsto ne bih iskala prosto da sum 3-q 4ovek,zatova 6te e po oferta da si 4-q toest i ti si hvani gadje,i ve4e nqma da igrae rolqta na lubovnica a toi 6te zapo4ne da igrae kato lubovnik.

HopeLesss
01-23-2007, 17:19
Ти си адски глупава, ако продължаваш да участваш в тоя фарс. Никога не бих позволила да играя второстепенно значение в дадена връзка. По-добре сложи край на всичко, докато не си паднала още по-ниско.

По дяволите, ти си само на 14 ](*,)

rrrrrr
01-23-2007, 17:20
ai stiga be na 14 godini i si se zaplela v takiva aferi... nai hubavo si nameri gadje i go zareji toq

PoisoNGirL
01-23-2007, 17:47
ti normalna li si ?zarqzvai go toq kolkoto i da go obichash!zamislilqla li si se v kvo si se zaburkala? hvani si gadje i go zabravi!!!

koalka
01-23-2007, 18:12
Ако те обичаше, не мисля, че щеше да си има приятелка.Просто не трябва да се примиряваш с това положение.Това, че го обичаш не му дава право да се възползва така от теб.Но пък от друга страна само така можеш да си близка с него, което е кофти и същевременно по-добре за теб.А ако трябва да съм на твое място не бих избрала да съм само в такива отношения с момче, което обичам, а той да не се интересува много-много от мен.

alkobalko
01-23-2007, 18:18
Въобще не си мисли, че те обича. Ако наистина беше така нямаше да се държи по този начин. Каква обич е да си с един човек, а в същото време да си имаш гадже. Той просто те използва, а ти му се връзваш. По-добре се раздели с него, няма смисъл да те унижава така. Ще намериш някой, който да те уважа за това, което си, а не само заради секса.

ThePainIsReaL
01-23-2007, 18:21
Момиче .. казвам ти го съвсем сериозно - не си наред - на 14 години да изпълняваш роля на любовница . Я се стегни и го остави този глупак ! Друг ли няма да си намериш - да бе :!:

BloodSoul
01-23-2007, 18:54
az sum na 14 toi na 16 poznavame se ot 2 godini ..ot 1 imame i sexualni otnu6eniq..az go obi4am super mnogo no toi men nz..kazval mi e mnogo ne6ta ..super bliznki sme..sega toi si ima gadje no nie si produljavame i az igraq rolqta na lubovnica.. nz kakvo da pravq pls help :cry: Какво от това, че сте близки? Той те използва само като сексуален обект! Като виждаш как седят нещата и не си удоволестворено, прекрати тези отношения с него. До къде мислиш, че ще стигнеш?! Ти си само на 14!!! Ехооо!!!! ](*,)

Angel_of_fate
01-23-2007, 19:06
май ти си новата изгряваща звездица :smt058

Undying
01-23-2007, 19:25
Ами няма да го забравиш ако продължавате да се държите се едно нищо не е станало.

01-23-2007, 20:01
nz ne moga super trudno 6te mi e...6te probvam ...btw v momenta sam v etap na svalka s edin:)) super mn mersi :)

xixi
01-23-2007, 20:33
По-добре сложи край на всичко, докато не си паднала още по-ниско.


мм правино сложи край НА ВСИЧКО.(поради причината че до момента никой не ме напсува затова мнение да съм по ясен-
вземи една бормашина и давай стил Алис куупър)

Merito_
01-23-2007, 23:07
Как можеш да позволиш да те използва така само когато има нужда.И каква обич може да има този човек към теб, след като спи с теб, а е с друга, какво очакваш?Някакви сериозни чувства ли? Откажи се от това да бъдеш третата. Първо, че си и на 14.Второ имай малко гордост, не си някаква играчка, с която да си играят когато си поискат. Не позволявай да постъпват с теб по този начин...

Alerta
01-24-2007, 01:08
Е чакайте, а ако иска да продължи да спи с него?
Ми говори с него и му кажи как стоят нещата и да избира... Мое да ти е кофти ама по-добре така :)

KiLLeR_InSTiNkT
01-24-2007, 21:15
Момиче, осъзнай се! Той само се възползва от теб... Та ти си още на 14!!!

Absconding
01-24-2007, 23:51
Ти си адски глупава, ако продължаваш да участваш в тоя фарс. Никога не бих позволила да играя второстепенно значение в дадена връзка. По-добре сложи край на всичко, докато не си паднала още по-ниско.

По дяволите, ти си само на 14 ](*,)

:!: :!: :!: