PDA

View Full Version : как бееее как да станее



отчаяна
01-23-2007, 17:31
Хора моля ви за съвет!значи аз съм на 17 и съм си харесала едно момче от спирката!той също доста често се заглежда по мен, обаче никой нищо не прави!тъпо е щото не пътуваме с 1 и същ автобус и не се засичаме много често!той май е 12 клас и не ходи много много на даскало като мен и може би се разминаваме незнам!много се изнервям!айде давайте съвети да кажете кой какво би направил в тази ситуация!моля ви за повече мнения!плссс! :wink:

anubite
01-23-2007, 17:32
Отрежи си ръката.

Mimka_sweet
01-23-2007, 17:34
Отрежи си ръката.Бе ти си имаш свои любофни проблеми....занимаай са с тях.
А по темата : Заговори го - колко е часа ала бала.......къде учиш нещо такоа :-D

FiRe_LaDy
01-23-2007, 17:35
Emi to taka kato ne se poznavate kofti.Ama shtom ste se vijdali povechko pyti ... mi dea znam.Zagovori go nqkoi pyt.S neshto obiknoveno pochni i taka.... Ne sma popadala v tkaava situaciq a i nqma kak da popadna taka che ne moga mn da ti pomogna ....

Angel_of_fate
01-23-2007, 17:36
Направи се че си с 2 счупени ръце и си отави дюкяна разкопчан и го помоли да ти помогне :-D

BloodSoul
01-23-2007, 17:42
Хора моля ви за съвет!значи аз съм на 17 и съм си харесала едно момче от спирката!той също доста често се заглежда по мен, обаче никой нищо не прави!тъпо е щото не пътуваме с 1 и същ автобус и не се засичаме много често!той май е 12 клас и не ходи много много на даскало като мен и може би се разминаваме незнам!много се изнервям!айде давайте съвети да кажете кой какво би направил в тази ситуация!моля ви за повече мнения!плссс! :wink: Бих отишла и седнала до него все едно няма къде да седна или от тоя тип. Или просто го заговаряш :)

отчаяна
01-23-2007, 17:46
ма тва със заговарянето не е толкова лесно! :cry: пък и той никога не сяда щото има доста хора на спирката!и може би затова е доста сложно! :(

anubite
01-23-2007, 17:49
Вървиш, вървиш, вървиш, гледаш в земята, вървиш, гледаш в земята, натрисаш се в него. Следва разговора:
- О, извинявай.
- Няма нищо.
- Ама аз наистина се извинявам.
- Няма нищо, бе.
- Искам да ти кажа, че аз много, много, много, ама наистина много съжалявам.
- Ама нали ти казах, че няма нищо. Не се притеснявай.
- Още веднъж, извинявай. Искаш ли да станем гаджета?
...

ND4SPD_f
01-23-2007, 17:50
ами отиди при него и се запознайте....

Angel_of_fate
01-23-2007, 17:50
Божеееее защо си се влюбила в някой който не познаваш ?!?! даже не си говорила , а пердстави си че говориш с него ама той излезе баси кухата лейка !?!?!?

кръц-клъц
01-23-2007, 17:52
как бееее
Кви са тея овце във форума?!Не знаех,че могат да пишат с копита по клавиатурата о.@

ND4SPD_f
01-23-2007, 17:53
просто тр да му кажеш:
-Пич,може ли да се запознаем?-И ако стане-стане

01-23-2007, 17:58
просто тр да му кажеш:
-Пич,може ли да се запознаем?-И ако стане-стане
да бе то така става! :( ........и никъде не съм споменала, че го обичам!харесва ми просто! :)

gabbybon
01-23-2007, 18:21
Еми заговори го! Питай го колко е часа някви е такива неща. На края му кажи че ти харесва и ше се радваш ако се видите някъде :wink: :wink:

P.S. За да му кажеш тва дето ти казах трябва да си сигурна че те заглежда,но го е срам да те заговори :wink: Аре УСПЕХ :wink:

white_chik
01-23-2007, 18:27
Еми следващия път като се засечеш с него на спирката и съвсем небрежно го питай къде учи.кажи му,че и друг път си го виждала и ти е било любопитно