PDA

View Full Version : Къде е любовта ?



01-23-2007, 18:37
Хора къде отиде любовта ? Защо всички говорят само за секс ? Нима той замени любовта ? Къде отиде нежността .. Къде ?

Nadelina
01-23-2007, 19:03
Az q skrih u edna cherna peshtera :P

Mimka_sweet
01-23-2007, 19:05
Няма ги :wink:

cherinka
01-23-2007, 19:06
епа че смея ли да питам ке тва любов

xixi
01-23-2007, 19:10
И най-вече къде подяволите са ми киселите краставички????

bungle
01-23-2007, 19:10
В подписа ми...

koalka
01-24-2007, 11:40
В днешно време е така, приеми го.Остава да търсиш момичето/момчето, което наистина си заслужава.

shemetaa
01-24-2007, 12:12
awe macka...kade gi ima teq ''istinskite''?!si4ki mom4eta gledam samo cicite zadnika i ustnite..ebasi samo tfa li imame nie jenkite?e verno e nie ne sme angeli,pove4eto momi4eta tarsqt muskuli ...awe hora osaznaite se liubovta ne e samo fizika...seki put kogato se vlubq istinski se stava edna drisnq a 6to tqa da e taka?6toto nie horata sme glupavi vqrvam 4e ne samo pri mene e taka...dano vse nqkoga oniq gunki v glavite ni zapo4nat da rabotqt za6toto mi pisna ot gluposti... :!:

Barbie
01-24-2007, 12:25
"ние, женките"?!?! :lol: :roll:

Много сте крайни. Вярно, че момчетата в тийн годините си са деца-идиотчета (не че и девойките не сме... :roll: ), но това се израства (евентуално :-D ) Вярвам, че когато човек стане достатъчно емоционално зрял, за да се влюби истински, спира да мисли за повърхностни неща. За всичко има време - и за тийн дивотии, и за любов. :wink:

CVETELLINA
01-24-2007, 12:31
съгласна съм с Барбито.. :-D

Undying
01-24-2007, 12:39
Любовта си я има,друг е въпроса че много малко вече я ценят.

TreeHill
01-24-2007, 13:08
цаката е следната : секс от любов (любов) - ето това е далаверата и е по-прекрасно от всичко

Konfucii
01-24-2007, 13:13
Пич виж ся
Любов през теен години е често срещана но доколко е истинска незнам
мн хора сам виждал дет са се обичали истински
ама и визията е важна за теб като не е важна трагваи с някой крокодил и ми се махаи от главата
;)
опа

хахахххахаах
А бе и копешката лютеница и важна както казва анубите ли каф беше както и киселите краставички на хихи и там незнам си кво
на тъм въпрос тъп отговор!

01-24-2007, 17:39
ти чуеш ли се кво говориш.
ЛюбоФ има само при при миещите мечки

xixi
01-24-2007, 17:44
Търсете я под капачките от кока кола 2 литра

Psihi4no_bolen
01-24-2007, 18:03
Хора къде отиде любовта ? Защо всички говорят само за секс ? Нима той замени любовта ? Къде отиде нежността .. Къде ?

ako ne se laja v4era mi rovi4ka6e v gaza ma dnes ne q znam ...

shemetaa
01-25-2007, 18:31
dobre be hora za kfo trqbva da e taka,za6to liubovta trqa da e samo v me4tite na horata i vuv filmite ne mislite li 4e za tova ne6ty sme vinovni nie?!na nqkoi ot vas ne vi li se iska da q sre6tenete,da se borite za neq i sveta vi da se varti samo okolo neq...nali uj tq e nai-krasivoto i nepovtorimo ne6ty sazdadeno ot 4ove4estvooto?za6to trqbva vsi4ko da se svejda samo do sex-a...neznam moje bi o6te sum prekaleno malko imam predvid vse o6te sum u4eni4ka pod kriloto na roditelite mi ,vse o6te ne sum opitala ot vsi4ko v jivota....no kakto vijdam i pri po-vazrastnite q nqma...imalo pove4e razvodi otkolkoto brakove :( :shock: ..a za kakvo vsa6tnost sa brakovete,ako naistina se obi4at dvama du6i te nqmat nujda ot tazi formalnost,tova e prosto list hartiq...da se varna na vaprosa-problem...az li sum prekaleno naivna neznam,no naistina mi se iska da budem nqkak istinski,a ne da se pravim na ''putki''[sujalqvam za dumata i na Don Juanovci. :x ..vsa6tnost tezi koito se pravqt na tqh sa prosto edni sredno-statisti4eski muhliovci...nqkoga ne vi li se e iskalo da obi4ate i da budete obi4ani kato po filmite-istinski...kogato gledam nqkfi film4eta izpulneni s emocii[polojitelni] [mnogo dobur takaf film e CRAZY/BEAtiful[DIVI/KRASIVI]] :-D ,sarceto mi napravo se ''Pulni'' :smt051 :smt050 :smt049 :smt060 ...tolkova e krasivo,a nie go razvalqme...tova sme nie horata razvalqme vsi4ko...primeri sa tova 4e nqma snqg sega zaradi typiq parnikov efect koito vsi4ki nie pri4inqvame :smt118 :smt119 [malko kato filosof se izrazih]...a nemoje li pone ne6ty malko i skromno da suhranim[izgradim]-LIUBOVTA...neznam moje bi za tezi koito 6te go pro4etat tova e glupavo,staromodno i nqkoi 6te me izkritikuva 4e sum stra6no naivna i otka4ena :oops: :roll: :? ,no nali vseki si ima mnenie...az iskam da sre6tna ''tozi'' 4ovek i da bude moqt svqt...dano vseki uspee da po4uvstva pone 4ast ot liubovta

HardcorE_AFA
01-25-2007, 18:43
любовта?!?!?!има я още но вече е много по трудно да я намериш

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 08:01
никаде не е отишла.. винаги е била и ще бъде сред нас.. просто е мн трудно да различиш истина от лъжа..

brain_stew
01-26-2007, 08:39
Хора къде отиде любовта ? Защо всички говорят само за секс ? Нима той замени любовта ? Къде отиде нежността .. Къде ?

Абе ква любов бе?Любов няма!Секса....вече и той няма своето значение както преди!Млако са романтиците вече (не съм от тях!)...

Vladokaaa
01-26-2007, 08:40
Любов какво беше това чувал съм от други за нея.Но не се усеща нещо.Любовта е в "Червената книга" при изчезващите видове. :roll:

playful_baby
01-26-2007, 09:19
"ние, женките"?!?! :lol: :roll:

Много сте крайни. Вярно, че момчетата в тийн годините си са деца-идиотчета (не че и девойките не сме... :roll: ), но това се израства (евентуално :-D ) Вярвам, че когато човек стане достатъчно емоционално зрял, за да се влюби истински, спира да мисли за повърхностни неща. За всичко има време - и за тийн дивотии, и за любов. :wink:
mmm ne vqrvam 4e spirat da mislqt za povarhnostni ne6ta kato izrstnat! nz maj koito da ne misli za sex a pak i da znaeh bi mi se storilo stranno :shock: !
no naistina donqkade si prava naistina v na4aloto sa teen divotiite a posle idva ljubovta! no vsi4ko zavisi ot 4oveka se pak! :wink:

Charleese
01-26-2007, 15:31
Любовта се отчая от нас хората,които непрекъснато я принизяваме и си отиде на небето,откъдето е дошла! :wink:

ThePainIsReaL
01-26-2007, 16:21
Ако преди два месеца беше пусната темата , щях да пиша какви ли не красиви неща за любовта . Но сега , когато съм наранена и изпълнена с отчаяние , което граничи с чувство за вина , не ми е много трудно да видя , че повечето тийнчета на моите години не са прозрели за любов и не могат да отворят сърцата си за нея . Съвсем грешна е настройката към нея на повечето , които познавам ... Съмнявам се , че преди да се изясним сами със себе си , ще открием къде е любовта . Може би с годините ще научаваме повече за себе си и следователно повече за любовта ... знам ли . Може би пък всичко е въпрос на очакване и внушение . Ако се самонавием , че следващото момче / момиче ще е голямата ни любов и му дадем този шанс , то може наистина да стане това , което сме искали .
Любов има ! И за да я има и за нас , не само за другите , трябва да вярваме , да очакваме , да искаме .. :? Да се учим от грешките на другите и от своите собствени
Айде стига толкова умуване ..