PDA

View Full Version : alergiq?



01-23-2007, 19:17
moje da vi se stori stranen vypros no spored vas vyzmojno li e da sym napravila alergiq kym damski prevryzki? Specialno kym teq novite Always Fresh...Izpolzvah gi dva dni ot menstruaciqta (miq se redovno i smenqm prevryzkite 4esto), no cqlata se poduh i za4ervih otdolu i ujasno zapo4na da me syrbi:( Kakvo da pravq???

vilsyn
01-23-2007, 19:21
Не може да е от превръските :D

Undying
01-23-2007, 20:00
Ами да ти кажа възможно е,щом до сега не си имала тези проблеми.В новите има ароматизатори някакви и може те да предизвикват тези реакции.Не ги ползвай до края на менструацията си и ако не се оправиш по-добре посети гинеколог.

miloto_girl_4e
01-23-2007, 20:02
Не може да е от превръските :D


Напротив може.. то не е точно алергия де..
АЗ примерно преди време си ползвах спокойно Always Ultra, после излезнаха и Always Ultra Sensetive и вече ползвам само тях, ако ползвам Fresh или някоя друга от по-старите и почва да ме сърби, запарява ми някакси и я махам веднага, че веднъж нямах други и така и аз като теб се зачервих, сърбеж имах и т.н, такаче е възможно :!:

batkodoki
01-24-2007, 08:05
повече от възможно!

SINDEL
01-24-2007, 08:25
Възможно е. Особено както тея новите са ароматизирани и не знам си какви си още... като нищо. Ползвай си обикновени превръзки

01-24-2007, 08:32
Аз също имам такъв проблем, но от ВСЯКАКВИ превръзки, сърбеж и парене, изприщване, протриване на кожата отстрани /"крилцата" дето са/ отврат направо. И като минах на тампони направо се родих, лесно, удобно, чистичко... Направо забравяш че си в мензис... Е ако си девствена не знам можеш ли да ползваш тампони, някои казват че може, други че не може, в такъв случай нямам идея, пробвай различни превръзки...

HardcorE_AFA
01-24-2007, 08:39
mi nai dobre prestani da gi izpolzva6 teq...vzemi si drugi ako sarbeja produlji ve4e moje da se dopita6 do nqkoi po razbira6t naprimer ginekolog

Kitana
01-24-2007, 10:14
Не може да е от превръските :D МОЖЕ МОЖЕ МОЖЕ!
зависи от превръзките и от това дали са с аромат(по принцип тези ароматните са най-предразполагащи към алергии) или т.н. имам позната която има алергия към копринени превръзки и ползва само паму4ени... вси4ко е възможно та този свят!