PDA

View Full Version : Приятелството или любовта???



aaaaaaaa123
01-23-2007, 19:51
:)

BUBU_to4ka_TO
01-23-2007, 20:22
бъди с този когото харесваш и да не ти пука за останалите...ако са ти приятели ще те разберат, ако не- значи просто не си заслужава да се тревожиш за тях...

Need_A_Girl
01-23-2007, 21:34
Истината е, че приятелите са приятели, ама сиренето е с пари! 8) За момента е най-добре да си харесаш някой друг и като се размине сичко да си изясниш отношенията и с двамата! :wink:

Merito_
01-23-2007, 21:43
Ами аз ако бях в твойто положение щях да съм с това момче...Приятелката ти знае, че сте ходили и че можеш да имаш още чувства към него е логично.Ми тя щом ти е приятелка и го прави това, ти що да не го правиш пък и имайки впредвид, че и преди сте ходили.Аз я зарязвам тази само и само щото е постъпила така, че и с най-голямо нахалство се сърди и тръгвам с момчето,което харесвам.А пък тя ако ти е приятелка,(макар че от това, което прочетох не ми заприлича много на такава) разбира се, че ще ти влезе в положение.Бъди си с момчето ако питаш мен...

muhlqsal_4orap
01-24-2007, 08:25
Истината е, че приятелите са приятели, ама сиренето е с пари! 8)
забравяш че щом птичките пеят, начи пантофките ти са цъфнали, което тотално обръща теорията ти за глобалното затопляне

koalka
01-24-2007, 11:35
Доста оплетена ситуация, наистина.Какво бих направила аз...Значи тази приятелка не ти е никаква приятелка и въобще не трябва да ти пука, че ще ти се разсърди.Доказва го това- въпреки че всичко е започнало от нея и те са тръгнали, а накрая пак ти си виновна.Една истинска приятелка не би направила такова нещо, не мислиш ли!?Просто не трябва да те интересува тя, а само това момче, което наистина харесваш.Излезте, но само двамата, за да може да си поговорите насаме и да се изясните като хората.Кажи му, че имаш адски силни чувства към него, че държиш на него и тези недоразумения, които са станали трябва да се оправят.Ако той те харесва, не виждам причина да не сте заедно.Кажи му, че тази "приятелка" е постъпила зле и да не й вярва, ако се опита пак нещо да направи.Успех и пиши като тази история има развитие, надявам се добро!

TreeHill
01-24-2007, 13:25
Доста оплетена ситуация, наистина.Какво бих направила аз...Значи тази приятелка не ти е никаква приятелка и въобще не трябва да ти пука, че ще ти се разсърди.Доказва го това- въпреки че всичко е започнало от нея и те са тръгнали, а накрая пак ти си виновна.Една истинска приятелка не би направила такова нещо, не мислиш ли!?Просто не трябва да те интересува тя, а само това момче, което наистина харесваш.Излезте, но само двамата, за да може да си поговорите насаме и да се изясните като хората.Кажи му, че имаш адски силни чувства към него, че държиш на него и тези недоразумения, които са станали трябва да се оправят.Ако той те харесва, не виждам причина да не сте заедно.Кажи му, че тази "приятелка" е постъпила зле и да не й вярва, ако се опита пак нещо да направи.Успех и пиши като тази история има развитие, надявам се добро!


без да чета знам , че тва е отговорът ... вярваите ми

eleto_ludo_dete
01-24-2007, 18:29
KAde e tazi malka nahalnica ,koqto ti se pi6e za priqtelka da i razkaja az edna prikzka za otnoo6eniqta mejdu priqtelite .Az su6to smqtam ,4e e pravilno da si s mom4eto,a tq neka se surdi..Problema e ,4e qvno ne e mn orientirana kakvo zna4i dumata priqtel.!!!!

pathetic
01-24-2007, 18:37
Приятелството в обичта.

shalis
01-24-2007, 18:57
Ако това момиче ти беше приятелка наистина нямаше да постъпи така никога.Щом е била наясно с чувствата ти към бившия и въпреки това е започнала да се зарибява с него сама можеш да си правиш извода каква приятелка ти е, А колкото до момчето....мен ако питаш остави го и него.Може да е искал да те пробва и да ти прави на пук...замисли се обаче - сега е защото му пука за теб, ама след малко може да е наистиан това и да го направи пак, този път обаче да не те пробва.Аз бих ги заебала и двамата...

aaaaaaaa123
01-24-2007, 20:34
Благодаря на всички за съветите.Реших с момчето да си останем само приятели,колкото и да не ми се иска :( а относно момичето...с него отново сме си приятелки,но вече ще имам "1 на ум" :?

muhlqsal_4orap
01-25-2007, 10:17
KAde e tazi malka nahalnica ,koqto ti se pi6e za priqtelka da i razkaja az edna prikzka za otnoo6eniqta mejdu priqtelite
а кой е казал, че има някви проблеми със заспиването, а? а, а, а?