PDA

View Full Version : Zagluhvane



01-23-2007, 20:02
Zdr. v4era mi zaglahnaha ushite . Nz dali zaglahvane e tochnata duma. Predi tova bqh bolen ot grip , e oshte sam si malko bolen de, i ve4erta izvednaj dqsnoto mi uho sqkash zaglahna . Slojih si kapki legnah na sutrinta bqha gore-dolu dobre , ama lqvoto sqkash mi zaglahna . slojih si kapki na obqd , no ne se opravi . samo 4e i dqsnoto mi zaglahna i ne moga da chuvam mn dobre . i sq si slojih kaapki i na dvete ushi i nz ko da pravq . a na lekar ne moga da otida . imam si prichina nedeite da pitate plz . Mersi predvaritelno za pomoshta

alabalalaa
01-23-2007, 20:33
SPOKO ne se pritesnqvai ,zaradi gripa e!Az bqh bolna po sa6tiq na4in i na men mi zaglahnaha u6ite( a i vsi4ki bolni se oplakvat),no tova e samo za nqkolko dni i 6te si mine .

midian
01-23-2007, 21:44
Гърлото, носа и ушите са свързани.И ушите обикновено заглъхват заради болно гърло.Така че не се притеснявай, като си излекуваш гърлото ще се оправиш.

01-24-2007, 04:28
k shtot se bqh oritesnil , svirq v metal grupa ak tam nqma ti6ina :) sa6to taka slusham sas slu6alki i vsi4ko okolo men e svarzanok z mzijata

batkodoki
01-24-2007, 08:00
ГОДИНИ?

някакви антибиотици вземал ли си заради "грипа"?

и как реши, че са ти нужни точно капки за уши след като не си бил на док? проблема явно е в гърлото и това което ги свързва - евстахиевата тръба