PDA

View Full Version : Molq za savet i mnenie..



QQQQQQQQQQQQ
01-23-2007, 22:30
Hora zdraveite...imam nqkakav problem i mnogo iskam da mi pomognete...daite mi savet mnenie...preporaka...nz..prosto mi pishete :)
Na 17 i polovina sam...ne sam zadrasten...obache neshto sam smotan mama mu stara..nz kvo da govora...pritesnqvam se...ne vinagi, no ima izvestna doza pritesnenie v men...nz kvo kaja...v kompaniq vinagi malcha kato tapanar...i samo kato mi kajat neshto i az kazvam dve tri dumi...opitvam se da ne e taka....no ne se seshtam i da kaja neshto...neshto zabavno interesno...nz, zashto e taka.. nemoga da si hvana priqteli..molq pomognete mi....neznaete kolko gadno se chuvstvam...kato vsichki se ogovarat da hodqt nqkade i daje i ne se seshtat za men ..da se obadqt...lele ujas...kajete mi molq vi..neiskam da sam tolkova smotan..da izglejdam taka tapo..
Izvinqvam se i predvaritelno Vi Blagodarq !!!!!!!!!!! :)

teenkopele
01-24-2007, 05:08
Продължавай да опитваш и ще успееш. Няма да останеш без авери, споко. :wink:

yuHku
01-24-2007, 05:42
v kompaniq vinagi malcha kato tapanar...

по-добре да мълчиш и да мислят, че си умен, от колкото само глупости да плямпаш и да видят колко си глупав

а инче човек просто трябва да се отпуснеш, да не се чудиш са ако кажаш нещо какво ще стане просто го казваш
винаги:
- казвай какво мислиш, ако те попитат и дори да е лошо кажи истината= така ще разберат че не си някой подмазвач и ще ти имат повече доверие
- когато се лигавиш(ако го правиш) винаги знай къде да спреш
- когато някой говори не го прекъсвай
- говори бързо , това ще обърка околоните и ще ги накара да се заслушат (под бързо нестава дума да пропускаш половината думи и да ги насичаш, просто павнотот говорене изнервя)
- търси си компания със сходни на твоите интереси...

това е за сега от мен ако се сетя още нещо ще пиша
Успех!!! :)

JoeBanana
01-24-2007, 05:47
намери си други хора :-D хора, пред които можеш да се отпускаш и предразполагат към разговор
а, не някви тъпири :-D

Nicole Scherzinger
01-24-2007, 05:59
явно компанията ти не е добра и за това навсякъде има хора с различни характери намери хора със такъв като твоя

Ice Princess
01-24-2007, 08:36
Просто не трябва да ти пука толкова какво биха казали другите и какво биха си помислили за тебе :wink: Бъди себе си и вярвай повече в собствените си качества, защото сиг си хубав човек. :wink:

BunnYY_f
01-24-2007, 08:59
Отпусни се, ти ако не се топускаш пед приятелите си пред кого тогава :-k Просто не се притеснявай че ако кажеш нещо повече можеш да се изложиш или нещо такова, щом си в една компания с тези хора значи те познават и няма да те помислят за идиот или незнам си къв :wink: Само се отпусни и кажи това което ти е на сърцето :wink:

koalka
01-24-2007, 11:51
Не се опитвай да се праиш на такъв, какъвто не си.Най-важното е да не се притесняваш, това може само да не е в твоя полза.Най - добре се отпусни, все едно си сам и си говори нормално.А пък и от какво се притесняваш?Това са хора на твоята възраст, хора като теб и всички останали.

HardcorE_AFA
01-24-2007, 12:21
kakbo Bob marley e kazal everithings gonna be allright

sexY_mackA90
01-25-2007, 17:12
Абе ако те харесват за това което си-хубаво ако не-майната им!! Просто бъди това което си отпусни се мисли че си пред огледалото и си говориш сам...А и не трябва да ти пука кво ще кажат или ще си помислят за теб :wink:

01-25-2007, 19:53
Сигурно има някой, който ти допада. Иди при него и му кажи, че ти допада. Няма начин да ти откаже да излезете и такаще започнеш някакво приятелство. Дано да е успешно, пък ако не е опитваш отново и отново.