PDA

View Full Version : nqmam si i ideq



^^^NaTi^^^
01-24-2007, 07:35
ami problema e v tova che se vlubih v edno momche koeto predi 1 godina otrqzah mn gadno sega toi me mrazi a az iskam da sam s nego gotova sam na vsichko nqkoi moje li da mi kaje kvo da pravq da se borq li ili da stoq i da chakam da otmine lubovta mi kam nego

_candy_girl_
01-24-2007, 08:08
щом те мрази малко трудно ще го накараш пак да те харесва,но от опит глава не боли пробваи няколко пъти апък ако не иска просто няма смисал да се занимаваш с него не можеш да го накараш на сила аиде успех :wink:

koalka
01-24-2007, 11:25
Грешката ти е била, че си го скъсала гадно, както ти се изрази.В този живот всичко се връща.За това направи последен опит да сте заедно, като му кажеш какво изпитваш.Дръж се добре и мило с него.Дано го оцени.Извини му се за това, което си направила с него.Говори с момчето и признай чувствата си.

Need_A_Girl
01-24-2007, 11:27
Струва си да пробваш! Убеди го, че няма да постъпиш както преди! :wink:

TreeHill
01-24-2007, 13:46
Грешката ти е била, че си го скъсала гадно, както ти се изрази.В този живот всичко се връща.За това направи последен опит да сте заедно, като му кажеш какво изпитваш.Дръж се добре и мило с него.Дано го оцени.Извини му се за това, което си направила с него.Говори с момчето и признай чувствата си.


иииии за пореден път

BunnYY_f
01-24-2007, 14:06
Почти винаги става така, ама станалото станало.Искам да ти кажа че момчетата са много горди същества и веднъж отрязани, едва ли ще се върнат там дето са били наранени, независимо от това дали искаме или не. Според мен е невъзможно да го върнеш, предполагам че не те мрази, а просто е обиден и наранен от това че не си му дала шанс. А и помисли си, колко си го наранила, защо да иска сега да е с теб :!:

mi6enceto
01-24-2007, 14:06
trqbva da se opita6 da govori6 s nego i da mu kaje6 kak stoqt ne6tata ...

alkobalko
01-24-2007, 14:41
Опитай се да го убедиш колко съжаляваш за случилото се и че никога няма да го направиш отново.