PDA

View Full Version : ne se li 4yvstavte bezpomo6tni da prekra4ite praga ot skyka



zai4e_bg
01-24-2007, 11:16
ne vi li e tapo??????????????????????znam,6te kajete tapo mu e na 4ovek,samo kogato nqma rabota i dostaat4no akal da si izmisli ne6to...ili pone taka mi kazva maika.........ot vas o4akvam en6to po-razli4no,vse pak tova e teenproblem,izvora na kef i interes.......

brain_stew
01-24-2007, 11:32
Абе...не е задължително да е ти е кеф, когато има кво да правиш!Аз ся си чатя тука, мотая се из форума, слушам си музиката и си бъзикам профила в last.fm....крещя на сестра си и пак ми е тъпо! :lol:

Тва дали ти е тъпо или не зависи от настроението ти...може да ти стане и тъпо, ако правиш некви интересни уж неща, които всъщност правиш всеки ден!

LP_4ever
01-24-2007, 11:34
Mmmmmmmmm dam s1glasna sam super e t1p jivota :-D
ama se svikva a kato svikne6 i da prai6 prostotii ti staa qku :P
az naprimer se si izmislm nqkvi idot6tini i posle 100 4asa se 4udq kak mi e do6la takava t1potiq na ak1la ama ai sq :lol:
Ina4e i moita maika e na mnenieto 4e nqmam ak1l i za tva mi e t1po ama koi e slu6a :evil:
Aide sladur prostei malko pove4e :D

Juicy_Lucy
01-24-2007, 12:23
животът е такъв какъвто си го напрайш..изтъркано,ама си е вярно..сичко си зависи от начина,по който възприемаш нещата

има толкова много неща,които могат да се правят,че дори понякога ми е много тъпо,когато физическата нужда от сън ме притиска..