PDA

View Full Version : Съвет за ОРГАМЕТРИЛ



Каролина-Макс
01-24-2007, 11:22
Здравейте,
на 16 съм и водя полов живот.Цикълът ми е нередовен.преди 6 месеца ми закасня с близо 30 дни и отидох на гинеколог,пих ДИАНЕ 3 месеца и после още 1месец YASMIN.От 2 месеца не пия никакви противозачатачни,но цикълът ми е нередовен,последния път ми дойде на 38ия ден,а сега вече ми е 39ти ден ..нямам ПМС и искам да попитам дали мога да премина към ОРГАМЕТРИЛ,да изпия примерно 2/3 таблетки,за да предизвикам менструация..?

P.S. Нямам съмнения за бременност,защото абсолютно всеки път след секс сме проверявали презерватива и е бил здрав!
Благодаря Предварително:)

Майско цвете
01-24-2007, 15:21
Миличка, тия въпроси не се задават по форумите, а за тях си има лекари! Щом си достатъчно голяма да водиш сексуален живот, значи си достатъчно голяма и да посетиш гинеколог. На твое място не бих си правила експерименти със здравето си - противозачатъчните не са витамини, а хормонални препарати и ако досега не си го разбрала, толкова по-зле за теб! Take care.

adoration_
01-24-2007, 20:56
нямам ПМС и искам да попитам дали мога да премина към ОРГАМЕТРИЛ,да изпия примерно 2/3 таблетки,за да предизвикам менструация..?
Сладур,оргаметрил не е за предизвикване на менструацията!Пие се,когато искаш да не ти дойде в определен период!Лятото го пих,за да не съм в цикъл точно на морето... Но ако мисълта ти е да го пиеш и да ти дойде 3 дни,след като си го спряла(Както е по принцип),не знам дали ще подейства в твоя случай!По добре не го пий!На хормонална основа е!Не е хубаво така да си играеш с организма си!Не съм имала проблеми,породени от Оргаметрил,но не се знае как ще подейства при теб!По-добре отиди на лекар ;)

DrSmurph
01-25-2007, 19:38
Koi polzva veche orgametril puk i koi spored teb normalen ... bi ti kazal - DA VZIMAI GO BEZ DA TE E POGLEDNAL PONE ???????????

SwEeT_pAiN_F
01-25-2007, 19:56
Ами спрете се с това да взимате какви ли не хапчета без лекарско предписание. Какво ви коства да отидете и да говорите с д-ра?!