PDA

View Full Version : Да се пробвам ли...?



Need_A_Girl
01-24-2007, 11:32
Привет! Става ъпрос за едно момиче, което до скоро ми беше изключително безразлично, ама ся вече не моа да се осъзная! Мн здраво се зарибих. И тя както си се държеше печено, изведнъж нещо и стана и е някак си студена! Мойте чувства към нея са много силни и въпроса ми е, ако виждам, че тя има колебания в чувствата си към мен, дали си струва да пробвам да стане нещо м/у нас, защото така може да се развали едно голямо приятелство! :?

koalka
01-24-2007, 11:36
Най-важното е да знае, че имаш такива чувства.Покажи й го.По този начин тя може да си върне чувствата, да се държи по същия начин и нещата да станат.Не трябва да те е срам.Защо не я поканиш за излезете?

In4iTu_
01-24-2007, 11:38
Държи се студено с теб, зашото не си и обърнал внимание, както ти каза, била ти е безразлична. Може да се пробваш, все пак, ако намеренията и към теб са били сериозни, едва ли те е забравила за 2 дена...

Need_A_Girl
01-24-2007, 12:03
Най-важното е да знае, че имаш такива чувства.Покажи й го.По този начин тя може да си върне чувствата, да се държи по същия начин и нещата да станат.Не трябва да те е срам.Защо не я поканиш за излезете?

Каних я, излизахме и от тогава почнаха проблемите :?

Barbie
01-24-2007, 12:09
Добре де, кажи какви са "проблемите". Какво е станало след като сте излезли?

Иначе, ако искаш да си с нея, да, пробвай. След като имаш чувства, приятелството ви тъй или иначе вече не е баш...приятелство.

Need_A_Girl
01-24-2007, 12:46
Добре де, кажи какви са "проблемите". Какво е станало след като сте излезли?

Иначе, ако искаш да си с нея, да, пробвай. След като имаш чувства, приятелството ви тъй или иначе вече не е баш...приятелство.

Ем...почна да се държи странно, не е мн разговорлива - промени си държанието с две думи!

TreeHill
01-24-2007, 13:05
Най-важното е да знае, че имаш такива чувства.Покажи й го.По този начин тя може да си върне чувствата, да се държи по същия начин и нещата да станат.Не трябва да те е срам.Защо не я поканиш за излезете?

vvs_go
01-24-2007, 19:54
need a girl edinstveniq 4ovek v toq forum koito moje da ti re6i problemite e Barbie govorq seriozno

muhlqsal_4orap
01-25-2007, 10:11
изведнъж нещо и стана и е някак си студена!
Аааййй, некрофил мръсен! :evil: