PDA

View Full Version : .::.:MiSS HeRoIn.::.:



v3s1
01-24-2007, 12:40
Vpechatlih se ot Mr. Heroin i reshih da vi razkaja i za Miss Heroin . Tq e opasna madama :) Kato q vidish i onemqvash- gubish uma i duma i v akala ti edno- kak da q zagovorish. A tq lesno se spriqtelqva. Izkluchitelno otzivchiva e i golqma hitrusha. S edin pogled i veche te e omagiosala. Chesto v neinite okovi popadat strahotni momcheta na vyzrast 18-27-28-29 godini... taka neveroiatno gi omaiva che te mnogo mnogo trudno mogat da se otkusnat ot neq i da q zabravqt.. tq e strahotna. Taka gi zabavlqva, che te zabravqt za chas ,vreme i prostranstvo i jelaqt da bydat samo s neq ! S nikoq i s nikoi drug ! A kogato tq im se razsurdi- oo togava stava losho! Te stavat ,loshi,izbuhlivi .. agresivni ,sposobni na nai-grubite choveshki proqvi. Zablujdavat se che Miss Heroin moje da se vlubi v tqh. No greshat. Tq ne znae kakvo e liubov. Tq samo naranqva. Istinski,dulboko i bezvazvratno. Pravi go s takava ohota i s tolkova blajena usmivka ... A spasenieto li ? Spasenieto e .. edno . VQRATA !
Vqrata che tq e izlichima .. i smyrtonostna kato drugite bolesti .. ! I SILATA !!! Silata na liubovta ... na istinskata ,choveshka liubov

for All my guy`s who have a wonderful lucky in this fuckin` world ... ALL GOOD THINGS BOYS ! respect v3s1 8) [/u][/b]

v3s1
01-24-2007, 12:42
[quote="v3s1"]Vpechatlih se ot Mr. Heroin i reshih da vi razkaja i za Miss Heroin . Tq e opasna madama :) Kato q vidish i onemqvash- gubish uma i duma i v akala ti edno- kak da q zagovorish. A tq lesno se spriqtelqva. Izkluchitelno otzivchiva e i golqma hitrusha. S edin pogled i veche te e omagiosala. Chesto v neinite okovi popadat strahotni momcheta na vyzrast 18-27-28-29 godini... taka neveroiatno gi omaiva che te mnogo mnogo trudno mogat da se otkusnat ot neq i da q zabravqt.. tq e strahotna. Taka gi zabavlqva, che te zabravqt za chas ,vreme i prostranstvo i jelaqt da bydat samo s neq ! S nikoq i s nikoi drug ! A kogato tq im se razsurdi- oo togava stava losho! Te stavat ,loshi,izbuhlivi .. agresivni ,sposobni na nai-grubite choveshki proqvi. Zablujdavat se che Miss Heroin moje da se vlubi v tqh. No greshat. Tq ne znae kakvo e liubov. Tq samo naranqva. Istinski,dulboko i bezvazvratno. Pravi go s takava ohota i s tolkova blajena usmivka ... A spasenieto li ? Spasenieto e .. edno . VQRATA !
Vqrata che tq e izlichima .. i smyrtonostna kato drugite bolesti .. ! I SILATA !!! Silata na liubovta ... na istinskata ,choveshka liubov

for All my guy`s who have a wonderful lucky in this fuckin` world ... ALL GOOD THINGS BOYS ! respect v3s1 8)

Хероина не прощава.. НЕ УБИВА ПОСЛЕДНАТА ДОЗА!!! А ПЪРВАТА!!!

v3s1
01-26-2007, 14:04
Neznam dali si na purva , vtora .. peta ili posledna doza. No vsiaka edna e fatalna. Dano sreshtite ti s miss i mr hero , sa ti samo zadochni ! Pojelavam ti ot vse syrce.. a ako ne sa... DARE to DREAM ... !



respect for my guy who has a wonderful lucky in this fuckin` life.. i love you pressious 8)

addicted2trance
01-28-2007, 22:48
Koka - DA ! Ama hero - NE [-X ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto :smt021

theEXPLOITED
02-24-2007, 17:25
Koka - DA ! Ama hero - NE [-X ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto :smt021
MNOO ZAVISI OT 4OVEKA AZ PREKARAH 3 GODINI TAM AMA SAM JIVA I MI E MNOO QKO SQ PROSTO NE MOGA DA OPI6A AZ MOGA DA NAPRAVQ VS KOETO SI POISKAM NI6TO NE MOJE DA MI SE OPRE.... \:D/ PROSTO 4UVSTVOTO E NEVEROQTNO MOJE BI NIKOI NQMA DA RAZBERE AMA KVO PAK ...MNOO MI E QKO BQH V IZGREV JIVQH ZA DA HODQ TAM DRUSAH NO VE4E [-X

cherinka
02-24-2007, 19:10
Koka - DA ! Ama hero - NE [-X ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto :smt021
MNOO ZAVISI OT 4OVEKA AZ PREKARAH 3 GODINI TAM AMA SAM JIVA I MI E MNOO QKO SQ PROSTO NE MOGA DA OPI6A AZ MOGA DA NAPRAVQ VS KOETO SI POISKAM NI6TO NE MOJE DA MI SE OPRE.... \:D/ PROSTO 4UVSTVOTO E NEVEROQTNO MOJE BI NIKOI NQMA DA RAZBERE AMA KVO PAK ...MNOO MI E QKO BQH V IZGREV JIVQH ZA DA HODQ TAM DRUSAH NO VE4E [-X

оф

oTPoBHa
02-24-2007, 20:20
Koka - DA ! Ama hero - NE [-X ! 2 godini v izgrev i shte ritnesh bakyrcheto :smt021
MNOO ZAVISI OT 4OVEKA AZ PREKARAH 3 GODINI TAM AMA SAM JIVA I MI E MNOO QKO SQ PROSTO NE MOGA DA OPI6A AZ MOGA DA NAPRAVQ VS KOETO SI POISKAM NI6TO NE MOJE DA MI SE OPRE.... \:D/ PROSTO 4UVSTVOTO E NEVEROQTNO MOJE BI NIKOI NQMA DA RAZBERE AMA KVO PAK ...MNOO MI E QKO BQH V IZGREV JIVQH ZA DA HODQ TAM DRUSAH NO VE4E [-X

оф
факитолллл

ooops
02-24-2007, 20:25
moga da kaja samo 1 -6ANS tva e ..... :-D :-D :-D