PDA

View Full Version : оценете работата ми



macka123
01-24-2007, 14:18
www.kuchkata.piczo.com

кажете кво мислите ? :)

01-24-2007, 14:20
ох бейби :smt025

Psihi4no_bolen
01-24-2007, 14:21
mislq 4e stava6 ...

bboy_bunker
01-24-2007, 15:24
xaxax :-D

pathetic
01-24-2007, 15:50
Не желаем да ти оценим..хм,работата.Толкова си мазна,че едва ли ставаш и за чукане.

misho_dobrev
01-24-2007, 16:01
abe ne e kat da si koi znai kva krasavica daje si leko grozna bez da mi s eobijda6 pita za mnenie tva e v1pros na vkus se pak nai me kefi snimkata deto kissva6 ogledaloto e tam si hubava izlqzla;]

niki000
01-24-2007, 16:57
tia za kvo pita vie kvo otgovarate :shock:

bungle
01-24-2007, 17:20
Хипер зле си, мацко...

ErinEverly
01-24-2007, 17:49
А вие сте големите пичове - седите си по цял ден и се чудите как да си стиснете циреите. Висите на компа и обяснявате кой е хубав и кой не е. Я едно кръгом и към огледалото.

bboy_bunker
01-24-2007, 17:51
А вие сте големите пичове - седите си по цял ден и се чудите как да си стиснете циреите. Висите на компа и обяснявате кой е хубав и кой не е. Я едно кръгом и към огледалото. ми аре марш към огледалото.. к'во чакаш? ;)

ErinEverly
01-24-2007, 17:52
А вие сте големите пичове - седите си по цял ден и се чудите как да си стиснете циреите. Висите на компа и обяснявате кой е хубав и кой не е. Я едно кръгом и към огледалото. ми аре марш към огледалото.. к'во чакаш? ;)

Хаххахаха, споко, аз съ се виждала. Някой друг има нужда да го направи :wink:

bboy_bunker
01-24-2007, 17:53
... като например..? :roll:

ErinEverly
01-24-2007, 17:56
pathetic
misho_dobrev
bungle

Достатъчно ли е?

bboy_bunker
01-24-2007, 17:59
Рапорт - даден, рапорт - приет !

Бегом, марш !!!

(към огледалата)


8)

bungle
01-24-2007, 18:14
За мен е грозна :!: Лично мнение. Точка по въпроса.

scion_of_Storm
01-24-2007, 18:21
Много мразя курвенско поведение...дразни ме ;/

Mooo6nooo
01-24-2007, 18:26
За мен е грозна :!: Лично мнение. Точка по въпроса.
А според мен е хубава. Ти като си толкова "красив" дай теб да те видим "красавецо".

Плюс това момичето пита какво мислим за сайта и, а не как мислиш, че изглежда.

По темата - Сайтът не ми харесва. Това "кучката" ми изглежда супер смешно.

bungle
01-24-2007, 18:53
Кой е казал,че АЗ съм хубава ?


:shock:

Какво сега, не мога да си изкажа мнението ли ?

Mooo6nooo
01-24-2007, 19:18
Кой е казал,че АЗ съм хубава ?


:shock:

Какво сега, не мога да си изкажа мнението ли ?
Изразяване на мнение е едно, а елементарна женска злоба съвсем друго. :wink:

Освен това тя май питаше какво мислим за сайта и, а не за нея. Следващият път гледай да говориш по темата...

Unknow
01-24-2007, 19:29
Въпрос на вкус ...момичето не ми харесва.Не казвайте "женска злоба" ... никаква злоба не е.Просто не ми е симпатична!

За сайта...както каза мо6но това "кучката" наистина е мн смешно и тъпо! Нямаш никакъв вкус ... на "My Love" на червен фон ...с червени надписи?! Що за идиотщина? На "My Friends" пък още по-тъпо...на зелен фон ярко розово :shock: Самите надписи са глупави...като оставям на страна че толкова се и четат, това светещото дразни окото! Картинките които си си слагала по страниците също не ми харесват изобщо... Ами това е накратко.НЕ ми харесва!

CaPuTyYyY
01-24-2007, 19:48
Сайта не е нищу особенно ама момичето е сладко :)

techCandy
01-24-2007, 20:16
Сайта е елементарен, чалгарски и прекалено святкащ, прекалено
претенциозен за това, което уж тряя да е, каквото и да е. Кучката...ти ли си кучката, еми ебаси кучката, заклевам се :lol: Снимки на малки чалгарски лигли, с претенцията на неземни красаваци, на всичкото отгоре по сутиени.... А сигурно си мислите всичките и колко сте оригинални, абе...под всякаква критика е името, съдържанието и цялостното оформяне...

Just_One_Girl
01-24-2007, 20:28
Малиии вие сте уникални! Момичето пита за сайта, те я погнаха, че била грозна!!! Тц тц тц... Ужасни сте! Никога няма да ви искам мнение :P И бду не е грозно момичето, прилично хубаво е!!! Не сте виждали грозотия вие, затова така говорите....
Както и да е.. за сайта... Доста елементарен като оформление, но ( без да се обиждаш ) за момиче като теб става. В смисъл на твоите години и с твоите интереси. Например приятелите, които си показала сигурно ще го харесат, не само от приятелска солидарност, а и защото са хора от "твоята черга". Тук сигурно няма да намериш одобрение, защото е пълно с върли противници на чалгата, на модата и на не знам кво още.

vra4ka
01-24-2007, 20:53
Мен ми харесва саитчето, постарала си се!

Тц, тука кви големи критици се извъдили... Да се чувства неудобно човек в компанията на толкова топмодели :lol: :lol: :lol:

Бъдете малко по-мили!

Fucking_Bitch
01-24-2007, 21:47
Еми не искам да обиждам многоброините потребители на piczo.com,но според мен това е site за комплексари.Самите графи "my pics" ми звучат някак..хм.. самовлюбено и едва ли не "Вижте ме аз коя/кой съм".Това е моето мнение за piczo.com като цяло..Мисля,че е излишно да коментирам твоята "работа",ти си я направила,знаеш колко си се старала..това би трябвало да ти е достатъчно..

teenkopele
01-25-2007, 08:47
Не е лош. :wink:

Mimka_sweet
01-25-2007, 08:52
Сайта е елементарен, чалгарски и прекалено святкащ, прекалено
претенциозен за това, което уж тряя да е, каквото и да е. Кучката...ти ли си кучката, еми ебаси кучката, заклевам се :lol: Снимки на малки чалгарски лигли, с претенцията на неземни красаваци, на всичкото отгоре по сутиени.... А сигурно си мислите всичките и колко сте оригинални, абе...под всякаква критика е името, съдържанието и цялостното оформяне... А! :-D

GLeZoRanA
01-25-2007, 08:55
Сайта е елементарен, чалгарски и прекалено святкащ, прекалено
претенциозен за това, което уж тряя да е, каквото и да е. Кучката...ти ли си кучката, еми ебаси кучката, заклевам се :lol: Снимки на малки чалгарски лигли, с претенцията на неземни красаваци, на всичкото отгоре по сутиени.... А сигурно си мислите всичките и колко сте оригинални, абе...под всякаква критика е името, съдържанието и цялостното оформяне... Баш!
А да питам малко по-розовко не можа ли да го направиш ???? не е достатъчно циганско

OtherDimension
01-25-2007, 09:04
az ochakvah prezentaciq ot porqduka na 100 MB na tema "Gorite na Papua-Nova Gvinea" .. to se okaza igrichka za 2 min vreme :(

macka123
01-25-2007, 15:54
mersi za mneniqta...mersi za "komplimentite" sprqmo vyn6niq mi vid
nadqvam se da ima o6te otgovori :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-25-2007, 16:25
Сайта е елементарен, чалгарски и прекалено святкащ, прекалено
претенциозен за това, което уж тряя да е, каквото и да е. Кучката...ти ли си кучката, еми ебаси кучката, заклевам се :lol: Снимки на малки чалгарски лигли, с претенцията на неземни красаваци, на всичкото отгоре по сутиени.... А сигурно си мислите всичките и колко сте оригинални, абе...под всякаква критика е името, съдържанието и цялостното оформяне...

evaaaala :roll: =D> =D> =D> =D> =D>

sexY_mackA90
01-25-2007, 18:57
a[N]D[i]T[k]a]
Сайта е елементарен, чалгарски и прекалено святкащ, прекалено
претенциозен за това, което уж тряя да е, каквото и да е. Кучката...ти ли си кучката, еми ебаси кучката, заклевам се :lol: Снимки на малки чалгарски лигли, с претенцията на неземни красаваци, на всичкото отгоре по сутиени.... А сигурно си мислите всичките и колко сте оригинални, абе...под всякаква критика е името, съдържанието и цялостното оформяне...

evaaaala :roll: =D> =D> =D> =D> =D>

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>[/