PDA

View Full Version : u4iteL!



pritesnenata
01-24-2007, 13:34
Of v momenta pisha anonimno naro4no,zashtoto daskala moje da vliza v tozi sait. Dnes imahme 4as pri nego i toi se zaqde bez nishto s men i zapo4na da mi govori neshta ot roda na 'off [imeto mi] mn mi lazish po nervite skoro shte osetish silna bolka otzad" mn me e strah predi beshe pak taka no poo leko v smisal ot roda na 'to tvoeto sladko glas4e ne se zabravq..' a sega naprao nz mn me e strah kato kazah na bashta mi toi pobesnq i kaza da go zapisvam v 4asovete i ako kaje pak neshto ot sorta shte xodim pri direktora ve4e...mn me e strah kakvo da pravq napraooo nz utre imam dva 4asa s nego kvo shte pravq nz

lihhkkj
01-24-2007, 14:04
Ba6ta ti pravilno ti e kazal - tova e civilizovanija na4in da se reagira. Oba4e sigurno u4itelja ti trjabva savsem da si go izkarala ot kogata mu,za da ti kage ne6to podobno.Siguren sam,4e stava vapros za silno nedovdlstvo ot negova strana,a ne za seksualen namek,kakto si misli6

pritesnenata
01-24-2007, 14:41
moje i da si prav/a mersi za komentara

SarFioS
01-24-2007, 15:51
Казваш на баща ти да му счупи краката! С думите "Внимавай с намеците" (например нещо от сорта) и готово! Ако се повтори аз специално ми кажи от къде си аз ще се погиржа за проблема!

Ice Princess
01-24-2007, 15:58
Ами това си е сериозна работа, много хубаво си направила, че си казала на баща си [-( Ако този даскал продължава с намеците, не само ще го уволнят, ами и току виж нещо по-сериозно го сполети... Все пак дано нямаш повече проблеми :)

01-24-2007, 16:01
Ами това си е сериозна работа, много хубаво си направила, че си казала на баща си [-( Ако този даскал продължава с намеците, не само ще го уволнят, ами и току виж нещо по-сериозно го сполети... Все пак дано нямаш повече проблеми :)

Принцесо такива проблеми не се решават по-този начин! Повярвай ми по-добре е да се вземат мерки! Защото последствията може да са много, много неприятни!
Нека дам и пример да не е спам
В най-добрия случай ще го уволнят, но след това тя как ще се прибира в къщи с страх ли? Някои неща се решават със сила!

pritesnenata
01-24-2007, 19:45
olii mn vi blagodarq tva sa cenni suveti ne samo za men a i za vsi4ki u4enici podlojeni na takuv tormoz[ne kazvam 4e e 4isto seksualen] prosto ne razbiram zashto go pravqt daskalite kato se imana predvid 4e li4no az ne sam mu vdigala ton otgovoarqla sam na vaprosite mu i si4ko kvoto e kajel a izvednuj po4na da se darji tapo i dneska stanah naprao mi kazvam za posmeshishte pred 25 u4enika,zashtoto si zamal4ah poneje ne iskah da mu razvalqm kefa...shte po4akam utre imam dva 4asa pri nego ako prodalji shte vzema nqkvi merki. pak shte vi blagodarq na vsi4ki koito mi dadohte suvetite! Blagodarq vi!!!!!!!!!!

HopeLesss
01-24-2007, 21:01
Някои неща се решават със сила![/b]

За жалост в България наистина някои неща се решават така. А не би трябвало да бъде. Просто нямаме закони.

Наистина добре си направила, че си казала на баща си. Нещата не трябва да остават така. Такива тъпи коментари не са приятни на никого!