PDA

View Full Version : Нормално ли е това??



Биг_Бад_Волф
01-24-2007, 13:49
На 18 години съм, обаче вечерния ми час е до.... да речем докато се стъмни :?
Аз съм мъж, тренирам от малък и съм доста силен и едър, обаче не мога да кажа нищо на консервативните си родители :cry:
Веднъж закъснях от у-ще с 30 мин. и щяха да звъннат на полицията (това преди 1 година стана). Заради тях не съм излизал никога сам по тъмно, даже не знам кво е :shock: (за дискотека да не говорим :( )

Me4oOoOo
01-24-2007, 13:53
Аве брат ти такаф ник има6 БИГ БАД ВОЛФ - Голям Ло6 ВЪЛК но нз какво ме кара да си мисля че си играл Му-бг и си се писал BigBadWoLF ако е така моля те кажи ми дали не се бъркам!!! :shock: А колкото до темата просто трябва да им каже6 на твоите родители че вече не си малко дете и че може да се оравя6 сам.А според мене те правят това,защото те обичат и искат да не ти се случи не6то.

ралката
01-24-2007, 14:23
ако искаш ми пиши на bubia@abv.bg ще ми е приятно да си подраскаме(ак искаш разбира се) моя приятелка имаше същия проблм не е чак толкова трагично ако поговориш с тях и им кажеш всичло тва ще те разберът! O:)

funi_buni_f
01-24-2007, 14:38
mn e gadno raditelite da te mislqt za bebe ,edinsvenoto re6enie da napravi6 ne6to s koeto da povqrvat,4e si ve4e golem,pokaji im 4e si otgovoren i 4e moje6 da se opravq6 sam v jivota ,moite gorkite i da ne mi davat da izlizam az bqgam taka4e ve4e sa se primerili,sedni pogovori s va6te ako te obi4am istinski 6te te razberat ( te sas sigurnost te obi4at taka4e trqbva da razberat kak se 4ustva6 se pak i te sa bili kato teb )

KPuBA_4yTyPA
01-25-2007, 01:05
Май има тука в историята ДЪ БИГ БАД ФАДЪР ми се струва а?Ми помоли му се на чиляка да те пуска или па се пускай сам бе

evil_lady_in_black
01-25-2007, 06:29
Ами като си толкова силен и едър що не земеш да им тропнеш един път с крак ?!?!? Аз може да съм кльощава ама никога не позволявам да стане както наще искат

Fucking_Bitch
01-25-2007, 07:38
Е сорри ама ти си на 18,нали тъка?Просто седни и поговори с тях!Би трябвало да разберат!Ако не,намери начим д аим покажеш че вече си достатъчно ПОРАСНАЛ и на години и на психика...Сигурно е кофти,но ае успех и да знаеш приказки му е майката... :shock: :wink:

IlLuSi0nS`
01-25-2007, 09:20
имаш сериозен проблем с налагането на личното ти мнение.. първо си набий с собствената глава че животът си е твой и можеш да правиш каквото си искаш особено след като си вече пълнолетен.. аре успех със самоосъзнаването..

punisher
01-25-2007, 12:34
На 18 години съм, обаче вечерния ми час е до.... да речем докато се стъмни :?
Аз съм мъж, тренирам от малък и съм доста силен и едър, обаче не мога да кажа нищо на консервативните си родители :cry:
Веднъж закъснях от у-ще с 30 мин. и щяха да звъннат на полицията (това преди 1 година стана). Заради тях не съм излизал никога сам по тъмно, даже не знам кво е :shock: (за дискотека да не говорим :( )

ьм... не ми се вижда нормално наистина.. Разбирам на някой пикльо/а на 13-14 и да очаква да му/й се разрешава всичко ама тука е друго ...
тва е доста кофти проблем с родителите ,но все пак ти вече си на 18 и тряя да се усетят малко как стоят нещата..
(започвам да имам чувсвтото,че на твоите години и тука пе стане така :shock: :lol: като ги знам мойте старци...)
:smt023 все пак успех с консервативните родители..

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 12:35
molq ?
tva ne go vqrvam

punisher
01-25-2007, 12:42
molq ?
tva ne go vqrvam

е,не ми се вярва да е дошло момчето да ни разправя вицове :smt108

teenkopele
01-26-2007, 05:56
Не, не е нормално. Говори с родителите ти и им кажи, че вече не си онова малко детенце... :-D :wink:

meri88
01-26-2007, 09:04
Не, не е нормално. Говори с родителите ти и им кажи, че вече не си онова малко детенце... :-D :wink:

e da nie sme porasnali na 18 , no za roditelite si sme si vse o6te malkite deca.Mai tehnite gi e strah da go puskat kato imat predvit kakvo stava dnes....Ina4e za sobstvenoto pravo sam saglasna..no v o4ite im toi si e dete

.........
01-26-2007, 18:03
Abe pi4 na 18 godini si se pak!Moge6 da pravi6 kakvoto ti doide na akula,a i si mom4e!Napulno sum suglasna 4e te go pravqt za6toto te obi4at m/u drugoto :D

IdiOtKa
01-26-2007, 18:30
е тва е кофти ... аз съм на 16 и ме пускат до малко ..сравняваики се с другите но пък мен ми е дуре не ми тря до повече аи нещо не ме кефи да ходя по дискотеки .. не са ми наложили някакаф специален час ... просто аз така си решавам

bonboncheto_vicky
01-28-2007, 19:40
Purvo pogovori s tqx i im kaji 4e iska6 da bude6 samostoqtelen!trqbva da im pokaje6 4e ne si muni4ak kakto predi 4 godini!!!!!!!!!! :!:

teenkopele
01-29-2007, 05:15
Не, не е нормално. Говори с родителите ти и им кажи, че вече не си онова малко детенце... :-D :wink:

e da nie sme porasnali na 18 , no za roditelite si sme si vse o6te malkite deca.Mai tehnite gi e strah da go puskat kato imat predvit kakvo stava dnes....Ina4e za sobstvenoto pravo sam saglasna..no v o4ite im toi si e dete

Именно това трябва да им каже...че вече не е малкото дете, за което все още го мислят. :wink:

Reflexa
01-30-2007, 06:03
Помня отдавна седях до 10 някаде а съм бил на 8-9 защото играехме на криеница с приятели са вече като се прибера в 10 се започва с едни въпроси къде беше кво прави ..... Абе за тва обичам да си ходя на село там час няма случва се дори чак на другия ден вечерта да се мерна ма то баба ми си ме знае...

angel with broken wings
01-30-2007, 06:38
ами не е нормално и определено трябва да поговориш с тях, ако не искаш да правиш каквото те казват през най-хубавите години от живота си,но запитай се дали проблема не е и в теб/може да ти нямат доверие/

LO6IQ
01-30-2007, 16:16
Малеееее ...! :shock:
А пък аз си мислех ,че съм най набутан и само моите родители са малоумни . Направо ! :x :x Понякога ми се иска да ги няма ! Просто да изчезнат и да не ги видя повече . Това ,че като стана на 18 и се държат така или же ги изхвърля или ще си замина аз е ясно . На 14 съм . Моя вечерен час - докато се стъмни . ЗА ДИСКОТЕКА ДА НЕ СИ ГОВОРИМ . Е има изключения .. ако съм с някои ,, голям '' ме пускат. :?
ГРР РОДИТЕЛИ СЪКС ! :x :evil:

LO6IQ
01-30-2007, 16:17
Purvo pogovori s tqx i im kaji 4e iska6 da bude6 samostoqtelen!trqbva da im pokaje6 4e ne si muni4ak kakto predi 4 godini!!!!!!!!!! :!:
:shock: Как ме нареди само. :)

Меган
02-23-2007, 17:46
Кажи им всичко това, което написа. Ако разберат - идеално, ако не - излизай без тяхно разрешение (ест винаги казвай, че излизаш, и в колко точно ще се прибереш, за да се притесняват по-малко).Все пак си пълнолетен човек = )Дам, точно - вероятно скоро ще се изнесеш от вкъщи?

DeSiTo0o
02-24-2007, 15:36
Говори с тях и им кажи как се чувстваш.Обясни им че вече не си малко дете....че да се държат с теб като с такова.