PDA

View Full Version : Momi4eta,kakvo si mislite?



01-24-2007, 18:38
Kakvo si mislite za nqkoe mom4e koeto nosi zlaten lanec. Da kajeme ne6to ot roda na 20-25 grama? Kakvo si mislite za nego v takuv slu4ai? Ili pyk primerno 15 grama

Joey Tempest
01-24-2007, 18:55
Хах ебаси въпроса. Ами то 20-25 грама не е чак толкова много, 15 пък съвсем, при положение, че един масивен пръстен с камък е около 10. Предполагам че очакваш мацките да си помислят, че "изкарваш" достатъчно пари, след като можеш да дадеш 600-700 кинта за ланец (ако сметнем, че грам обработено злато е към 30 лв) и да ти се метнат на врата (заедно с ланеца :)). Амии да, честно казано има и такива, но са малко. В повечето случаи гледат цялостното ни излъчване, а не това какви бижута носим. Факт, факт си е това.

Рок&Пийс
Джоуи

sledko_f>93
01-24-2007, 18:56
Kakvo si mislite za nqkoe mom4e koeto nosi zlaten lanec. Da kajeme ne6to ot roda na 20-25 grama? Kakvo si mislite za nego v takuv slu4ai? Ili pyk primerno 15 grama
Амииии..... НиЩо хах така де.
Ако не го познавам нз дали изобщо ще обърна вниманив, а ако го познавам.... нз :Д

01-24-2007, 18:57
Кво значение къв ланец носи? Само курвите гледат това.

koalka
01-24-2007, 19:02
Не си вадя заключения за едно момче, от това вид ланец носи.Иначе като цяло златото не ми харесва.

priti_kiti
01-24-2007, 19:13
Аз пък по принцип не харесвам ланците, да не говорим за златото.. :roll:

sherry
01-24-2007, 19:20
Аз не харесвам златни ланци нещо :?
А относно въпросът ти - едва ли някой би ми направил впечатление,ако е селянин и простак,даже да има пет хиляди ланеца.

Swinkenhoffer
01-24-2007, 19:21
не харесвам ланци. приличат на синджир за тоалетно казанче. :-) но не бих си помислила нищо за носещия го.

01-24-2007, 19:23
"ebasi typiq selqnin"

The Cursed
01-24-2007, 19:28
Az poprincip nosq srebro i ne sam po zlatoto.A kato vidq mom4e s lanec mi se sviva vsi4ko mn mrazq takiva izgazici nz za drygite!!!!

i'm so excited!
01-24-2007, 19:38
мисля си, че е гнусен тип без капка вкус.
грозно е

CaPuTyYyY
01-24-2007, 19:41
Първото което е кво значение има къф ти е ланеца и второ мразя злато :-D

Joey Tempest
01-24-2007, 19:56
Хах, момичета, аз преди малко написах, че не гледате какви бижута носим, а какви сме като цяло, а пък вие какви хейтърки се извъдихте. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :-D
Хах, и все пак не всеки, който носи ланец е прост селяндур.

Предполагам авторът на темата иска да каже нещо от сорта на: "Момичета, бихте ли тръгнали с мен, САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗАЩОТО нося 25 грамов златен ланец?"

Е сега, прочитайки вашите мнения, в главата ми се зароди въпрос от другата крайност: "Момичета, бихте ли тръгнали с мен, ако съм красив, интелигентен и съчетавам всички качества, които харесвате у едно момче, НО нося 25 грамов ланец?"

Отговаряйте и на двата въпроса, че ми стана интересно.

01-24-2007, 19:56
Хах ебаси въпроса. Ами то 20-25 грама не е чак толкова много, 15 пък съвсем, при положение, че един масивен пръстен с камък е около 10. Предполагам че очакваш мацките да си помислят, че "изкарваш" достатъчно пари, след като можеш да дадеш 600-700 кинта за ланец (ако сметнем, че грам обработено злато е към 30 лв) и да ти се метнат на врата (заедно с ланеца :)). Амии да, честно казано има и такива, но са малко. В повечето случаи гледат цялостното ни излъчване, а не това какви бижута носим. Факт, факт си е това.

Рок&Пийс
Джоуи

Naistina ne e mnogo no az nqmam vpredvid debelite i grozni verigi za koito sigurno si mislite. Imam vpredvid hubav majki sindjir i primerno stoi li kato dopylnenie kam oblekloto kam cqlostniq vid na mom4eto dori kato dizain ako iskate. Ne smqtate li 4e e po-krasivo otkolkoto gol vrat ili puk srebroto koeto men li4no ne me kefi i sigurno struva 50-60 lv :)

01-24-2007, 19:58
Хах, момичета, аз преди малко написах, че не гледате какви бижута носим, а какви сме като цяло, а пък вие какви хейтърки се извъдихте. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :-D
Хах, и все пак не всеки, който носи ланец е прост селяндур.

Предполагам авторът на темата иска да каже нещо от сорта на: "Момичета, бихте ли тръгнали с мен, САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗАЩОТО нося 25 грамов златен ланец?"

Е сега, прочитайки вашите мнения, в главата ми се зароди въпрос от другата крайност: "Момичета, бихте ли тръгнали с мен, ако съм красив, интелигентен и съчетавам всички качества, които харесвате у едно момче, НО нося 25 грамов ланец?"

Отговаряйте и на двата въпроса, че ми стана интересно.

Haha mai spored tqh noseneto na lanec stana otricatelno ne6to ve4e. 6te ni podbie to4kite . xaxaxa

Joey Tempest
01-24-2007, 20:04
^^ Е, така кажи. Стилен златен синджир е едно, аз самият също нося такъв, но е по-малък като грамаж. На повечето хора им отива на някои не особено, докато ланецът е съвсем друго нещо и в повечето случаи стои адски неестествено. Сребърните пък са още по-зле. Можеш и по-евтини сребърни от 50 лв да си намериш, но е меко казано смешно да парадираш, че си по-заможен от останалите, носейки нещо такова. И все пак двата въпроса от предния ми пост остават, момичета, вие сте на ход.


Haha mai spored tqh noseneto na lanec stana otricatelno ne6to ve4e. 6te ni podbie to4kite . xaxaxa
Хаха, мани, то сега е модерно така да се говори. ;)

brain_stew
01-24-2007, 20:21
Джоуи отговарям и на двата въпроса...


1.Не, не бих тръгнала с теб само защото носиш неква скапана верижка!

2.Ако наистина си красив, интелигентен и т.н. НО имаш 25 грамов ланец може би ще си помисля!

(Абе Джоуи, аз що не съм ти виждала ланеца бе?)

Joey Tempest
01-24-2007, 20:27
Джоуи отговарям и на двата въпроса...


1.Не, не бих тръгнала с теб само защото носиш неква скапана верижка!

2.Ако наистина си красив, интелигентен и т.н. НО имаш 25 грамов ланец може би ще си помисля!

(Абе Джоуи, аз що не съм ти виждала ланеца бе?)

Щото нямам ланец, а най-обикновено класическо синджирче с кръстче, което е било купено малко сред раждането ми, преди има няма 30-40 години. ;)

01-24-2007, 20:34
Джоуи отговарям и на двата въпроса...


1.Не, не бих тръгнала с теб само защото носиш неква скапана верижка!

2.Ако наистина си красив, интелигентен и т.н. НО имаш 25 грамов ланец може би ще си помисля!

(Абе Джоуи, аз що не съм ти виждала ланеца бе?)


Mom4eta (tezi koito nosite zlato) byrzo go svalqite,6toto 6te otblyskvate momi4etata i 6te vi haresvat mnogo po-malko. Tova ve4e e otricatelno ne6to zatova svalqite stoinostnoto i ve4no zlato i si kupete edno srebro za 50 lv i ste gotovi ;)

brain_stew
01-24-2007, 20:36
Джоуи отговарям и на двата въпроса...


1.Не, не бих тръгнала с теб само защото носиш неква скапана верижка!

2.Ако наистина си красив, интелигентен и т.н. НО имаш 25 грамов ланец може би ще си помисля!

(Абе Джоуи, аз що не съм ти виждала ланеца бе?)


Mom4eta (tezi koito nosite zlato) byrzo go svalqite,6toto 6te otblyskvate momi4etata i 6te vi haresvat mnogo po-malko. Tova ve4e e otricatelno ne6to zatova svalqite stoinostnoto i ve4no zlato i si kupete edno srebro za 50 lv i ste gotovi ;)

ЪъЪ?!?!?Не схванах кво общо имаше моя пост и твоето хаотично мнение (хаотично поне за мен!)

Аааа!Джоуи така кажи бе!Аз си викам "Баси тоя за къф ланец пее!"... :lol:

white_chik
01-25-2007, 07:23
Ми мисля си,тоя как може да е толко зле.Никога не съм се кефала на ланците,а на хората,които парадират с тях,още по-малко

GLeZoRanA
01-25-2007, 07:28
Ми мисля си,тоя как може да е толко зле.Никога не съм се кефала на ланците,а на хората,които парадират с тях,още по-малко И аз така мисля... то па и златен.. е такава цигания няма равна

alkobalko
01-25-2007, 07:30
Лично аз няма да гледам само ланеца, не той е важен в случая. Предпочитам да опозная момчето и ако реша да съм с него, то ще е, защото ми харесва като характер, а не за единя ланец. Но има и такива момичета, за които парите са всичко.

BaMBOocHa
01-25-2007, 07:49
Не си вадя заключения за едно момче, от това вид ланец носи.

brain_stew
01-25-2007, 07:54
Хубу де...не мога да разбера едно нещо!Имало момчиета които ходели само заради парите!И вко ся?Видят некъв със скъпи дрехи, яка верижка взета от казанчето на тоалетната (пор сори, ама супер много ме кефи!), абе...фрашкан с пари....Защо живеят с излюзията, че той ще им даде некви пари?Ами ако гадно мръсно стиснато копеле, което не дава и едно левче?В крайна сметка, акое да се изфукат с богатото гадже, малко тъпо, щото...по-добре гаджето да е умно, отколкото богато (особено ако не получаваш никви пари от него!)!

evil_lady_in_black
01-25-2007, 08:19
За такива момчета няма какво точно да мисля аз лично не гледам дали са с златен ланец или не са :wink:

rosskata
01-25-2007, 08:29
ПО принцип като видя някакъв голям ланец, особено златен, автоматично ми бие на някаква поза, на някой, който отчаяно иска да направи впечатление,или пък е червив с пари и държи да го покаже на света. Но подчертавам, става въпрос за първо впечатление. КОгато опознаеш човека тези неща отпадат...

OtherDimension
01-25-2007, 08:47
aide aide , ne se znaem ...
nikoq ne haresva lanci , ama kato vidite nekoi takuv da sliza , ako shte i ot Golf 3ka i skachate da vi cherpi edno kafe i posle ... :oops: 8)

brain_stew
01-25-2007, 08:54
aide aide , ne se znaem ...
nikoq ne haresva lanci , ama kato vidite nekoi takuv da sliza , ako shte i ot Golf 3ka i skachate da vi cherpi edno kafe i posle ... :oops: 8)

Стига бее!Не всички сме такива!Аз ако видя някой със кубинки и дълга красива лъскава грива (без руси кичури :-D ) ще му се метна на врата веднага!Ако пък е и хубав...парфе!И има китара...колко материално момиче съм!ще ида да се гръмна!

По рпинцип първото нещо, което забелязвам в едно момче е визията, а тя впечатли ли ме веднага съм склонна да опозная този човек!

OtherDimension
01-25-2007, 08:56
... no ne me burkaite s narkomanite na Popa :-D

f1s714e70
01-25-2007, 12:41
xexe ami kvo 6te si pomislq? toq ima tolkova mn kradeni pari 4e ne znae de da gi prasne i si kupuva skapi ne6ta s cel da se xaresa na momi4etata,est na momi4etata koito tarsqt mangizi ot mom4etata...zlaten,deben lanec....e mn cigansko.... tapi sa tiq mom4eta deto se mislqt za ne6ty pove4e kato nosqt nekvi "verijki ot toaletnite kazan4eta"

psycho_girl
01-25-2007, 13:16
mislq , 4e mozukut mu e kolkoto laneca, 25 garma
ne me kefi

MoHuTo
01-25-2007, 13:38
Аз не харесвам златни ланци нещо :?
А относно въпросът ти - едва ли някой би ми направил впечатление,ако е селянин и простак,даже да има пет хиляди ланеца.

nikinkaaa
01-25-2007, 13:40
Не обичам злато

Just_One_Girl
01-25-2007, 20:57
Какво ще си помисля ли? Ще си помисля, че е някой гаден турбо-гъзар решил да се фука с паричките на тати. И съответно да чака малоумните курви (с извинение ) да му се налепят. За съжаление те не са никак малко и замисъла на момчето е изпълнен. Той ще чука някоя яка мацка, а тя ще има богато гъзе за гадже. Всички доволни и щастливи, проблеми йок. Обаче е жалко.
Разбира се това е общия случай и масата тузарчета. Както навсякъде, така и тук си има изключения.

Зомбайо_ФЪстЪкЪ
01-25-2007, 22:39
Аз пък по принцип не харесвам ланците, да не говорим за златото.. :roll:

мхм циганейшъъъъън на МАХ :-D :D :-D

01-25-2007, 23:38
Po va6ata logika nai-dobre da spre da se proizvejda zlato - ne kefi nikoe momi4e a i nqkoe mom4e s lanec riskuva da si navle4e nakazatelni to4ki i pogre6ni izvodi. To4no srebroto e toaletna verijka - deto moje da go nameri6 za 50 lv 4e i po-malko

tainstvenata
01-26-2007, 06:50
Не си вадя заключения за едно момче, от това вид ланец носи.Иначе като цяло златото не ми харесва.

Na sashtoto mnenie sam :)

Just_One_Girl
01-26-2007, 07:22
Po va6ata logika nai-dobre da spre da se proizvejda zlato - ne kefi nikoe momi4e a i nqkoe mom4e s lanec riskuva da si navle4e nakazatelni to4ki i pogre6ni izvodi. To4no srebroto e toaletna verijka - deto moje da go nameri6 za 50 lv 4e i po-malko
И кво да си изядем ушите, че не харесваме злато ли? И аз не го харесвам, е, и?! Кофти ми е на цвят. Ако някое момче или момиче носи злато, уважавам избора му, защото има хора, ка които среброто не им харесва или развиват алергии към всичко друго, освен към златото. Нямам нищо против момче със злато, стига да е сложено на място и да изглежда стилно, не селяндурско и кичозно. Има разлика.

crazy_girl_91
01-26-2007, 08:15
Кво значение къв ланец носи? Само курвите гледат това.
На същото мнение съм

Rocky_girl
01-26-2007, 08:18
Не харесвам РАПЪРИ....много се надуват и ме дразнят :evil:
Само подръжават на някой!!

brain_stew
01-26-2007, 08:21
Po va6ata logika nai-dobre da spre da se proizvejda zlato - ne kefi nikoe momi4e a i nqkoe mom4e s lanec riskuva da si navle4e nakazatelni to4ki i pogre6ni izvodi. To4no srebroto e toaletna verijka - deto moje da go nameri6 za 50 lv 4e i po-malko

Златото не се произвежда, то се копае от златни руди и се обработва!

IKisseDAGirL
01-26-2007, 08:35
Аз пък по принцип не харесвам ланците, да не говорим за златото.. :roll:
и аз :?
пък и на мен един ланец не ми говори абсолютно нищо за човека отсреща

OtherDimension
01-26-2007, 11:14
eee kak puk ni edna ne si prizna che e materialistka ?!? :evil:

01-26-2007, 11:23
eee kak puk ni edna ne si prizna che e materialistka ?!? :evil:

nema nujda da priznavat deistviqta na pove4eto sa dostata4no krasnore4ivi :wink:

Red.Chil
01-26-2007, 11:24
Ланците са гей ве.

NiKOLAN
01-26-2007, 14:06
обикновенно са фешън хаусъри или чалгари и най точно си мисля ето това
http://i10.tinypic.com/2hdti82.jpg

ПП пепи няма ли с момче?

Kote6koooo
01-28-2007, 21:03
емиии веднага си мисля че е най шибания и извратен педал който съм виждала!!!

HardcorE_AFA
01-28-2007, 21:14
zlaten?lanec?zvu4i mi kato nqkoi selski ergen

peps_from_mars
01-28-2007, 21:22
Kakvo si mislite za nqkoe mom4e koeto nosi zlaten lanec. Da kajeme ne6to ot roda na 20-25 grama? Kakvo si mislite za nego v takuv slu4ai? Ili pyk primerno 15 grama


оо не не .....злееее....и ко ако не е с ланец не стаа ли??пък и къф е огроминя смисъл "хуавия"му ланец на туй пишлеме да е от снакс.....пък и кво те ебе ланеца....по важен ли е от тоя дет го носи...???? :shock: :? :shock: :? :wink:

In4iTu_
01-29-2007, 12:16
Не харесвам момчета, които парадират с това, че имат достатъчно пари да си купят златни ланци. Обичам по-земните хора, а не тези, които се разнасят из облаците...