PDA

View Full Version : Edna zagubena kauza...



01-24-2007, 17:39
PoNe ochakvam sled kato napisha tova vsichko da se opracvi,no vupreki tova taq nadejdi,che moje i nqkoi da mi pomogne...Estestveno stava vupros za momche...Dokato hodeh s poslednoto si gadje,se zapoznah s edno momche,priqtel na momchetata ot kompaniqta mi.Okaza se,che jivee blizo do nas...Izglejda aroganten i mn otvoren,no vsushtnost e mn sladuk i moje da bude mn mil ponqkoga...Sled kato prikluchih vruzkata si toi mi prizna,che me haresva,no est ne go napravi lichno,a po chata.Togava ne znaeh kak da reagiram,zashtoto vse oshte obichah bivshoto si gadje.No sled vreme,kogato toi i az se sreshtahme pokrai kompaniqta na kuponi i tn,zabelqzah che e strahoten chovek.Ychehme v edno ychilishte s cqlata mi kompaniq i se vijdahme postyqnno.Posle doide i lqtoto i izlizahme postuqnno.V posledstvie osuznah,che go haresvam i po-kusno my priznah i neshtata trugnaha mn dobre,samo che ne trugnahme poradi mn prichini...Posle se zapozna s priqtelka na nai-dobrata mi priqtelka.Tq e mn gotina i krasiva i s pravo se pritesnih.Nqmashe me za nqkolko dni,a te si dopadnaha...Edinstvenoto,koeto me yspokoi beshe,che tq jivee dalech ot nashiq grad i rqdko idva...Posle s nego razbrahme,che mn trudno bi se poluchilo kakvoto i da e i se otkazahme i se otdalechihme.Posle razbrah ot nai-dobrata si priqtelka,che te toi i vuprosnoto momiche sa trugnali i vsichko se vurna...Na nova godina bqha zaedno s kompaniqta i mi beshe mn trudno dori da gi gledam...Sega ne sa zaedno,no edinstvenata prichina za tova e,che vruzka ot razstoqnie ne moje da ima i te go znaqt.Vuprosut e obache,che az go vse oshte imam chuvstva i iskam da sum s nego vupreki vsichko...Moje i da sum glypachka,moje i da e greshka da iskam da sme zaedno,no ne moga da zapovqdvam na surceto si...A ne znam kakvo da pravq...Ako nqkoi moje da mi pomogne,se nadqvam da si yredq neshtata skoro,ako ne-sig sum che jivota produljava vupreki vsichko....

~Devil_Woman~
01-24-2007, 17:41
aide, pishi po-kratko, che cheta mnogo bavno i tova koeto si napisal shte mi otneme 2-3 dni dokato go procheta...

a po temata: epa kato e zagubena kauza, za kvo ni pishesh... zagubena si e i tolkoz

sledko_f>93
01-24-2007, 17:43
Ъъъ това мнение бе6е за?
хах, ние в коя тема пи6ем?

koalka
01-24-2007, 18:08
Да, наистина ще постъпиш като глупачка, ако пак тръгнеш с него.