PDA

View Full Version : Ябълката



[Industrial_Fr3aK]
01-24-2007, 18:03
Т'ва току-що го чух и малко се съмнявам ама всепак да питам тук.. Вярно ли е че ябълките те карат да отслабнеш? Смисъл самите те като ги ядеш и отслабваш? (не умнствено :-D )

sledko_f>93
01-24-2007, 18:07
]Т'ва току-що го чух и малко се съмнявам ама всепак да питам тук.. Вярно ли е че ябълките те карат да отслабнеш? Смисъл самите те като ги ядеш и отслабваш? (не умнствено :-D )
Нз за УМСТВЕНОТО щото и тфа е възможно. Хах!
Ама ина4е аз знам 4е от лимони мн се отслабва
Гледай сега
от: Лимони
от: Ананас
И от: Грейпфрут
Се отслабва, ама за ябълката нз. За нея нзам, 4е поддържа зъбите здрави без кариеси.
Поздрави и лека нощ

delfin4eto
01-24-2007, 20:08
Kogato qdesh po edna qbulka na gladno, vseki den , pomaga za po-lesno hranosmilane.Do kolkoto znam pomaga i za otskabvaneto, ima i takava reklama na hapcheta za otslabvane s qbulkov ocet, sledovatelno bi trqbvalo da pomagat!!

Friend_witH_Benefit
01-25-2007, 07:14
Точно ... когато ядеш ябълката на гладно тя спомага малко или много не за слабеене, а за по-добро храносмилане, което пък от своя страна спомага да не натрупваш излишни мазнини ... а както казаха по-нагоре в едно мнение цитрусови плодове като ананас грейпфрут и лимон горят мазнините ... най-вече грейпфрута и лимона ... и ти го казвам не само като нещо, което съм прочела, а и като изпитано средство :)

BaMBOocHa
01-25-2007, 07:18
Аз знам само за ананасите,че убиват апетита,което помага за отслабване

koalka
01-25-2007, 10:49
До колкото знам аз при диетите ябълките са препоръчителни.Е, няма да отслабнеш като ядеш като ненормален и ядеш ябълки.Просто плодовете са много полезни и засищат.

™bLaCk`RoSe™
01-25-2007, 12:59
Знам друго.Върху една настъргана ябълка слагаш 2 лъжици кисело мляко.На мен ми е вкусно и помага.С диета и това бях свалила някое и друго кило преди време

Theoatguy
01-25-2007, 15:22
Излишни мазнини се натрупват от здравословен проблем и от НЕКАЧЕСТВЕНА ХРАНА, а не от КАЧЕСТВЕНА.

malko mace
01-25-2007, 15:27
Da,iabalkata vodi do otaslabvane,stimulira rabotata na chervata,tova vodi do dobria star kenef,a kogato varchim goliamata nujda,otslabvame!Citrusovite plodove sachto imat podoben efekt!Vav vseki sluchay ot tiah ne se palnee,osven tova sa mnogo polezni i v drugi sferi na zdraveto i bakat ot vitamni!