PDA

View Full Version : plz



Green^Day^GiRl
01-24-2007, 18:13
Здравейте на всички.Значи проблема ми е там,че от близо вече месец се влюбих в едно момче от даскало.Аз съм 9 клас,а той 11.Миналата година той ме харесваше,но аз не му обърнах внимание.Напоследък просто не мога да откъсна очи от него и мисля,че той го забелязва.Не знам дали да го поканя да излезем.Страх ме е да не ме отреже. :? :(

koalka
01-24-2007, 18:17
Преди да го поканиш да излезете, според мен трябва да му покажеш, че наистина го харесваш. :wink:

Undying
01-24-2007, 18:19
Докато те е страх няма да разбереш дали нещо може да стане между вас.Действай! :-)

playful_baby
01-24-2007, 18:24
Здравейте на всички.Значи проблема ми е там,че от близо вече месец се влюбих в едно момче от даскало.Аз съм 9 клас,а той 11.Миналата година той ме харесваше,но аз не му обърнах внимание.Напоследък просто не мога да откъсна очи от него и мисля,че той го забелязва.Не знам дали да го поканя да излезем.Страх ме е да не ме отреже. :? :(
em znam 4e ponqkoga moje da e mnoo trudno ama.. zareji straha ! mnoo haresvam edin laf-NE POZVOLQVAI NA STRAHA DA PROVALI JIVOTA TI!!! taka 4e mila deistvai-vse pak nqma kakvo da zagubi6! :wink:

Green^Day^GiRl
01-26-2007, 18:51
Здравейте пак.Искаше ми се още вчера да ви пиша,но нямах възможност.Вчера както си седяхме с моята копмания на едно заведение и се появи той с приятелката си.Просто не мога да си го обясня.А на даскало ме поглежда от време на време.Вече наистина не издържам.Толкова ми се иска да го поканя,но след вчера просто....... :? :(

IdiOtKa
01-26-2007, 19:02
Здравейте на всички.Значи проблема ми е там,че от близо вече месец се влюбих в едно момче от даскало.Аз съм 9 клас,а той 11.Миналата година той ме харесваше,но аз не му обърнах внимание.Напоследък просто не мога да откъсна очи от него и мисля,че той го забелязва.Не знам дали да го поканя да излезем.Страх ме е да не ме отреже. :? :(
точно така продалжаваи да е страхуваш и никога нямада разбереш кво е станло ..никога не рискуваи ! :evil:

Bacard1
01-26-2007, 19:12
Здравейте на всички.Значи проблема ми е там,че от близо вече месец се влюбих в едно момче от даскало.Аз съм 9 клас,а той 11.Миналата година той ме харесваше,но аз не му обърнах внимание.Напоследък просто не мога да откъсна очи от него и мисля,че той го забелязва.Не знам дали да го поканя да излезем.Страх ме е да не ме отреже. :? :(

еи ако те одреже ко толкоа по кусно ще разбере че е загубил и тва само тои губи ако има чувства кум теб още ще излзете....кво чакаш даваи :lol: :D :lol:

donkihot
01-26-2007, 19:16
neka tova 4e si ima pr ne te pritesnqva,no ne se natrapvai prekaleno

poslushai playful_baby nikoga ne pozvolqvai na straha da provalq jivota ti! tova e strahoten laf ot filma istoriqta na pepelqshka[novata versiq] i e mnogo pravilna.

Green^Day^GiRl
01-26-2007, 20:02
Да сигурно сте прави,но просто наистина ме е страх.Ако го поканя на кафе може да ми се изсмее в лицето и да ми каже "Ти се сети,сега съм с друга.Да се беше сетила за мен по-рано" :?

Green^Day^GiRl
01-26-2007, 20:02
Да сигурно сте прави,но просто наистина ме е страх.Ако го поканя на кафе може да ми се изсмее в лицето и да ми каже "Ти се сети,сега съм с друга.Да се беше сетила за мен по-рано" :?

vvs_go
01-26-2007, 20:35
Преди да го поканиш да излезете, според мен трябва да му покажеш, че наистина го харесваш. :wink:
и клоака тои кво 6а и каже предстая6 ли си тя :"аз съм влубена в теб тои: ''ъъъъъъъъъ ....ъъъъ"

01-27-2007, 10:23
vvs_go shto ne vzemesh da mlyknesh?mnogo si sigurna,che shte i otgovori po tozi nachin li?po-dobre si trai tam i misli predi da govorish :twisted: