PDA

View Full Version : аман от теми за размери...



НякойІсиІтам
01-24-2007, 20:06
Абе нз може и да е нормално, ама тука 2/3 от момчетата питат за тез размери. Не го ли разбрахте колкото толкова. "Размера има ли значение?" Абе за всяко момиче е различно. Ако имаш винкел 20см и мушнеш 2 пъти и свършиш,знаеш ли колко ще я боли нея фара колко голям ти бил. Пък оня бил с малък, дай да му се смеем.Пълни глупусти. Спрете да се чудите на оня колко му е бил. Ко може да си лепна на оная работа че да е като на слон. Хората са го доказали...G-точката е на най-много 7см. По-добре вижте колко издържате...научете са да наблюдавате приятелката си, нейните реакции,вижте какво и харесва...
Честно аз нз дали ми е малък,среден или голям. 14-15см(зависи от настроението) и хич не ме е срам от никой. Имам достатъчно опит и съм готов да се обзаложа че жена от мен разочарована не е била. И да ми беше по-малък пак щеше да е тей. Щото знам как да я накарам да се възбуди, да се отпусне, да стигне до оргазъм, и нямам винкел 25см. тей,че стига сте се комплексирали,а практикувайте(безопасно ест). Практика му е майката...и ще разберете... ;-)

eternity
01-24-2007, 21:12
samo taka,napulno te podkrepqm =D> =D> =D> :smt041 :smt041 :smt041

HardcorE_AFA
01-24-2007, 21:14
oi oi oi

Snoopy_
01-24-2007, 21:14
Братле, в 99% от случайте си прва... аз съм със 17, прилична дебелина. Еми една мацка не можеше да свърши с мен, беше доста широка, не и уцелвах G-то... Ама това са редки случай пък и това не е проблем, ако ми пукаше за нея и се бяхме застояли заедно щях ко трябва удебелител да си зема... Въпроса е че трябва да си отпуснат спокоен и да имаш самочувствие, само тогава можеш да правиш качествен секс. А за 25см лост съм писал и в други теми, съгласен с колегата

XXX_f
01-25-2007, 00:59
\:D/

Lorraine
01-25-2007, 07:00
евала! :)

Meto`o
01-25-2007, 07:12
Не съм съгласен!Какво разбират от секс някакви 15-16-17 г пикли?
Те не водят нормален полов живот....Я ги ебене некой чичко на 2-3 месеца я не!Така че не говорето глупости...Размерът има значение!

ninsy
01-25-2007, 07:51
Не съм съгласен!Какво разбират от секс някакви 15-16-17 г пикли?
Те не водят нормален полов живот....Я ги ебене некой чичко на 2-3 месеца я не!Така че не говорето глупости...Размерът има значение!

е пиклите са доста годинки под 17!

cvetityy
01-25-2007, 07:53
Ееее евалата ти правя пич, най-сетне някой да сложи край на тия безмислени теми !!! =D>

Метотчо
01-25-2007, 07:57
И какво разбира едно мимиче от полов живот когато е на 16-17?
Те тава не ми е ясно :!: Стига сте говорили глупости :!: Една дрисла ще ми разправя,че размера няма значение :lol:

ninsy
01-25-2007, 11:00
И какво разбира едно мимиче от полов живот когато е на 16-17?
Те тава не ми е ясно :!: Стига сте говорили глупости :!: Една дрисла ще ми разправя,че размера няма значение :lol:

една "дрисла" на 16-17 може да е доста информирана относно половия живот и предпазването от болести и бременност ..стига да е прочела,попитала.. или просто да е чула.Това даже се учи в осми клас..

Рудолф Хес
01-25-2007, 11:04
И какво разбира едно мимиче от полов живот когато е на 16-17?
Те тава не ми е ясно :!: Стига сте говорили глупости :!: Една дрисла ще ми разправя,че размера няма значение :lol:

една "дрисла" на 16-17 може да е доста информирана относно половия живот и предпазването от болести и бременност ..стига да е прочела,попитала.. или просто да е чула.Това даже се учи в осми клас..
ОМфГ....Не говорим какво е научила или прочела...Говорим за опит....
Какво и разбира на една пикла каква е разликата между 13 СМ и 20 СМ ?Какви са тея компетентни мнение от такива дрисли?Да не би да прави скс всеки ден?Това ми е въпросът.....

ninsy
01-25-2007, 11:44
И какво разбира едно мимиче от полов живот когато е на 16-17?
Те тава не ми е ясно :!: Стига сте говорили глупости :!: Една дрисла ще ми разправя,че размера няма значение :lol:

една "дрисла" на 16-17 може да е доста информирана относно половия живот и предпазването от болести и бременност ..стига да е прочела,попитала.. или просто да е чула.Това даже се учи в осми клас..
ОМфГ....Не говорим какво е научила или прочела...Говорим за опит....
Какво и разбира на една пикла каква е разликата между 13 СМ и 20 СМ ?Какви са тея компетентни мнение от такива дрисли?Да не би да прави скс всеки ден?Това ми е въпросът.....

еми повечето на тези години вече си водят редовен полов живот !

Kabal
01-25-2007, 11:53
е това 14-15 (зависи то настроението) ме изкефи ;)

Рудолф Хес
01-25-2007, 11:56
И какво разбира едно мимиче от полов живот когато е на 16-17?
Те тава не ми е ясно :!: Стига сте говорили глупости :!: Една дрисла ще ми разправя,че размера няма значение :lol:

една "дрисла" на 16-17 може да е доста информирана относно половия живот и предпазването от болести и бременност ..стига да е прочела,попитала.. или просто да е чула.Това даже се учи в осми клас..
ОМфГ....Не говорим какво е научила или прочела...Говорим за опит....
Какво и разбира на една пикла каква е разликата между 13 СМ и 20 СМ ?Какви са тея компетентни мнение от такива дрисли?Да не би да прави скс всеки ден?Това ми е въпросът.....

еми повечето на тези години вече си водят редовен полов живот !
Кой циганите ли?Не ставай смешна мацко :wink: ......Не можеш да отречеш че повечето момичета тук не са правили дори секс,но дават акъл и казват че размера няма значение :shock:

malka_sladuranka
01-25-2007, 12:53
аз пък мисля че една 16-17 годишна може да знае много повече за секса, как да се предпази, как да си достави удоволствие на нея и на момчето и :evil: отколкото някоя 20 годишна, възрастта не е гаранция за това

01-25-2007, 12:56
аз пък мисля че една 16-17 годишна може да знае много повече за секса, как да се предпази, как да си достави удоволствие на нея и на момчето и :evil: отколкото някоя 20 годишна, възрастта не е гаранция за това

да ако КУЕНЧ и пише мръсни ЛС и 12 годишна да е ще научи.
Права си!

malka_sladuranka
01-25-2007, 13:07
аз пък мисля че една 16-17 годишна може да знае много повече за секса, как да се предпази, как да си достави удоволствие на нея и на момчето и :evil: отколкото някоя 20 годишна, възрастта не е гаранция за това

да ако КУЕНЧ и пише мръсни ЛС и 12 годишна да е ще научи.
Права си!
айде стига с тоя куенч бее :evil:

АЗ СЪМ СИ
01-25-2007, 13:23
Е ТОЯ ПИ4 СЛОЖИ КРАИ НА ТЕМАТА ЗА РАЗМЕРА ЕВАЛАТА ТИ СИ Н'1 \:D/

malka_sladuranka
01-25-2007, 14:02
Е ТОЯ ПИ4 СЛОЖИ КРАИ НА ТЕМАТА ЗА РАЗМЕРА ЕВАЛАТА ТИ СИ Н'1 \:D/ да да..на бас че до 2-3 дена ще има нова тема "малък ли ми е" :evil:

machoka
01-25-2007, 19:24
ahaa..

т. 11.