PDA

View Full Version : Как да я целуна?(Всичко мина наред, благодаря за подкрепата)



akademika
01-24-2007, 20:27
Днес разбрах какво точно може да означава момиче за мен, с К. се бяхме разделили за около година. Аз много я харесвах, скоро тя ми сподели, и тя ме е харесвала тогава, но мен ме бе страх да не ме отблъсне, ако се приближа прекалено много, а сега разбирам, че ме е мило страх само мене, и с този си страх съм я отблъснал. Днес имахме един много приятен разговор, от който около 20% минаха в гледане един друг в очите и мълчание. После тя ми сподели по IM, че дори не си спомня за какво сме си говорили, а при мен положението е същото, единственото което се сещаме, че е било много приятно. Тя е изключителна, споделих и, че имам само едно желание,но ще и го кажа само лично и лице в лице. К. ми отговори, че няма търпение да се срещнем. Единственото ми желание е да я целуна, но ме е страх да го направя, въпреки че съм сигурен, че и тя го иска.

------------------------------------------------------------------
Работата е свършена, тя ме целуна преди мене. Беше страхотно!



8)

shalis
01-24-2007, 20:31
Не трябва да те е страх, действай въпреки страха си...няма да съжаляваш.Ще съжаляваш само ако не опиташ, а щом си сигурен, че и тя го иска защо изобщо се колебаеш. Действай без задръжки и...Успех :)

aaaaaaaa123
01-24-2007, 20:56
Ами най-добре пробвай.Няма друг начин да разбереш дали иска,освен ако не я попиташ,но по-добре направо действай :smt008 :smt023

Fucking_Bitch
01-24-2007, 20:58
Ми к'фо да ти кажа пич?По-яко не може да е!JUST DO IT!Good luck! :wink: :wink:

HardcorE_AFA
01-24-2007, 21:06
pii 1 vodka posle si udari edna pasta za zubi 4e da ne smardi6 na alkohol i davai

Snoopy_
01-24-2007, 21:17
Пич мацката е луда по теб. Без страх без колебание отиваш погалваш я по лицето поглеждаш я в очите и я целуваш. Колебанието ти я е отблъснало тогава, не повтаряй грешката!

muhlqsal_4orap
01-25-2007, 10:24
Единственото ми желание е да я целуна, но ме е страх да го направя, въпреки че съм сигурен, че и тя го иска.
добре де, можеше да споменеш че тя е голямо зелено слузесто чудовище, което иска да ти изяде главата :evil:

koalka
01-25-2007, 10:46
Просто по едно време, когато си говорите я целуваш.Ето така неочаквано.Определено, ако те харесва ще й стане много приятно.Но в никакъв случай не се притеснявай за нещо, за да не я отблъснеш пак.Успех! :wink:

01-25-2007, 11:17
Просто по едно време, когато си говорите я целуваш.Ето така неочаквано.Определено, ако те харесва ще й стане много приятно.Но в никакъв случай не се притеснявай за нещо, за да не я отблъснеш пак.Успех! :wink:
Няма значение вече :-) , аз и споменах, че това което искам да и кажа, е че това, което искам най-много от нея е да ме целуне, и като повървяхме още 20 метра, и тя съвсем неочаквано го направи. :-)

akademika
01-25-2007, 11:35
Това бях аз, ама не се бях регистрирал.

In4iTu_
01-25-2007, 11:57
Ами преодолей страха си - не знам какво друго мога да ти кажа. "Единственото нещо, за което човек може да съжалява, е това, което е пропуснал"

PolBBo
01-25-2007, 12:06
bez DA opita6 NQMA da RAZBERE6
vepreki 4E I az otskoro SE opitvam DA razbera SE6TOTO ne6to

anubite
01-25-2007, 14:13
Казваш: "Виж, един суджук пада от небето!". Тя се обръща. Ти си режеш ръката и казваш: "Я, отрязах си ръката!". Тя започва да пищи. Ти й запушваш устата с другата си ръка, викаш такси, водиш я към най-близкия участък на МВР и изхвърляш тялото й пред вратата. Сега вече спокойно, без да биеш на очи, можеш да извадиш главата й изпод суичъра си и да я целунеш.

Krem4eto
01-25-2007, 14:19
Днес разбрах какво точно може да означава момиче за мен, с К. се бяхме разделили за около година. Аз много я харесвах, скоро тя ми сподели, и тя ме е харесвала тогава, но мен ме бе страх да не ме отблъсне, ако се приближа прекалено много, а сега разбирам, че ме е мило страх само мене, и с този си страх съм я отблъснал. Днес имахме един много приятен разговор, от който около 20% минаха в гледане един друг в очите и мълчание. После тя ми сподели по IM, че дори не си спомня за какво сме си говорили, а при мен положението е същото, единственото което се сещаме, че е било много приятно. Тя е изключителна, споделих и, че имам само едно желание,но ще и го кажа само лично и лице в лице. К. ми отговори, че няма търпение да се срещнем. Единственото ми желание е да я целуна, но ме е страх да го направя, въпреки че съм сигурен, че и тя го иска.

Няма какво да се страхуваш щом и двамата го искате..Това вече е въпрос на психологична основа , трябва да преодолееш страха си и давай!!!УСПЕХ!!!

iiirish
01-25-2007, 14:25
първия път твоя страх я е отблъснал от теб! не прави същата грешка отново и не допускай това пак да провали отношенията ви ;) пък и няма от какво да изпитваш страх особено когато знаеш, че и тя иска същото като теб ;)

The-Cult
01-25-2007, 14:28
Днес разбрах какво точно може да означава момиче за мен, с К. се бяхме разделили за около година. Аз много я харесвах, скоро тя ми сподели, и тя ме е харесвала тогава, но мен ме бе страх да не ме отблъсне, ако се приближа прекалено много, а сега разбирам, че ме е мило страх само мене, и с този си страх съм я отблъснал. Днес имахме един много приятен разговор, от който около 20% минаха в гледане един друг в очите и мълчание. После тя ми сподели по IM, че дори не си спомня за какво сме си говорили, а при мен положението е същото, единственото което се сещаме, че е било много приятно. Тя е изключителна, споделих и, че имам само едно желание,но ще и го кажа само лично и лице в лице. К. ми отговори, че няма търпение да се срещнем. Единственото ми желание е да я целуна, но ме е страх да го направя, въпреки че съм сигурен, че и тя го иска.
Батенце кво да ти кажа щом си сигурен че и тя го иска остава само да бъдеш смел и да и покажеш че го можеш ако не го нарпавиш винаги ще се питаш а какво би станало ако я бях целунал ... аз наскоро имах таква ситуация момичето седеше на една възглавница разстояние до мене .... обаче не бях сигурен че тя го иска и за тфа не го направих но ако ти си сигурен го направи гушни я първо вземи да и говориш хубави работи колкот ти е приятно с нея и както се обясняваш приближи лицето си към нея и просто я целуни ама така че да я качиш на небесата убеден съм че ще успееш :!: :wink:

BeBcHeTo
01-25-2007, 14:32
Не се стахувай преодолей го този страх

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 14:47
celuni q s gyz

LO6IQ
01-25-2007, 15:12
но ме е страх
Значи не те е страх от Дядо Торбалан и Караконджулите а те е страх да я целунеш . :shock:
хяхя :-D Ами ... както казаха по горе - пий една водка , после си измии зъбите и потегляй. :-)

anubite
01-25-2007, 15:36
но ме е страх
Значи не те е страх от Дядо Торбалан и Караконджулите а те е страх да я целунеш . :shock:
хяхя :-D Ами ... както казаха по горе - пий една водка , после си измии зъбите и потегляй. :-)

3 емоутиконки в два реда. По-голям талант от тебе не съм виждал.

LO6IQ
01-25-2007, 15:48
но ме е страх
Значи не те е страх от Дядо Торбалан и Караконджулите а те е страх да я целунеш . :shock:
хяхя :-D Ами ... както казаха по горе - пий една водка , после си измии зъбите и потегляй. :-)

3 емоутиконки в два реда. По-голям талант от тебе не съм виждал.
:smt028 Отрежи си ръката ( 3 думи. ) :-D

anubite
01-25-2007, 15:55
но ме е страх
Значи не те е страх от Дядо Торбалан и Караконджулите а те е страх да я целунеш . :shock:
хяхя :-D Ами ... както казаха по горе - пий една водка , после си измии зъбите и потегляй. :-)

3 емоутиконки в два реда. По-голям талант от тебе не съм виждал.
:smt028 Отрежи си ръката ( 3 думи. ) :-D

2 емоутиконки заграждащи 4 думи и една цифра. Я... щъркел!

TreeHill
01-25-2007, 16:45
Пич мацката е луда по теб. Без страх без колебание отиваш погалваш я по лицето поглеждаш я в очите и я целуваш. Колебанието ти я е отблъснало тогава, не повтаряй грешката!

мамка му човече - има нещо вярно ...

vvs_go
01-25-2007, 17:32
i vyprosyt e ?

FiRe_LaDy
01-25-2007, 18:21
Kato izlezete i lepni takava celuvka che da i se zavie svqt. :-D

akademika
01-25-2007, 19:00
Няма значение вече :-) , аз и споменах, че това което искам да и кажа, е че това, което искам най-много от нея е да ме целуне, и като повървяхме още 20 метра, и тя съвсем неочаквано го направи. :-)

Оставам с впечатление, че тук никой не чете какво са написали преди него. Всичко мина гладко, и продължавам напред, като утре ще я попитам сигурно и други работи.

koalka
01-25-2007, 19:21
...Важното е, че всичко е минало добре.

playful_baby
01-25-2007, 19:25
Няма значение вече :-) , аз и споменах, че това което искам да и кажа, е че това, което искам най-много от нея е да ме целуне, и като повървяхме още 20 метра, и тя съвсем неочаквано го направи. :-)

Оставам с впечатление, че тук никой не чете какво са написали преди него. Всичко мина гладко, и продължавам напред, като утре ще я попитам сигурно и други работи.
много се радвам за теб продължавай все така! :D

The-Cult
01-25-2007, 19:42
Евала мъжкар радваш ме ;-)