PDA

View Full Version : Mного съм зле



Зле-то
01-24-2007, 20:34
Както се казва в заглавието много съм зле хора. :cry:
Искам да ви попитам кво казвате на едно момиче за да ви стане приятелка(гадже) От рода на :Ае да ходим или и аз незнам кво!!!

01-24-2007, 20:43
I ako moje bez ebavki seriozen sum !!!

01-24-2007, 20:52
Еми.........целуваш я и готово. Вече е демоде да се предлага...

Fucking_Bitch
01-24-2007, 20:54
Еми не е нужно да и казваш каквото и да било,понякога жестовете говорят повече,една целувка би трябвало да е достатъчно красноречива.Ако все пак държиш да и кажеш нещо,не го обмисляй предварително ами просто на момента.. Ще стане много истинско и ще бъде по-мило отколкото нек'фо заучено.Ае успех! 8) :wink:

Joey Tempest
01-24-2007, 21:14
Ами поглед в очите й, държане за ръце, лека усмивка и класическото признание, че си влюбен в нея действа. Изпитано и гарантирано от бат ти Джоуи.

Но само не и неща от типа на: "Искаш ли да станем гаджета?" или "Искаш ли да ходим?"!!!

Към останалите, не карайте пича да започва направо с целувка, защото изглежда ще му е за пръв път, сигурно ще се притеснява доста и може да обърка нещата.

Зле-то, ти каза без ебавки, ама са ше ти кажа един приятел как обикновено предлага на някоя мацка да тръгнат:
"Ей, маце,
ша та ибъ в гъзъ.
Ша боли,
ама двамата с тебе
дружно ше го преживееме."

Неа се плашиш, всички сме имали първи път и сме били поставени пред този проблем. Успех! :-D

muhlqsal_4orap
01-25-2007, 10:22
Както се казва в заглавието много съм зле хора. :cry:
Искам да ви попитам кво казвате на едно момиче за да ви стане приятелка(гадже) От рода на :Ае да ходим или и аз незнам кво!!!
Изтанцувай й някъв любовен танц, обикаляй я в кръг и докато подскачаш, си пей някаква жизнерадостна песничка... Можеш да я поръсиш с цветен прашец или да изпъчиш гърди и да почнеш да гугукаш, както прави мъжкия гъбъл...

SoulCrewHools
01-25-2007, 10:40
ем казваш й ае взимам те и готово :lol:

koalka
01-25-2007, 10:44
Е, това :"искаш ли да станем гаджета", когато сме по-големи не е актуално много-много.Просто й признаваш чувствата и я питаш дали иска да сте заедно, питаш я какво изпитва към теб и т.н.

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 10:47
Mi romanit4na obstanovka ... govorite si nejno gleda6 q v o4ite .. tq te gleda .. doblijava6 se i q celuva6 ..ako ne se otdrapne de.Posle i kazva6 4e ti e hubavo s neq i 4e mn te kefi ...4e ima6 4uvstva ala bala .. i si gotov.Ma ne na parvata sre6ta de i stiga da vijda6 4e tq ima 4uvstva

P.S. KVO MI STAVA BREE.ahh pak tez hap4eta

xixi
01-25-2007, 13:34
Както се казва в заглавието много съм зле хора. :cry:
Искам да ви попитам кво казвате на едно момиче за да ви стане приятелка(гадже) От рода на :Ае да ходим или и аз незнам кво!!!
За едно нещо си прав със сигурност.
Много си зле,но няма нужда да се тревожиш сигурен съм че не е от теб.
Предполагам отговорът се крие някъде дълбоко в рода ти може би си имал сдухана баба или нещо такова.

ТК
01-25-2007, 13:42
Въпроса ти има множество отговори. Нищо не си уточнил.
На колко си?
На колко е тя?
За пръв път ли ти е?
Какви са ви отношенията?
От къде се познавате?

Ако искаш случаен и безотговорен отговор без да казваш нищо -> ТВ 2001 е за теб.

xixi
01-25-2007, 13:45
Ако искаш случаен и безотговорен отговор без да казваш нищо -> ТВ 2001 е за теб.
еххх сички станаха оригинални сега се губя...

anubite
01-25-2007, 13:49
Както се казва в заглавието много съм зле хора. :cry:


Вземи аспирин.

FiRe_LaDy
01-25-2007, 13:51
Mii to tova `` shte mi stanesh li gadje `` veche ne e na moda.Taka che prosto q celuvash i vsichko e gotovo :-D

LO6IQ
01-25-2007, 16:16
Както се казва в заглавието много съм зле хора. :cry:


Вземи аспирин.
:-D
Ами просто си поговорете за вас двамата , дали искате да сте заедно . Попитай я какво изпитва към теб , и ако изпитва същото .. значи сте гаджета. :P

teardrop
01-25-2007, 16:27
Ами просто си поговорете за вас двамата , дали искате да сте заедно . Попитай я какво изпитва към теб , и ако изпитва същото .. значи сте гаджета. :P

Мда. В никакъв случай "Ае да ходим"!

HardcorE_AFA
01-25-2007, 16:40
Еми.........целуваш я и готово. Вече е демоде да се предлага... no i celuvkata nezna4i 4e hodite... :) celuva6 q 1 put po kusno o6te edin put i nakraq slu4aino pita6 ne6to ot roda..."abe kvo praime sega?",moje da nee su6tiq den i po natatuka moje :)