PDA

View Full Version : КЪДЕ В БЪЛГАРИЯ СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ НЕНУРМАЛНИЦИ...



KPuBA_4yTyPA
01-25-2007, 02:31
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го еба и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она педерас да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простаци

I'm crazy
01-25-2007, 07:30
НЕНОРМАЛНИЦИ се пише :-D
Еми за мен Динко си е ненормалник :-D

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 08:46
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го е** и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она гей да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простаци

Da jivee Varna ->Nai-Ludite

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 09:04
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го е** и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она гей да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простациБраво, Браво, че се гордеш с нещо толкова глупаво, че даже няма накъде "Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици" и ако с това се гордееш няма да стигнеш далеч повярвай ми !!!

Narkomaniiiiiiiiiiii :shock:

01-25-2007, 09:13
Ae ne razbirate kakvo e da si Varnenec ;) PODKREPQM TE PI4 !! ;) :-D :-D :-D

enrique_fenka
03-29-2008, 21:22
Навсякъде има ненормалници :razz:

kPuCkA
03-30-2008, 18:53
Абе във Варна са най-арогантните хора от цяла България,толкова сме надути и надменни,че няма накъде,ама това е защото живеем в най-якия град ;)

zvezdichka777
04-01-2008, 08:14
Аз не мога да ви разбера толкова ли ви харесва да сте арогантни и надменни ... надути ... ? Ако беше нещо друго,нещо с което наистина да се гордееш..ок,хубаво,напиши го ама не мисля че трябва да се хвалиш как ,,В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го еба и в лайното.'' пффф незнам не мога да те разбера ебати и гордия човек си,евала ти ,наистина си постигнал неща за които ние мечтаем .. Продължавай все така и наистина няма да излезе нищо от теб както казва _Becko_.

KiLLeR_InSTiNkT
04-02-2008, 16:19
Иевала, иевала защо не са повечето хора като теб? Поклон за невероятните подвизи, които си извършил... =D>

alex_devv
04-02-2008, 16:54
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го еба и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она педерас да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простаци

браво, браво!
само такива хора трябват на българия !
да живее простотията !
:smt078 :smt078


Иевала, иевала защо не са повечето хора като теб? Поклон за невероятните подвизи, които си извършил... =D>

+1

MODEL
04-03-2008, 08:58
Най-големите ненормалници са в Китай! :(
Такова келеме като китаеца няма никъде. :? То от логика не разбира. Ти му обясняваш детайлче по детайлче..то те гледа тъпо.
Бах маа' му. Ти му показваш слънцето, то ти гледа пръста! :razz:
Че и тъпо!Аз му казвам дай храна за риби, то ми дава пушена риба.
То плюе-храчи навсякъде.
Оригва се. :o
Предималко се прибирах към апартамента си и докато чакам асансьора една се изпърдя така звучно. :x
А така смърдят! :-D Да се смее ли,да плаче ли човек! Абе с 1 дума- УЖАС!

mizantrope
04-03-2008, 16:47
Bre, kato ostavim nastrana zadalbochenoto i sadarjanie, zashto temata e post-nata v tochni v tozi razdel?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-04-2008, 18:30
Da, we i posle chovek da e gord, che e bulgarin.. :? To ne che i v drugite strani sigurno horata ne sa po - dobre, no kakto i da e.. :?

HePeAJIeH
04-04-2008, 18:35
Прост народ-слаба държава....съжелявам просто не се сдържах 8-)

etnies
04-05-2008, 16:22
ОТИВАШ В ПАРЛАМЕНТА! ТАМ СИЧКИ СА НЕНОРМАЛНИЦИ!

6y6ence
08-18-2008, 21:59
ПEРНИK е града на вашите кошмари... 8)

kristo
08-19-2008, 08:35
Ебахти простотията е тая статия, дето е пусната. Първо неграмотността и неправилното изписване на думите е в почти всеки ред, второ да се "гордееш" с това кой къде се изпикал, кой по-голямо лайно на публично място изсрал си е ебахти и зверския кретенизъм. Ако всички варнанци са така като вас(в което аз силно се съмнявам и знам, че не е така), ще излезе, че във Варна живеят възможно най-дивите и тъпите селяни в цяла България...
Явно в днешно време кретенизма в България е взел връхни размери. Вместо да се захванем за нещо разумно и да си оправим държавата, ние гледаме допълнително да я насираме, напикаваме, а след това се оплакваме, че живеем зле и я псуваме... И после защо сме на това дередже. С такива хора, като потребителя, дето е пуснал началната "статия" за най-големите ненУрмланици България може само да върви на зле и на още по-зле, тежко и горко на България с такива олигофрени като теб тип Найден, Гроши и Иван Ангелов :-x :x...

kristo
08-19-2008, 08:41
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го еба и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она педерас да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простаци
И се надявам "милицията" да те арестува за поне едно 2-3 години и да те спукат и поебат от бой, а после да видим как ще се изявяваш на публични места отрепко дрогирана :-x.
Аз имам желание такива боклуци като теб концлагери да ви построя и там да ви пратя, да бачкате по цял ден от сутрин до вечер и да я карате на хляб и вода само. Така хем нещо и ползено за България ще направите най-накрая, хем няма да й вредите. После да те видим какъв "герой" ще си и пак дали ще трошиш, режеш седалки, сереш и пикаеш наляво надясно и подобни идиотщини, измет такава нещастна :-x.

Sarge
08-19-2008, 09:27
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го еба и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она педерас да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простаци

Дееба и селяндурите скапани. Направо ме е срам че съм българин от такива като вас. На никои не сте забавни, ЖАЛКИ СТЕ, МНОГО ЖАЛКИ.

bigZ
09-16-2008, 15:01
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го еба и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она педерас да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простаци

Абе ти си ебати питекантропа бе!Следващия път се изпикай в обувката си и си изпий урината после тогава вече наистина ще съм горд с теб!
Тъпанар! :?

snejana67
09-18-2008, 19:27
естественио че :-P :-P в парламента са най-големите ненормалници :-P ама и ние не падаме по долу от тях :razz:

iYiWhitePoweriYi
01-26-2009, 22:30
http://www.kvostava.us/blogs/entry/158

Прочетете малко БУРГАС е градът !!!

SoAfraid
01-26-2009, 23:37
Аз искам тази тема да се изтрие от администраторите или модераторите. Не може да пише такива неща в националната част на този форум. И искам всякаква такава пропаднала тема да не съществува защото мисля, че България има доста проблеми и вместо да обсъждаме тях ние тука четем на някакъв дрисльо простотиите. И мисля че това не е тийнпроблем (на автоеа "проблема") а проблем който се решава в лудницата а не във форум.

woshataa
01-27-2009, 18:46
:lol: :lol: :lol:
кво да кажа

DeepPurpLe
01-29-2009, 08:06
Първо ненурмалници не е лошо нещо,говора аз за пълни откаченяци.Тука у Варна сме много ненормалниците,праим добри гонки с автомобили,засега няма загинали или тежно ранени....е,има подмокрили се от шубе,но не се брои.Скачаме с въже от аспарухув мост,много високо и адреналина ни цепи направо....миналата година един чиляк скочи без въже от моста долу в езерото,пръснал се нещо в корема,ама оживя лудото копеле,шапка му свалам.В училище с един мизерник метахме кенефите както са морки и тоз си замина целия в пикня.Аз в час си сабух маратонките и направо замириса на вкиснат гнилоч,хората с насълзени очи ми се молеха да се обуя,целото даскало се усмърдя чак.Имам арест у милицията преди 1 година за притежания на наркотици,глобиха ма и ма наказаха да скубя тревата в една градинка 3 деня,полезен трудец за обществото.В автобус съм резал седалките с ножка и съм пикал пред хората вътре с още 3 човека,за да дразниме шофьора,па и 1 стъкло чупихме накрая да го е** и в лайното.Не са явих на една военна комисиа и тоа звъни в нас и вика Христо Петров там ли е?Тука съм бе,ти кой си и кво искаш?Що не дойде на наборна комисиа днес?А ти що не са ебеш някъде а?И затварям....след 2 часа дойде полициа и ме изведе с белезник от нас и ме закара при она гей да ми каже,че съм годен за нещо си там и да подпиша там разни глупости.Има и още много,но и вие кажете дивотии....темата е само за идиоти и тотални простациИ к`фо,много ли си гордееш?!Очакваш да те похвалим?! Дебаа и пропаднали наркомани :-x

mickelangelo
02-20-2009, 16:25
да вляза в парламента с едно АК 47 и няколко лимонки искам аз ...


пс: Варна RLZ !

acdcfenka
02-21-2009, 15:24
ПеРнИк с тези мини братче не е истина.

hahavteen
02-21-2009, 18:10
Темаа е несериозна и стара.