PDA

View Full Version : MMM mN kOFti PRbLEm :(



GOstenCHe
01-25-2007, 07:00
taka nachi sichko zapocnha na edna eskurziq napihme se ala-bala i tam s edno momiche se zabihme obache sled eksa men mi stana mn mn hubavo s neq a be edin vid vlubih se obache i tq imash chustfa kam men , no nai dobriq mi fr se vlubi f neq i tq f nego i sa ima 4ustfa i kam dvamata no postoqnno mi kazva 4e ima poveche kam men no ne iska da precakfa fr-to mi kakvo da pravq za da sam s neq ?? :cry:

SoulCrewHools
01-25-2007, 07:53
застреляй си приятеля :roll:

Fucking_Bitch
01-25-2007, 07:56
Ми ако ти е истинскиприятел,няма да се чудиш как да му развалиш връзката!А,тая мацка явно на нея и е пълна каша в главицата! [-( [-( [-X [-X

BaMBOocHa
01-25-2007, 08:05
Ами защо не вземете и 2-мата да спрете да се занимавате с това момиче и не го оставите 1 седмица да размишлява какво ще прави ... мн тъпа ситуация! :evil:

cvetityy
01-25-2007, 08:10
Ами защо не вземете и 2-мата да спрете да се занимавате с това момиче и не го оставите 1 седмица да размишлява какво ще прави ... мн тъпа ситуация! :evil:

Да и аз съм съгласна с това ама незнам щом ти е приятел няма какво да се чудиш или пък вземи поговои с него

playful_baby
01-25-2007, 08:29
taka nachi sichko zapocnha na edna eskurziq napihme se ala-bala i tam s edno momiche se zabihme obache sled eksa men mi stana mn mn hubavo s neq a be edin vid vlubih se obache i tq imash chustfa kam men , no nai dobriq mi fr se vlubi f neq i tq f nego i sa ima 4ustfa i kam dvamata no postoqnno mi kazva 4e ima poveche kam men no ne iska da precakfa fr-to mi kakvo da pravq za da sam s neq ?? :cry:
aaam priqtelq ti znae li 4e tq ima 4uvstva i kam dvamata! pi4 po-hubavo otidi i pogovori s priqtelq si! mackata kato ne se re6ava napravi go ti!!! se nqkoi 6te e precakan ot vas ako ne i dvamata tai 4e... nqma kvo da gubi6 !!!

The-Cult
01-25-2007, 09:30
Ако найстина ти е приятел и ти си бил с нея 1-во преди тоя другия тежкар земи си поговори с него и му обясни че там отдавна е заето и тия чуства да ги даде на някоя друга а не на твоята приятелка... :!: :evil:

Twitch
01-25-2007, 09:45
Pravete si troika

TreeHill
01-25-2007, 09:47
Pravete si troika


заглъхни ве

divo_kotence
01-25-2007, 09:51
ако онзи ти истински приятел и знае колко я обичаш ще ти я отстъпи...или пък и дайте някакъв срок да реши с кой да бъде и ако продължава все така да се чуди бийте и шута :twisted:

koalka
01-25-2007, 09:52
Не мога да разбера израза:"влюбих се един вид".Такова нещо няма, или се влюбил, или не.Добре, тя като има по-силни чувства към теб защо е тръгнала с приятеля ти.Това е гадно и за нея, и да теб, или тя лъже.Не съм сигурна дали и тя въобще знае какво иска-да е с теб или с него.Говори с нея и просто й кажи, че ако има силни чувства към теб, ще сте заедно.Но не трябва да го правите подмолно, а да обясните на приятеля ти как стоят нещата.