PDA

View Full Version : Frontpage или Dreamweaver



01-25-2007, 08:34
Здравейте! Някой може ли да ми каже откъде мога да изтегля някоя от тези две програми? Версията няма значение. Благодаря предварително!

01-25-2007, 09:57
те са част от панета Майкрософт Офис на познай кой, Майкрософт :D
и не можеш по отделно да си ги изтеглиш, трябва целият пакет,
потърси в някой торент сайт, но не се заблуждавай по новата 2007 версия, защото не е направена както трябва ( за функционалността говоря, направо са омзали бутоните) изтегли си 2003
а ако искаш има и оупън соурс решение на проблемата ( пак е пакет програми за съжаление) OpenOffice 2.1

Just_One_Girl
01-25-2007, 11:00
За FrontPage не съм сигурна, но Dreamweaver е произведение на Macromedia, не на Microfost.

http://zamunda.net/download.php/26899/Macromedia%20Dreamweaver%20MX%20%2B%20crack%21%21. torrent
E те това е Dreamweaver, обаче е торент, надявам се, че няма да ти бъде проблем.

Frontpage не мога да намеря, сори :)

st1ki
01-25-2007, 20:19
Госте, щом незнаеш къде да ги намериш сигурно няма да знаеш и как да ги ползваш...
за dreamweaver изобщо не си и помисляй... не е като за тебе :)
преглагам ти да си изтеглиш офис 2007 и да ползваш Publisher-a с него е доста по-лесно...

п.с. Just_One_Girl прави ми впечатление, че компютрите доста ги разбираш. Поздравления ;)

Forslor
01-25-2007, 21:21
Ако се налага да избирам между 2 те програми ...ми мноу ясно ,че DREAMWEAVER .
Направете си няква измислена страница с Front Page и я разгледайте не със INTERNET EXPLORER ,a със FIREFOX или OPERA и гледайте закво стаа въпрос .[/i]