PDA

View Full Version : Въпрос за skype - получаване на съобщенията



01-25-2007, 08:49
какъв е принципът на получаване на съобщенията в skype? сега например писах на човек, който е офлайн...кога той ще получи съобщението - когато само той се свърже към skype или трябва и аз да съм свързан?!

linkin_park_fenka
01-25-2007, 09:09
Мисля,че когато той си влезне в скайп и дори ти да си оффлайн пак ще получи съобщението.Не съм много сигурна,може и да греша. :wink:

nikinkaaa
01-25-2007, 09:11
И ти и човека трябва да сте онлайн :wink:

01-25-2007, 09:22
^^^niki7o^^^ сигурен/сигурна ли си? и точно онлайн или просто да не е invisible

nikinkaaa
01-25-2007, 09:40
^^^niki7o^^^ сигурен/сигурна ли си? и точно онлайн или просто да не е invisible
Абе за да го получи трябва да му е включен скайпа :wink:

a~n~i~t~y
01-25-2007, 10:01
Trqbva prosto da si vkliu4i skype NE E ZADALJITELNO i ti da si s vkliu4en skype ;)

Merito_
01-25-2007, 10:50
^^^niki7o^^^ каза:
И ти и човека трябва да сте онлайн

Това не е вярно,той ще получи съобщението, когато си включи скайпа.Ти можеш и да си оффлайн...няма значение...

LGPz
01-25-2007, 14:05
^^^niki7o^^^ каза:
И ти и човека трябва да сте онлайн

Това не е вярно,той ще получи съобщението, когато си включи скайпа.Ти можеш и да си оффлайн...няма значение...

хауахаухахахахахаха :) Това не е вярно.Трябва той да е с включен SKYPE (Online,Away,DND,Not Avaible,Invisible) и ти също!

Axxxel
01-25-2007, 17:17
Вече е написан отговора, но аз да го докажа...правил съм си опити (е то кви опити...хващаш някои и действаш).Ако пишеш на някой, но той не е в скайп ще получи съобщението едва тогава, когато се мернете и двамата в скайп.Дори да е инвизибъл или ти да си инвизибъл пак ще го получи.Усетихте ли се нещо...аха...функцията ивизибъл в скайп е абсолютно безполезна.Защо ли?Знаете, че когато пишете на някой който не е в скайп се изписва "Съобщението ала бала...не е доставено още"...А когато този човек е просто инвизибъл, той ще получи вашето съобщение...и още нещо...Вие няма да получите съобщение "Съобщението ала бала...не е доставено още".Така мноооогооо лесно може да разберете дали някой е инвизибъл или го няма ;-)

02-03-2007, 10:35
Offf awe weche wi kazaha!!
I DWAMATA trqbwa da ste ONLINE!

Бунтар
02-03-2007, 13:01
Скайп бачка на p2p принцип - директно от комп на комп. Еми тогава как ще получи съобщението, ако твоят скайп е изключен?

Cheesy
02-09-2007, 17:40
I twoq i negowiq-ubedena

0riginalSin
02-09-2007, 17:50
i dvata skype-a trqbva sa vkliu4eni ina4e ne stavaaa nezavisimo dali otpo4iva6t,nedostupen otsustva6 i tn

02-09-2007, 18:33
Вече е написан отговора, но аз да го докажа...правил съм си опити (е то кви опити...хващаш някои и действаш).Ако пишеш на някой, но той не е в скайп ще получи съобщението едва тогава, когато се мернете и двамата в скайп.Дори да е инвизибъл или ти да си инвизибъл пак ще го получи.Усетихте ли се нещо...аха...функцията ивизибъл в скайп е абсолютно безполезна.Защо ли?Знаете, че когато пишете на някой който не е в скайп се изписва "Съобщението ала бала...не е доставено още"...А когато този човек е просто инвизибъл, той ще получи вашето съобщение...и още нещо...Вие няма да получите съобщение "Съобщението ала бала...не е доставено още".Така мноооогооо лесно може да разберете дали някой е инвизибъл или го няма ;-)

=D> И аз на това много се дразня-уж си инкогнито,а ако някой ти изпрати съобщение и не изпише "Съобщението не е доставено още" веднага ще разбере,че всъщност си там!Много е безполезно това инкогнито!А даже,когато съм влизала инкогнито ми пишат и ми казват,че съм се вписала сега!Много тъпо! ](*,)
Иначе не трябва и двамата да сте на линия!В момента,в който някой си включи скайп веднага получава всички изпратени му съобщения,докато не е бил в скайп,независимо дали този,които го е изпратил в момента е на линия или не!Сигурна съм 100%! :D

krisi_l@loka
02-12-2007, 20:41
Вече е написан отговора, но аз да го докажа...правил съм си опити (е то кви опити...хващаш някои и действаш).Ако пишеш на някой, но той не е в скайп ще получи съобщението едва тогава, когато се мернете и двамата в скайп.Дори да е инвизибъл или ти да си инвизибъл пак ще го получи.Усетихте ли се нещо...аха...функцията ивизибъл в скайп е абсолютно безполезна.Защо ли?Знаете, че когато пишете на някой който не е в скайп се изписва "Съобщението ала бала...не е доставено още"...А когато този човек е просто инвизибъл, той ще получи вашето съобщение...и още нещо...Вие няма да получите съобщение "Съобщението ала бала...не е доставено още".Така мноооогооо лесно може да разберете дали някой е инвизибъл или го няма ;-)
ахам :)

nCuXaPaa
02-13-2007, 12:07
Skype sucks. И двамата трябва да сте включени в скайп, за да се получат съобщенията! Абсолютно съм сигурен!
podkrepqm te :smt045

02-15-2007, 11:37
Da, i za tova se poluchavat suobshteniq ot nepoznati na koito pishe "those messages are 2,3,4,... days old :smt013

plambeto
02-15-2007, 16:22
dori i ti da si ofline pak 6te gi polu4i

02-15-2007, 19:17
Лелее хора, още ли се мъчите на тая тема?! Skype и на двамата участници в разговора трябва да е включен!!

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:36
i ti i toi trqbav da ste v skype

nCuXaPaa
02-16-2007, 21:28
Skype sucks. И двамата трябва да сте включени в скайп, за да се получат съобщенията! Абсолютно съм сигурен!
za skype sucks [-X a za drugoto :smt045