PDA

View Full Version : pLs kajeTe !!!



BebeTooOoo
01-25-2007, 08:53
Здравейте!Исках да споделя с вас проблема си и ако е възможно да ми помогнете с някой съвет.Значи преди известно време писах тема за момчето което харесвам,но с него нищо не се получи и май няма и да може да се получи сигурно по простата причина че съм с 2 години по малка от него(според мен това не пречи но незнам за него).Преди около 1 месец разбрах че едно момче ме харесва.Взел ми е skype от общи приятели.Поинтересувах се кой е и се запознах с него.Допадна ми като характер а и е доста симпатичен.Лошото е че пуши. :( Всеки ден се виждаме и след даскало си пишем.Непрекъснато ми натяква колко ме херасва.Като си писахме вчера ми каза че страшно много ме обича и че е адски влюбен в мен.Каза ми че е спрял да пуши само заради мене.И аз испитвам нещо към него но незнам какво точно :( .Мисля че вече не го харесвам само като приятел.Малко по малко почвам да забравям и момчето което харесвах преди но ми е малко трудно. Когато види че някой ме закача,удря или нещо такова винаги ме защитава...чуда се дали да се пробвам с него или не? Незнам какво да правя в тази ситуация...дали да му кажа че и аз испитвам нещо или не?Моля ви кажете ми какво да правя защото ми е доста трудно...благодаря предварително !

HopeLesss
01-25-2007, 09:19
Щом и двамата се харесвате, няма нищо лошо в това да пробваш с него. Никъде не е казано, че трябва да си лудо влюбена в него, за да тръгнете. Обикновено тия неща стават с времето. А щом с другото момче нещата не могат да се получат, няма смисъл да го чакаш. Успех! И не му мисли чак толкова :wink:

MTV_GIRL
01-25-2007, 09:28
[color=olive][spored men nqma ni6to lo6o da probva6 probvai se s nego pak to vremeto 6te pokaje ;) !!! Uspeh :)/color]

TreeHill
01-25-2007, 09:50
Щом и двамата се харесвате, няма нищо лошо в това да пробваш с него. Никъде не е казано, че трябва да си лудо влюбена в него, за да тръгнете. Обикновено тия неща стават с времето. А щом с другото момче нещата не могат да се получат, няма смисъл да го чакаш. Успех! И не му мисли чак толкова :wink:


сигурно така ще е

koalka
01-25-2007, 09:58
Е, разбирам те, въпреки че не съм изпадала в такава ситуация.Аз бих тръгнала с второто момче.Ти сега имаш нещо повече от симпатия към него и това чувство може като нищо да се засили след като тръгнете.А и щом се е отказал от този вреден навик, което е трудно, може би наистина е влюбен в теб.Естествено, любовта не се измерва в това, но всички жестове, които прави...Може би ще се убедиш в любовта му като сте заедно.

01-25-2007, 15:21
Мерси много ... надявам се нещата да се получат :)

anubite
01-25-2007, 15:46
Мерси много ... надявам се нещата да се получат :)

Ако си отережеш ръката, със сигурност ще се получат.

BebeTooOoo
01-25-2007, 15:48
Това по-горе бях аз

LO6IQ
01-25-2007, 15:52
Мерси много ... надявам се нещата да се получат :)

Ако си отережеш ръката, със сигурност ще се получат.
хаха. Аре стига с тая ръка ,бе ? :-D

anubite
01-25-2007, 15:53
Мерси много ... надявам се нещата да се получат :)

Ако си отережеш ръката, със сигурност ще се получат.
хаха. Аре стига с тая ръка ,бе ? :-D

Я... Жаба...