PDA

View Full Version : ...



01-25-2007, 10:16
hodih s 1 momi4e izvestno vreme , sled tova se razdelihme ..prez poslednite meseci minah prez 2te krainosti ..nie sme ot 1 klas i ne sme govorili sys sedmici ili pyk e imalo nqkakvi nameci ot neina strana koito sa me karali da mislq 4e ima 4uvstva i taka ili sym se ubejdaval 4e nqma smisul da se mislq za neq ili obratnoto ..glavnata mi ideq e v tova 4e predi nqkolko dni se stigna do celuvka m/u nas , govorihme i tq kaza 4e "predpolaga" 4e sme zaedno no ne iska ni6to seriozno , az oba4e iskam ....... tq e v moment v koito iska prosto da ima nqkoi do neq ..ima li smisyl ot cqlata taq tegava rabota ..koe e pravilno da zareje6 principite si ,za da si s 4oveka koito obi4a6, da vqrva6 v 1 iliuziq ili pyk da ima6 "dostoinstvo" :?

Merito_
01-25-2007, 12:02
Ми ако много я обичаш бъди с нея по този начин който тя иска.Щом иска да не е сериозно и ти бъди несериозен.Рано или късно след като тръгните според мене ще си промени мнението и ще иска да имате по-сериозни отношения,така мисля аз.Ако пък нямаш толкоз силни чувства не се занимавай :)

ТК
01-25-2007, 13:32
Друг път сложи по еднозначно заглавие на темата.

Щом така иска, така правиш, доколкото го иска. (В случа , че дамата е сериозна по принцип). Кажи, че си безкрайно недоволен?

anubite
01-25-2007, 13:47
Що не си отрежеш ръката?

xixi
01-25-2007, 13:47
Кажи, че си безкрайно недоволен?
Тропай с крак тръшкай се и се разплачи дори.
ВНИМАНИЕ: Не ползвай реплики като купи ми гооооо купи ми гооооо

01-25-2007, 13:53
Otrqzah drugo , v tova e problema , ne moga da i dam tova koeto iska

anubite
01-25-2007, 13:58
Otrqzah drugo , v tova e problema , ne moga da i dam tova koeto iska

Дай й солети "Хрус Хрус".

01-25-2007, 14:05
nqmam pari za takiva extri na sre6ite samo se gledame i s mul4im ... nqmam kude da q zaveda 4uvstvam 4e skoro 6te me zareje za nqkoi kato teb koito moje da i predloji soleti i to s ka6kaval

anubite
01-25-2007, 14:06
nqmam pari za takiva extri na sre6ite samo se gledame i s mul4im ... nqmam kude da q zaveda 4uvstvam 4e skoro 6te me zareje za nqkoi kato teb koito moje da i predloji soleti i to s ka6kaval

Хах. Да, бе! Аз да купувам манджа на други хора. Ти чуваш ли се бе?

SouL^*DiViNe
01-25-2007, 14:07
Abe..STIGA s tiq gluposti"otreji si rykata" [-X ..kym temata:ima smisyl ot cqlata taq tegava rabota.Tq ima nujda ot nqkoi do sebe si ...za6to tozi nqkoi ne byde6 ti...znam 4e ti iska6 ne6to seriozno,no nie momi4etata mnogo 4esto ne znaem kakvo iskame....Nooo vseki sys svoite ubejdeniq, v kraq na krai6tata ti si re6ava6.. :-)

koalka
01-25-2007, 14:09
Реши дали това положение ще те устройва.Дали когато ще искаш да се видите например, тя няма да предпочете приятелките и друга компания пред теб?Помисли върху някои неща.Аз лично, колкото и да харесвам момче, не бих била с него, само за да има човек до себе си.За нея явно няма значение кой ще е, само да го има, което според мен е тъпо.