PDA

View Full Version : MOLQ VI MN E SPE6NO



The Cursed
01-25-2007, 12:50
Iskam da vi pitam kak se pravi Plan tezis trqbva mi po literatyra a nikoga ne sam pravila podobna prostotiq.Blagodarq predvaritelno :)

01-25-2007, 13:30
vzima6 si u4ebnika po literatura i po4va6 da 4ete6 i i pravi6 kakto planovete na drugite uroci s to4ki i podto4ki ,no po-raz6ireni-vpisva6 vsi4ko nai0vajno :) tva e :) mn e lesno,na vseki urok ni karat da go pravim,vikat mu o6te plan konspekt...samo 4e e malko pove4e pisaneto...napr ako edna ot t4okite 6te ti e "obrazna harakteristika na geroite " ,podto4kite 6te sa ti obraznata harakteriatika na vseki edin ot tqh :) nadqvam se 4e me razbra ,aide da dano ti pi6at nqkoq 6esti4ka :-D :wink:

QNITOOO
01-25-2007, 13:37
NA KAKVO TI TRQBVA PLAN TEZIS?NA ESE ILI LIS?

The Cutsed
01-25-2007, 13:44
mersi razbrah go.ami 6teli sme da previm list posle mai za Nravstvenata sila i karsota na Antigona.mn e tapo ama.... :roll:

strange__
01-25-2007, 14:22
mersi razbrah go.ami 6teli sme da previm list posle mai za Nravstvenata sila i karsota na Antigona.mn e tapo ama.... :roll:
Така...щом имаш зададена тема,план конспект се прави:
1.Увод,който може или да е изцяло написан или само маркирано това,което по-късно ще включиш.(зависи как ви го иска учителката)
2.Теза-по същия начин като увода.
3.Доказателствена част-тук имаш подточки,които трябва да отбелязват отделните абзаци,които по-късно ще напишеш ии с ключови думи да наблегнеш на най-важното.
4.Заключение-на принципа на увода и тезата...

Като цяло не е никак сложно :wink: