PDA

View Full Version : Проблеми



gost1
01-25-2007, 11:52
Здравейте аз съм на 16 и досега съм нямал гадже.Причината е че съм срамежлив и не мога да заговора момиче просто се притеснявам да не ме отреже.Другия проблем е че си харсвам една моя приятелка която е на 18.Тя е много готина и свястна,но си има гадже :cry: .Еми това е

muhlqsal_4orap
01-25-2007, 12:01
не мога да заговора момиче просто се притеснявам да не ме отреже.
проверявай ги предварително дали са въоръжени с ножица

BaMBOocHa
01-25-2007, 12:04
не мога да заговора момиче просто се притеснявам да не ме отреже.
проверявай ги предварително дали са въоръжени с ножица
Ахахаха...това е забавно...да...
а по въпроса-просто се отпусни и остави напрежението настрана...за момичето,което харесваш...щом си има приятел по-добре не се опитвай с нея

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 12:12
i kade e vaprosa

TK
01-25-2007, 13:24
Коментар:
Ами на 16 си, не си имал гадже до сега и си харесваш една приятелка на 18 г, която е ангажирана.

anubite
01-25-2007, 13:53
Другия проблем е че си харсвам една моя приятелка която е на 18.Тя е много готина и свястна,но си има гадже :cry:

Виж сега. Има точно два варианта в твоя случай.
Първи вариант: Баща ти е данъчен. Отиваш при нея и я заговаряш с думите: "Аре в нас. Баща ми е данъчен." - действа безотказно.
Втори вариант: Духаш.

koalka
01-25-2007, 14:19
И какво?Имам един въпрос-ти правиш ли НЕЩО по въпроса, за да промениш това?Неее, стоиш си пред компютъра и чакаш някой друг да ти реши проблемите.Еми, няма да стане.Трябва сам да се постараеш да го промениш.Като за начало опитай се да преодолееш тази срамежливост, защото до нищо добро не води.Ако и момичето, което харесваш е срамежливо?Какво тогава?

iiirish
01-25-2007, 14:22
проблема е, че ти не правиш нищо явно за да промениш това положение! в един момент човек все някак трябва да се отпусне и да даде воля на чувствата и емоциите си. не отлагай този момент, защото в противен случей доста време ще седиш без приятелка ;)

BeBcHeTo
01-25-2007, 14:28
Отпусни се...няма смисал се притесняваш...бъди себе си и си4ко ще е ок..:) аиде успех

LO6IQ
01-25-2007, 15:37
Отпусни се...няма смисал се притесняваш...бъди себе си и си4ко ще е ок..:) аиде успех
Не се отпускай защото всеки момент в даскало някой може да ти изкара въздуха с удар в корема .
Има смисал да се притесняваш . Ами ако изкараш 5,75 на контролното а не 6.00 .Мале тогаа треба се бесим.
Бъди себе си , демек бъди бот.
Айде успех. Ами успех . :-D

TreeHill
01-25-2007, 16:49
И какво?Имам един въпрос-ти правиш ли НЕЩО по въпроса, за да промениш това?Неее, стоиш си пред компютъра и чакаш някой друг да ти реши проблемите.Еми, няма да стане.Трябва сам да се постараеш да го промениш.Като за начало опитай се да преодолееш тази срамежливост, защото до нищо добро не води.Ако и момичето, което харесваш е срамежливо?Какво тогава?


усещам , че си разгневена

HardcorE_AFA
01-25-2007, 16:51
mi naopravi ne6to za da e tvoq...ako sedi6 i pi6a6 bezmisleni temi u foruma nqma da e tvoq

BunnYY_f
01-25-2007, 16:54
Ми не бъди толко срамежлив, въпреки че е нормално на 16 да се нямаш гадже, не е болка за умиране. А пък и пишеш че се кефиш на някво момиче дето било на 18 и си имало приятел, ми ти ако все такива се харесваш няма и на 20 да си имаш гадже. Огледай се има момичета на твоята възраст, които са свободни :-)

sweet_bibi
01-26-2007, 15:49
tr da probva6 vse pak taka 6te razbere6 dali 6te te otrejat ili ne!ne se ot4aivai vse nqkoe momi4e okolo teb si te haresva taini4ko i se sramuva da ti priznae :wink: