PDA

View Full Version : razkajete kak ste se zapoznali s na dobrite si fr



viki_i_miro
01-25-2007, 12:19
razkajete mi kak ste se zapoznali i niakoia interesna sly4ka s tiah.6te mi e intersno da 4yia va6ite istori,a ako iskate i az 6te vi razkaja :smt118

Slave4You
01-25-2007, 12:25
с най-добрата ми фр бяхме в един клас то 7 клас .... Интересна случка е когато в 4 клас бяхме в нас и се пробвахме да си направим пържени яйца и пържени картофи. Беше голям смях щото сложихме олио колкото се слага за палачинки а при картофи нали трябва да се покрие цялото дъно и накрая картофите станаха сурови и пържените яйца станаха препържени и на тях също не им сложихме достатъчно олио и беше голям гаф и накрая ядохме сурови картофи и изгорели яйца .. После майка ми не я питам как ги е мила тея тигани :lol:

CrIsTiaNo_
01-25-2007, 12:30
slu4i se 4e bqhme v 1 klas i taka

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 12:31
vlizal v edna staq s mnogo deca i vliiza edin dartak ... po4va da ni govori ...v posledstvie se okaza 4e ni e klasen ..

koalka
01-25-2007, 14:37
Ми с моята най - добра приятелка бяхме от 1 до 7 клас в едно училище и в един клас. :wink:

JoeBanana
01-25-2007, 14:57
в детската градина :-D точно как нямам спомен... все пак 16 години минаха

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-25-2007, 15:18
mi be6e v 5 klas .. tamun se bqh premestila v ryse bqh na daskalo ili po to4no-na lafkata :lol: i tq kaza zdrasti moje li da se zapoznaem i az i kazah da i tai .. po kusno se okaza 4e sme v edin klas :lol: :lol: i tai 2 godini i polovina bqhme v 1 klas :P

sexY_mackA90
01-25-2007, 16:28
Еми преди 2 години аз бях с бившата си най-добра приятелка(която ми заби нож в гърба)бяхме на купон и нещо там ми вика "Олеле таа колко е тъпа са ако ми каже нещо ще я пребия" и неква идва и вика "Оооо я виж и курвичката дойде" и нещо почнаха да се бият и аз тръгвам да удрям таа и неква отзад ме хваща и ми вика "Гледаи си работата" и почнахме да се биеме...И така след 1 месец влизам в един магазин и виждам съсщата с която се бихме и тя ми вика "Съжалявам за това което стана на купона просто бях мн пияна..." и некви такива и ме покани на нейния рожден ден и оттам аз се скарах с бившата ми най-добра приятелка и почнах да излизам с тва момиче ии са я обичам супер многу :-D

viki_i_miro
01-25-2007, 16:33
tova s iaicata i kartofite mi haresa!
az se zapoznah s tiah dokato biah na y4ili6te!te goneha edno mom4e ot moia klas i se zaka4aha s nego i az re6ih da im pomogna!taka se zapoznahme !posle te mi spodeliha haresvat edni debili ot moia klas i az pak re6ih da im pomogna no ni6to ne stana vsi4ko se precaka no priatelstvoto ni prodalji :D MNOGO SI GI OBI4KAM I DVE4KITE

Fucking_Bitch
01-25-2007, 16:58
Ами бяхме в съседни класове и се запознахме случайно.В последствие се сближихме по чата.Много се радвам че с еоткрихме!

HardcorE_AFA
01-25-2007, 17:16
с едната бяхме в един клас 2 години...от тогава сме заедно(вече 5 години) а с другата ми приятелка случайно се запознахме в един квартал в който се сабирах

BunnYY_f
01-25-2007, 17:19
Аз мойта я познавам от вече 2години и половина, ами в един клас сме, преди това сме били заедно на море. Интересни случки с нас-много, ама сега ме мързи да пиша :-D Иначе много си я обичкам :wink:

bawdy talk
01-25-2007, 18:18
Ами с първия ми най добър приятел се запознахме в детската градина.После с него бях до 7-ми клас и много съжалявам че в 8-ми клас се разделих с него.Това беше голяма грешка от моя страна.А втория ми най добър приятел дойде сам при мен.Каза как ме гледал всеки ден през терасата как се ебавам с една комшийка и искал да се запознаем.Самото запознанство беше доста смешно.До колкото си спомням аз и едни други мои приятели се пръскахме с вода на вън през лятото и тогава той и батко му се намесиха.Така се запознахме. :-D

teenkopele
01-26-2007, 06:33
Еми как...даскало, компании и т.н.
Интересните случки не са за пред форум. :wink:

GLeZoRanA
01-26-2007, 09:50
Живях ме в един вход

meri88
01-26-2007, 10:23
jiveem v edin vhod,edin do drug i ve4e 16 godini priqtelstvo :-D :wink:

IKisseDAGirL
01-26-2007, 13:44
ами излизах преди с една компания и някои от тях познаваха това момиче... запознаха ме и започнахме да излизаме заедно.. с другата се знаехме от много време, но бяхме само на здравей и здрасти, докато не се оказа, че това първото момиче я познава, започнахме да ходим лятото (преди 2 год.) заедно по купони и кафета и постепенно се привързахме много една към друга :) с останалите също ме запознаха в последствие и така.. нищо особено

salkiTy
01-26-2007, 17:11
Еми нз как е станало точно, все пак беше преди около 10 години. Та най-добрите ми приятелки са две и са близначки.. :lol: Само знам, че сме се запознали в детската градина. И после са ни записали в един клас и така седем години...Но след това поради интереси и възможности кандидатствахме на различни места и сега сме в различни класове. Но и в различни класове пак сме си да бест френдс.

01-26-2007, 18:48
Mi vav vtori klas tq be6e nova v klasa i samo az i obarnah znimanie.Ot togava tq spodelq s mene a po kasno i az s neq i postepenno se sblijihme.Nai interesnata slu4ka be6e kogato si pravehme 6okolad i onazahme si4ko a posle az se ka4ih na masata da tancuvam i malko masata se nakloni 6okolada i mlqkoto se razsipaha varhu glavata mi! :lol:

AnIcHkAtA
01-26-2007, 18:49
Tva gore bqh az -AnIcHkAtA

linkin_park_fenka
01-26-2007, 18:56
Ем във втори клас се запознахме като карахме заедно ролери в парка.И вече бая годинки сме фр.Семействата ни се познават и т.н. :wink:

I_ve7o
01-26-2007, 19:10
emi i s 3te mi nai dobri fr..sme ot 7 godini zaedno ot edin klas...s ednata ot 2 ... i s drygata mi fr..se poznavam ot 4 ;))

viki_i_miro
01-28-2007, 14:46
май не ви харесва темата ми :(

IdiOtKa
01-28-2007, 18:04
познавам ги от 1 клас и са ми много близки ! по близки от тези 2 моми4ета нямам !

Sarabi
01-28-2007, 18:33
Ами с моята най-добра приятелка сме заедно от пети клас.Значи вече три години и половина.Запознахме се,когато се преместих в ново даскало.И още първия ден тя дойде и ме попита " Искаш ли да си станем най-добри приятелки?" :lol: .Всъщност точно тогава си помислих "Тая па къде се бута-за първи път ме вижда!".Амааа сега имаме мноооого специална...връзка :-D .Разбираме се от поглед само,изобщо не е нужно да говорим за да се разберем.Много е на оферта това,защото докато бяхме в едно училище и бяхме принудени да не седим заедно пак си комуникирахме...и седим си в различните краища на стаята и умираме от хилеж,завряли сме си главите незнамкъде за да не се виждаме :-D :-D Хубави времена бяха...Когато трябва сме сериозни,когато трябва се счупваме да се хилим и да си проваляме живота :twisted: Случкииии леле мале-толкова много глупости сме вършили,че изобщо не мога да реша кое да напиша.
Страшно много го обичам това детенце :-D И то мене ме обича.Няма като нас кретени.Обичам си приятелката.С чисто сърце мога да кажа/напиша,че тя е единствения човек,на който имам пълно доверие.