PDA

View Full Version : немски език



01-25-2007, 13:25
Моля ви,някой,ако може да преведе тези изречения на немски език:
Ако бях министър на образуванието щях да,намаля броя на учебните часове за деня.
Ако бях министър на образуванието щях да,намаля учебните часове на 30 минути.
Ако бях министър на образуванието щях да,планирам повече забавни и развлекателни часове за учениците.
Ако бях министър на образуванието щях да,увелича спортните прояви и турнирите между училищата.
Ако бях министър на образуванието щях да,осигуря по-добра охрана за предпазване на учениците.
Ако бях министър на образуванието щях да,увелича заплатите на учителите и стипендийте на учениците.
Ако бях министър на образуванието щях да,обновя училищните стои с по-удобни чинове.
Ако бях министър на образуванието щях да,осугуря по-модерни и бързи компютри за училищните зали.
Ако бях министър на образуванието щях да,осигуря във всяко училище по един басейн и една фитнес зала,за свободното време на учениците.
Благодаря предварително!

01-25-2007, 14:25
Затова не си министър!

01-25-2007, 19:08
няма ли кой да ми помогне :cry:

01-27-2007, 18:23
Delete

SUGAR_F
01-28-2007, 14:18
az 6te ti pomogna no na samo 4ast ot tezi izre4eniq :wink Wenn ich Unterrichtsminister w

umpo
02-05-2007, 10:39
plS daite mi pismo na nemski na tema "kak prekarah rojdeniq si de " ako ne prosto nekvo pismo plS [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<