PDA

View Full Version : цикъл



sad`smile
01-25-2007, 13:54
лелел незнам...на 16 съм а не ми идвал до сега цикъла..ама въобще и сега преди малко като отидох до тоалетната и гледам кръв,ама не с цвета на кръвта,смисъл някакъж много червен,а по скоро като кетчуп..и са ми е много странно,доиде ли ми,или какво?не ме боли корем..на скоро ме боляха гърдите,ама са ме е страх да отида до тоалетната...смисъл първия път се избърсах,после пак и кръвта намаля..ох незнам...обяснете ми малко-моляви

t
01-25-2007, 14:40
spokoino,do6lo ti e. ne e zadaljitelno da te boli stomaha. nqma zna4enie 4e cveta e po-razli4en,6te se opravi posle. a i 6tom sa te boleli gardite rabotata e qsna. malko kasno ti idva mojebi si drebna na rast i bavno se razviva6, no tova nqma golqmo zna4enie. idi v toaletnata i vij ima li krav. taka 6te se ubedi6 4e ti e do6lo i vzemi si sloji prevrazka. aide 4ao

01-25-2007, 16:56
Мдаа,дошло ти е.Слагай си тампон или превръзка,само с избърсване няма да мине.Не е задължитлено да имаш болки,понякога цикъла преминава неусетно.За първи цикъл е нормално също така да не е хубаво червен чвят,по принцип отначало стои като зачапване,но с течение на месеците се стабилизираш.

HardcorE_AFA
01-25-2007, 18:55
честито :) вече си жена :) гадното е че като си в цикъл много неща се прецакват.нейелана бременност и дулги 40 години болезнен цикъл :(