PDA

View Full Version : Chukash li q - s tebe e,ina4e ne te uvajava



rrrrrr
01-25-2007, 15:16
Та... въпроса ми е на какво мнение сте?Дали ако 1 момиче го обичаш и му показваш повече нежност, не я препираш за секс има шанс да ти буде гадже по дълго време или ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност?
Втория ми въпрос е: дали е по добре на едно момиче ( с което ходиш ) да и кажеш директно "обичам те" или по добре да си запазиш такива директрни изказвания за да не и падаш в очите ? :)

bboy_bunker
01-25-2007, 15:21
в една връзка секса е важен... то си е просто в природата ни :) И да искаш не можеш да спреш желанието за секс... но при всички положения не трябва да се слага на 1-во място.. даже и на 2-ро..

А по втория въпрос - кое е това момиче, което ще си създаде лошо впечатление за теб ако и кажеш, че я обичаш? :shock: Това ми е много странно... всяко момиче ( а защо не и момче) би се зарадвало ако й/му го кажат.. и гледай като го казваш да е по-честичко и когато имате по-лоши моменти, тогава на човек най-много му се ще да му го кажат..

надявам се да съм помогнал :)

rrrrrr
01-25-2007, 15:31
ами не мислиш ли че ако и кажеш примерно за 2 дни 10 пути "обичам те" няма да и поомръзне и да си каже... оф тоя мн лесен аз лично, а до колкото съм забелязал и пове4ето хора обичт по трудните неща впредвид някоя която си свалил по трудно ти е по готина от колкото някоя която си и казал аиде да ходим и тя ми добре...

bboy_bunker
01-25-2007, 15:33
говоря ти за по-сериозна връзка... не можеш да кажеш на някоя, с която ходиш от 1 седмица "обичам те" нали? :)

teardrop
01-25-2007, 15:38
Малко момичета ще искат да са с някой дето само си ги чука и не показва нежност. А дали връзката ви ще бъде дълга ако си нежен - ако момичето наистина те харесва и ако зависи от нея, да, ще бъде.
Освен тва, трябва да си супер безчувствена, че да не се изкефиш на "Обичам те". Ама недей да казваш на някоя, че я обичаш на втория ден и само, за да й се мазниш. Казвай го, когато имаш нужда. Ако чувствата й са истински и цял ден само тва да й повтаряш, няма да й омръзне.

anubite
01-25-2007, 15:43
Отрежи си ръката.

bboy_bunker
01-25-2007, 15:46
Отрежи си ръката. предпочитам да отрежа на майка ти чепа..

Barbie
01-25-2007, 15:56
Отрежи си ръката.

Малко off topic - От доста време ви наблюдавам из форума (теб и още един-двама господа) и едва се сдържам да не се намеся.:-D Вярвам, че сте доста интелигентни и в интерес на истината - забавни и духовити. Би ми било обаче много по-интересно (а и би допринесло много повече за целта на форума) да чуя истинските ви мнения по зададените теми, а не саркастичните ви подмятания и иронични коментари, които до един момент са забавни, но после започват да стават скучни...

Извинявам се, че разводнявам темата...

anubite
01-25-2007, 16:00
Отрежи си ръката.

Малко off topic - От доста време ви наблюдавам из форума (теб и още един-двама господа) и едва се сдържам да не се намеся.:-D Вярвам, че сте доста интелигентни и в интерес на истината - забавни и духовити. Би ми било обаче много по-интересно (а и би допринесло много повече за целта на форума) да чуя истинските ви мнения по зададените теми, а не саркастичните ви подмятания и иронични коментари, които до един момент са забавни, но после започват да стават скучни...

Извинявам се, че разводнявам темата...

Дано не те разочаровам. Дълбоката истина е, че грешиш, а гореспоменатите дълбоко интелигентни мнения всъщност са именно тези. Един вид, ние нямаме смислени разсъждения по проблемите на хората.

bboy_bunker
01-25-2007, 16:00
^ не си извинена..

SUGAR_F
01-25-2007, 16:09
az pak misq 4e momi4etata trqbva da se pritesnqat za tfa ne mom4etata...zashtoto poe4eto momi4eta se 4uvstvat kat nekfi parcali za ednokratna upotreba i smqtat 4e mom4etata haresvat kurvite za dve iz4ukvaniq em sorry ama spored men trqa i vie da pokajete malku poi4e nejnost i liubov za da se promenqt i momi4etata i otno6eniqta mejdu horata....ne smqta6 li 4e edno mom4e kat kaje na edno momi4e aide v legloto i tq ako e leko kompleksirana nqma da mu otkaje?....

Fucking_Bitch
01-25-2007, 16:20
Според мен много зависи от това какво търсят хората в дадената връзка!И ако не си някои тип дето казва на всяко "бонбонче" че я "обича" значи не би трябвало да НЕ те уважава след казаното...Ако все пак го направи значи е супер тъпа и повърхностна.

Barbie
01-25-2007, 16:35
Отрежи си ръката.

Малко off topic - От доста време ви наблюдавам из форума (теб и още един-двама господа) и едва се сдържам да не се намеся.:-D Вярвам, че сте доста интелигентни и в интерес на истината - забавни и духовити. Би ми било обаче много по-интересно (а и би допринесло много повече за целта на форума) да чуя истинските ви мнения по зададените теми, а не саркастичните ви подмятания и иронични коментари, които до един момент са забавни, но после започват да стават скучни...

Извинявам се, че разводнявам темата...

Дано не те разочаровам. Дълбоката истина е, че грешиш, а гореспоменатите дълбоко интелигентни мнения всъщност са именно тези. Един вид, ние нямаме смислени разсъждения по проблемите на хората.

За да не ми се сърди bboy_bunker първо ще отговоря по темата:

Важно е да не притискаш приятелката си за секс в началото. Едно момиче винаги си задава въпроса "Какво наистина иска той от мен - емоционална връзка или просто секс?" Поне докато не се сближим достатъчно с човека до нас и не сме сигурни в него и чувствата му, сме малко параноични на тази тема. Когато обаче връзката ви се задълбочи достатъчно, момичето само ще пожелае да бъде с теб - бидейки доста сантиментални, повечето момичета свързват физическото отдаване с емоционалното такова. При една достатъчно зряла връзка "можиш да си я чукаш редовно" (уби романтиката...) като заедно с това си достатъчно нежен и грижовен.
Не е нужно да прибързваш с "Обичам те." Често действията и вниманието говорят повече от думите. Когато чувствата ти са достатъчно искрени и сте достатъчно близки, можеш да й кажеш такова нещо. Ако момичето държи на теб, тя няма да мисли "лесен" ли си, "труден" ли си...просто ще е щастлива, че си до нея.

И до anubite - не ме разочароваш. Чета ви постовете. Не сте глупви. Никак даже. Иронизирате много от останалите потребители във форума (това определено може да бъде забавно...но идеята на форума не е да си отправяме саркастични забележки, а да търсим и да предоставяме съвети/помощ/подкрепа). Най-вероятно сте тийнейджъри. Преживявате, преживели сте или ще преживеете част от нещата, за които посетителите тук говорят. Не можеш да ме убедиш, че нямате никакво сериозно мнение по някои от темите... Както и да е...personal choice.

HardcorE_AFA
01-25-2007, 16:37
Mi... tova vsi4koto nqma zna4enie...vsqko momi4e iska i sex

FiRe_LaDy
01-25-2007, 18:27
MI poprincip mai kogato ne ti pokazvat,che te obichat mnogo i ne sa tolkova nejni kym teb - togav poveche e veroqtnosta da go haresash i da iskash da si s nego ot kolkoto kato te obgrajdat s vnimanie.

A po vtoriq mii shto pyk da i padash v ochite?Stiga da go chuvstvash naistina,a ne da go kazvash prosto taka ....

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 19:06
Отрежи си ръката.

Малко off topic - От доста време ви наблюдавам из форума (теб и още един-двама господа) и едва се сдържам да не се намеся.:-D Вярвам, че сте доста интелигентни и в интерес на истината - забавни и духовити. Би ми било обаче много по-интересно (а и би допринесло много повече за целта на форума) да чуя истинските ви мнения по зададените теми, а не саркастичните ви подмятания и иронични коментари, които до един момент са забавни, но после започват да стават скучни...

Извинявам се, че разводнявам темата...

Дано не те разочаровам. Дълбоката истина е, че грешиш, а гореспоменатите дълбоко интелигентни мнения всъщност са именно тези. Един вид, ние нямаме смислени разсъждения по проблемите на хората.

За да не ми се сърди bboy_bunker първо ще отговоря по темата:

Важно е да не притискаш приятелката си за секс в началото. Едно момиче винаги си задава въпроса "Какво наистина иска той от мен - емоционална връзка или просто секс?" Поне докато не се сближим достатъчно с човека до нас и не сме сигурни в него и чувствата му, сме малко параноични на тази тема. Когато обаче връзката ви се задълбочи достатъчно, момичето само ще пожелае да бъде с теб - бидейки доста сантиментални, повечето момичета свързват физическото отдаване с емоционалното такова. При една достатъчно зряла връзка "можиш да си я чукаш редовно" (уби романтиката...) като заедно с това си достатъчно нежен и грижовен.
Не е нужно да прибързваш с "Обичам те." Често действията и вниманието говорят повече от думите. Когато чувствата ти са достатъчно искрени и сте достатъчно близки, можеш да й кажеш такова нещо. Ако момичето държи на теб, тя няма да мисли "лесен" ли си, "труден" ли си...просто ще е щастлива, че си до нея.

И до anubite - не ме разочароваш. Чета ви постовете. Не сте глупви. Никак даже. Иронизирате много от останалите потребители във форума (това определено може да бъде забавно...но идеята на форума не е да си отправяме саркастични забележки, а да търсим и да предоставяме съвети/помощ/подкрепа). Най-вероятно сте тийнейджъри. Преживявате, преживели сте или ще преживеете част от нещата, за които посетителите тук говорят. Не можеш да ме убедиш, че нямате никакво сериозно мнение по някои от темите... Както и да е...personal choice.

Недей говори така, че ще ни вдигнеш самочувствието (кво е това бе само го сам го чувал) и ще стане .....

cherinka
01-25-2007, 19:31
Mi... tova vsi4koto nqma zna4enie...vsqko momi4e iska i sex

Тфа е Истината

My_Infernal_Majesty
01-25-2007, 19:34
Mi... tova vsi4koto nqma zna4enie...vsqko momi4e iska i sex

Не мисля че това е истаната.

f1s714e70
01-25-2007, 19:49
xaxxx ti ako obi4a6 edno momi4e nqma kak da ne i kazva6 4e q obi4a6.Az sam na mnenie 4e ako te obi4a momi4eto (sa6toto e i za mom4eto) moje da iztrae mn dalgo bez sex est ako dr-giqt se darji nejno i pokazva obi4ta si :wink:

cherinka
01-25-2007, 19:58
Mi... tova vsi4koto nqma zna4enie...vsqko momi4e iska i sex

Не мисля че това е истаната.

Кво?..Ти не искаш секс, така ли?.. да, бе, даааа

My_Infernal_Majesty
01-25-2007, 20:04
Без лични въпроси, моля.

Просто ме издразни думата "всяко" защото изобщо не може да се слага всички под общ знаменател- всяка си е различна има и курвета дето от рано почват щото от рано им се иска, има и такива като мен които почти не се замислят за тая тема дори... така че си правете изводите но не казвайте "всяко".

svetlidim
01-25-2007, 22:30
Точно така!Не слагайте всички под общ знаменател,защото поради такива изказвания като вашите "всяко момиче иска секс",доста момичета остават разочаровани ,'щото ги 'изчукват' рано-рано и после се чувстват като парцали.А момчетата си попъъъъълват доволно списъка с бройките.Не са виновни момчетата за това,което са(има и изключения),а са виновни определена група разгонени момиченца,които ги направиха такива.

cherinka
01-26-2007, 10:06
Без лични въпроси, моля.

Просто ме издразни думата "всяко" защото изобщо не може да се слага всички под общ знаменател- всяка си е различна има и курвета дето от рано почват щото от рано им се иска, има и такива като мен които почти не се замислят за тая тема дори... така че си правете изводите но не казвайте "всяко".

Това, че не се замисляш за секс не означава, че не го искаш.

white_chik
01-27-2007, 10:32
Ами зависи от момичето.Има някои,на които като им кажеш,че го обичаш и те решават,че вече нямат интерес и те късат,защото си постигната цел.Но има и други момичета,на които като им кажеш вълшебните думички и вече са ти в ръцете,в смисъл с това признание печелиш доверието им.За себе си лично,не мога да кажа от кой тип съм :roll:

My_Infernal_Majesty
01-27-2007, 10:38
Без лични въпроси, моля.

Просто ме издразни думата "всяко" защото изобщо не може да се слага всички под общ знаменател- всяка си е различна има и курвета дето от рано почват щото от рано им се иска, има и такива като мен които почти не се замислят за тая тема дори... така че си правете изводите но не казвайте "всяко".

Това, че не се замисляш за секс не означава, че не го искаш.

Мисля че познавам себе си по-добре от теб.
:)

MeRiToR
01-27-2007, 19:46
еми да ти кажа има момичета който определено време тряя си мил с тях и след това като почнете с секса да не спираш да си любезен тряя ибаче и да разнообразяваш врузката ви да не е едно и сащо винаги може да променяш твоята вънщност на ново кафе д ая заведеш нещо др да правите а не обичайното . а има и курви които искат яко секс и тва си е ако не ги чукаш яко те зарязват :p

cherinka
01-28-2007, 10:15
Без лични въпроси, моля.

Просто ме издразни думата "всяко" защото изобщо не може да се слага всички под общ знаменател- всяка си е различна има и курвета дето от рано почват щото от рано им се иска, има и такива като мен които почти не се замислят за тая тема дори... така че си правете изводите но не казвайте "всяко".

Това, че не се замисляш за секс не означава, че не го искаш.

Мисля че познавам себе си по-добре от теб.
:)

Явно не си срещнала подходящия.

IKisseDAGirL
01-28-2007, 10:22
на първият въпрос мисля, че отговорът е очевиден... естествено, че трябва да се отнасяш към нея като към човек, който си има своите достойнства и недостатъци, а не просто като към безмозъчен източник на плътски удоволствия :?

що се отнася до вторият въпрос, моето мнение е, че трябва да кажеш на някого за чувствата си, когато си сигурен, че и той изпитва същото, защото иначе рискуваш да останеш неразбран или дори да ти се подиграят зад гърба.. отсрещният човек може да реши, че си му в кърпа вързан и може да си те разиграва както си иска :o
за това аз никога не бих рискувала, не че ми се е налагало :roll:

Octofunk
01-28-2007, 10:22
Абе поооооооомпаааааааааааиии ии :lol: :lol: Като спре да дава, отиваш на друга и повтаряш хахахаа :-D

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:30
Та... въпроса ми е на какво мнение сте?Дали ако 1 момиче го обичаш и му показваш повече нежност, не я препираш за секс има шанс да ти буде гадже по дълго време или ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност?
Втория ми въпрос е: дали е по добре на едно момиче ( с което ходиш ) да и кажеш директно "обичам те" или по добре да си запазиш такива директрни изказвания за да не и падаш в очите ? :)

Поне според мен ако е с теб само за секса,не може да става дума за уважение,а по другия въпрос:от една страна е добре,тъй като ще и хареса да знае,че изпитваш към нея такива чувства,но от друга,изиграваш си козовете,което ще свали от тзагадъчността ти.По твоя преценка :wink:

Alerta
01-28-2007, 10:31
Ами предпочитам да се държи добре с мен без да иска секс от колкото
'А ма кравоо идвай да те еба маааааа!!!'
Като си с един човек трябва да се държиш с него с нужното уважение... А не само да гледаш как да си го вкараш по дупките й!!!

eleto_ludo_dete
01-28-2007, 11:57
ХОра ,не се дразнете от саркастичните забележки на някои -те все пак живеят без една ръка !Имайте малко милост!

Trisha1991
01-28-2007, 12:07
Та... въпроса ми е на какво мнение сте?Дали ако 1 момиче го обичаш и му показваш повече нежност, не я препираш за секс има шанс да ти буде гадже по дълго време или ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност?
Втория ми въпрос е: дали е по добре на едно момиче ( с което ходиш ) да и кажеш директно "обичам те" или по добре да си запазиш такива директрни изказвания за да не и падаш в очите ? :)

Ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност. Тогава лети по теб, иначе губи интерес и гледа друг. Момичетата си падаме по лошото момче, ако си прекалено нежен, мил и добър, на мен специално до месец-два би ми омръзнал безкрайно.
Ощо по-голяма глупост е да кажеш на жена, че я обичаш. Кажиш ли "Обичам те" си и ясен, не си и така интересен, сигурен си и, знае че няма да и избягаш и почва да се оглежда за друго. Поне при мен е така.

sherry
01-28-2007, 12:10
Сексът е хубаво нещо в една връзка, но не е всичко. Ако си някакъв грубиянин и не ти пука за момичето, много ясно, че това няма да й хареса.
Можеш да бъдеш мил и нежен, да я уважаваш и пак да правите секс, защо трябва да си гадняр? То достатъчно гадняри се навъдиха, по - добре да я уважаваш.

Ако обичаш едно момиче, не разбирам защо да не й го казваш...но и показваш.

Barbie
01-28-2007, 12:12
Та... въпроса ми е на какво мнение сте?Дали ако 1 момиче го обичаш и му показваш повече нежност, не я препираш за секс има шанс да ти буде гадже по дълго време или ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност?
Втория ми въпрос е: дали е по добре на едно момиче ( с което ходиш ) да и кажеш директно "обичам те" или по добре да си запазиш такива директрни изказвания за да не и падаш в очите ? :)

Ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност. Тогава лети по теб, иначе губи интерес и гледа друг. Момичетата си падаме по лошото момче, ако си прекалено нежен, мил и добър, на мен специално до месец-два би ми омръзнал безкрайно.
Ощо по-голяма глупост е да кажеш на жена, че я обичаш. Кажиш ли "Обичам те" си и ясен, не си и така интересен, сигурен си и, знае че години, че така философски гледаш на животняма да и избягаш и почва да се оглежда за друго. Поне при мен е така.

Щях да питам на колко си години, че имаш такава дълбока философия за живота, но току що ти загледах ника. '91? Какво, на 15-16 ли си? Мечта за всеки мъж - 16 годишна, дето да иска да си я "чукат редовно" без да й показват "голяма нежност"...а в другата тема се хвали, че си има "любовник". Мани... Нищо де, ще пораснеш...евентуално. :-s

rrrrrr
01-29-2007, 09:25
Trisha1991 написа

Ако си я чукаш редовно и не и показваш голяма нежност. Тогава лети по теб, иначе губи интерес и гледа друг. Момичетата си падаме по лошото момче, ако си прекалено нежен, мил и добър, на мен специално до месец-два би ми омръзнал безкрайно.
Ощо по-голяма глупост е да кажеш на жена, че я обичаш. Кажиш ли "Обичам те" си и ясен, не си и така интересен, сигурен си и, знае че години, че така философски гледаш на животняма да и избягаш и почва да се оглежда за друго. Поне при мен е така.
Абе да ти кажа и майка ми ми даде сущия съвет :D е не със същите думи де...