PDA

View Full Version : Историята на един велик човек!



Адолф Хитлер
01-25-2007, 15:51
Представете си,... че сте Хитлер.
Какво бихте направили?
Когато е на 13 г. баща му почива.
А когато е на 18 г. - майка му.
Искал да стане художник.
Въпреки че не бил приет в Института по изобразителни изкуства в Линц.
Модерното изкуство било класифицирано като "изкуство".
Продавал картини, за да преживява.
Тогава се случило!
Австрийският престолонаследни ерцхерцогът Франц Фердинанд и жена му София, били убити в Сараево.
Русия застава на страната на Сърбия... Германия - на страната на Австрия... Англия и Франция застават срещу Германия... Австро-Унгария обявява война на Русия... Сърбия обявява война на Германия.
Хитлер се записва доброволец.
6 април 1917 г. - Съединените щати обявяват война на Германия.
31 юли - 9 август - Германия разгромява Русия.
Но не победили, за да унижават руснаците.
Германия печелела войната.
КОГАТО... й бил забит нож в гърба от ноемврийските предатели.
Подписан бил Версайският "мирен" договор.
Всяка страна се борила за по-голямо парче от Германия.
Издирва се: Обществото на народите.
Пълно разрушение на Германия; давайки достъп от Азия до Европа.
Германия била обвинена за ПСВ.
Били измислени нови държави; германска земя била отцепена и разделена; а обширни немски територии - взети от Франция и Англия.
Какво бихте направили Вие,...
... ако народът ви е разделен и части от него отнети?
Германия губи земи с площ около един милион квадратни мили.
Трябвало да изплати 123 млрд. райх марки.
Могли да изплатят само 50 млрд.
Започнал стопанският упадък,... 1918 - 1 ам. долар = 5,21 райх марки; 1921 - 1 ам. долар = 64,91 рм; 1923 - 1 ам. долар = 4,20 млрд. рм.
Един човек,... роден за водач,... мъж на честта,... обичащ народа,... вървящ по пътя на правдата,... искащ мир.
Повел народът към свободата.
Какво бихте направили Вие?
Седеейки ще гледате как народът ви бива разкъсан на парчета,... как сънародниците Ви умират от глад.
Ще позволите сънародниците Ви да биват убивани в Южна Прусия и Зудетенланд?
ИЛИ
Ще се борите за отнетото, за това за което са умирали дедите Ви.
КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ НА НЕГОВО МЯСТО?

----------
----------
14/88 :!:

Logopeddd
01-25-2007, 15:54
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!

Luciferian
01-25-2007, 15:55
Ето това е истинската причина за Втората световна война. Защото каквото повикало - това се обадило. С лакомията си страните победителки докараха Германския народ до просешка тояга и е било въпрос на време Хитлер да дойде на власт. Остъаналото е история.

Logopeddd
01-25-2007, 15:56
А пък ти, хуйо, ако си българин не мога да те разбера ко ми прокламираш тея прогермански идеи? Ако беше чел малко повече и не толкова избирателно щеше да разбереш колко много славяни, в това число и българи, са станали на сапун в конца!

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 15:57
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!
Куре........майка ти е еврейн!И ти вярваш на тази пропаганда че Хитлер е еврейн ?

Luciferian
01-25-2007, 15:57
А пък ти, хуйо, ако си българин не мога да те разбера ко ми прокламираш тея прогермански идеи? Ако беше чел малко повече и не толкова избирателно щеше да разбереш колко много славяни, в това число и българи, са станали на сапун в конца!
Аз ли? Не съм хуйо, викат ми Иво.
Я ми светни къде прокламирам про-германски идеи, че аз нещо не виждам...

Logopeddd
01-25-2007, 15:59
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:00
Минала работа!!Първата и Втората световна война.Няма смисъл да се карате ся за т'ва.Дано да няма и Трета световна,защото ако има тя 6те е много ло6а 8) така мисля поне аз.

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:00
Луцифер,не му обръщай внимание на този тапанар :!:
Какъв сапун ве?Направени са 2 калъпа сапун :!:
Са ми кажи,че е имало и холокоста :!:

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:01
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!
Ти си луд ве?Кога пък германец е послягал на българин ве?

Logopeddd
01-25-2007, 16:01
А пък ти, хуйо, ако си българин не мога да те разбера ко ми прокламираш тея прогермански идеи? Ако беше чел малко повече и не толкова избирателно щеше да разбереш колко много славяни, в това число и българи, са станали на сапун в конца!
Аз ли? Не съм хуйо, викат ми Иво.
Я ми светни къде прокламирам про-германски идеи, че аз нещо не виждам...

ТВА НЕ БЕШЕ ЗА ТЕБЕ, А ЗА ОНЯ ГЕНИЙ - ФАШИСТА!
:D

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:02
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!
Куре........майка ти е еврейн!И ти вярваш на тази пропаганда че Хитлер е еврейн ?

ХаХаахха ае момче Хитлер наистина е бил 1/4 еврейн ве брато.Питаи даскалите си по история дали в Хитлер е имало не6то еврейско и виж ко 6ти кажат и тогава идвай да вика6 тука.

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:03
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!
Куре........майка ти е еврейн!И ти вярваш на тази пропаганда че Хитлер е еврейн ?

ХаХаахха ае момче Хитлер наистина е бил 1/4 еврейн ве брато.Питаи даскалите си по история дали в Хитлер е имало не6то еврейско и виж ко 6ти кажат и тогава идвай да вика6 тука.
Аха и са избити 6 млн евреи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luciferian
01-25-2007, 16:04
Айде бастааааааааааа.
Отивам да ходя, като се върна пак ще дойда. Ако нямам бан, естествено.

l0liTa
01-25-2007, 16:08
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!
Ти си луд ве?Кога пък германец е послягал на българин ве?

napylo sym syglasna. Bai ivane, da vzeme6 da pro4ete6 nqkoq kniga li i az ne znam kakvo......?
Pyk taq tema vyob6te ne e za toq forum.... kat iskate da se karate namerete si drugo mqsto i stiga floodihte s gluposti :!: :twisted:

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:08
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!
Куре........майка ти е еврейн!И ти вярваш на тази пропаганда че Хитлер е еврейн ?

ХаХаахха ае момче Хитлер наистина е бил 1/4 еврейн ве брато.Питаи даскалите си по история дали в Хитлер е имало не6то еврейско и виж ко 6ти кажат и тогава идвай да вика6 тука.
Аха и са избити 6 млн евреи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Да вярно но все пак е имал не6то еврейско в себе си.Абе не ги е избил много много понеже о6те ги има 8)

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:10
Не се излагайте ве какъв еврейн е Хитлер :shock:
Виж Енгелс и Маркс са евреи :!:

Barbie
01-25-2007, 16:12
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!

Бабата на Хитлер не е била еврейка. Това е само теория и то съвсем незащитена.
Ужасно много опростявате нещата - да, Втората световна война е реакция след Версайския договор; да, много от клаузите в този договор са безумни. Но по каква причина за това е виновен еврейският народ? :-s Философията на Хитлер е още по-безумна. Методите му също.

А защо в тийн форум на тема СЕКС трябва да обсъждаме история, ако смея да запитам? :-s

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:12
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!
Куре........майка ти е еврейн!И ти вярваш на тази пропаганда че Хитлер е еврейн ?

ХаХаахха ае момче Хитлер наистина е бил 1/4 еврейн ве брато.Питаи даскалите си по история дали в Хитлер е имало не6то еврейско и виж ко 6ти кажат и тогава идвай да вика6 тука.
Аха и са избити 6 млн евреи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Да вярно но все пак е имал не6то еврейско в себе си.Абе не ги е избил много много понеже о6те ги има 8)
Ми еврейско има в всички нас :!: Адам и Ева са еврей :lol:

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:12
Е брато утре ако иде6 на даскало иди питаи учителите си по история бе.Просто ги попитай дали наистина в Хитлер е имало не6то еврейско там дали някои от роднините му е бил еврей и 6те види6 ко 6ти кажат!!!

ABSOLUTme
01-25-2007, 16:13
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!
Ти си луд ве?Кога пък германец е послягал на българин ве?

деца,деца..Хитлер е правил лагери НЕ само за евреи,а и за славяни,цигани(наричани още от него 'непълноценни раси).идеята му за прочистване на немската раса не е лоша,само са 'малко' крайни методите.
освен това има мн теории за омразата на Хитлер към евреите-говори се,че тези 6млн.евреи,които са били убити в лагерите,са политически жертвани,за да може после света да се 'смили' един вид над тях.затова сега почти навсякъде евреите са в дъното на всичко :lol: ..ама това е само 1 от хилядите теории..четете книги бе,стига с тоя Уаркрафт :lol:

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:14
И какво да ми каже г-та по История тя е еврейка :lol: :lol: :lol: :lol:
Но и тя ми казва,че Хитлер не е еврейн :roll:

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:15
Куре, пропускаш много важен момент от биографията - Хитлер е 1/4 евреин. Баба му е еврейка! А за евреин се смята всеки, на когото майка му е еврейка!

Бабата на Хитлер не е била еврейка. Това е само теория и то съвсем незащитена.
Ужасно много опростявате нещата - да, Втората световна война е реакция след Версайския договор; да, много от клаузите в този договор са безумни. Но по каква причина за това е виновен еврейският народ? :-s Философията на Хитлер е още по-безумна. Методите му също.

А защо в тийн форум на тема СЕКС трябва да обсъждаме история, ако смея да запитам? :-s

Обсъждаме я тука понеже ВЪЗРОДИЛИЯ СЕ АДОЛФ ХИТЛЕР явно или незнае каде да я остави или е правил СЕКС докато е водел 2-та Световна но нз как така ем са го друсали ем е ебал ем е водел войната :shock: боже какъв човек ьхахьаххахаххах :-D

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:17
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!
Ти си луд ве?Кога пък германец е послягал на българин ве?

деца,деца..Хитлер е правил лагери НЕ само за евреи,а и за славяни,цигани(наричани още от него 'непълноценни раси).идеята му за прочистване на немската раса не е лоша,само са 'малко' крайни методите.
освен това има мн теории за омразата на Хитлер към евреите-говори се,че тези 6млн.евреи,които са били убити в лагерите,са политически жертвани,за да може после света да се 'смили' един вид над тях.затова сега почти навсякъде евреите са в дъното на всичко :lol: ..ама това е само 1 от хилядите теории..четете книги бе,стига с тоя Уаркрафт :lol:

Ok както 6те им предам на "децата" бъди спокоина 8)

01-25-2007, 16:17
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!
Ти си луд ве?Кога пък германец е послягал на българин ве?

деца,деца..Хитлер е правил лагери НЕ само за евреи,а и за славяни,цигани(наричани още от него 'непълноценни раси).идеята му за прочистване на немската раса не е лоша,само са 'малко' крайни методите.
освен това има мн теории за омразата на Хитлер към евреите-говори се,че тези 6млн.евреи,които са били убити в лагерите,са политически жертвани,за да може после света да се 'смили' един вид над тях.затова сега почти навсякъде евреите са в дъното на всичко :lol: ..ама това е само 1 от хилядите теории..четете книги бе,стига с тоя Уаркрафт :lol:
Чети мниги и не говори на изуст :!:

Me4oOoOo
01-25-2007, 16:19
И какво да ми каже г-та по История тя е еврейка :lol: :lol: :lol: :lol:
Но и тя ми казва,че Хитлер не е еврейн :roll:

Хахаха о6те малко си мисля че 6те каже6 че цяла БГ половината население са само евреи бе :-D 8) ае буе за ся отиам да им нацукам главите на CS 1.6 :-D с USP ае приятно ми бе6е да говорим по тая тема.

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:21
И какво да ми каже г-та по История тя е еврейка :lol: :lol: :lol: :lol:
Но и тя ми казва,че Хитлер не е еврейн :roll:

Хахаха о6те малко си мисля че 6те каже6 че цяла БГ половината население са само евреи бе :-D 8) ае буе за ся отиам да им нацукам главите на CS 1.6 :-D с USP ае приятно ми бе6е да говорим по тая тема.
Пак ти казва ние всички сме еврей :lol:
Ама не и в социалния ни статус!

bungle
01-25-2007, 16:22
Не мисля, че тук трябва да се дискутира подобна тема.
Особено, когато форумът се посещава главно от 13-14 годишни..
:!: :!: :!:

Бай Иван е мъш?
01-25-2007, 16:23
Не мисля, че тук трябва да се дискутира подобна тема.
Особено, когато форумът се посещава главно от 13-14 годишни..
:!: :!: :!:
Da i ot takiva pedofili kato Бай Иван и Куенч :lol: :lol:

Logopeddd
01-25-2007, 16:34
Вие сте кретени!

bungle
01-25-2007, 16:36
Вие сте кретени!

ДУРАК!

Бай Иван е мъж?
01-25-2007, 16:37
Вие сте кретени!
A ti si мъШ

Logopeddd
01-25-2007, 16:38
Пошла на мой ташак! Блядина!

bungle
01-25-2007, 16:38
Сука бумажная.

Бай Иван е мъж?
01-25-2007, 16:42
Леле колко руски боклука има тук :lol: :lol:

Metoman
01-25-2007, 19:27
Schnell wie der Wind, sind wir da, wo es brennt,
wo der Feind sich in Gr

Snoopy_
01-25-2007, 19:59
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Ти бе, курльо, кога си виждал ти евреин освен в на Хитлер филмчетата или в South Park бе? Келешче? Казал ли си си една дума с евреин че ги говориш тея бе нещастник? Религията им е подкрепяла банкерството и за това са дръпнали напред докато другите са тънели в мизерия това е цялата работа. Нито са окрали държавата, нито нищо. Казваш му на ония да чете по избирателно, ми ти четеш ли бе? А курчо? Четеш ли? Mein Kampf прочел ли си? Аз защото съм. И по законите съм евреин. И кво мразиш ли ме? Искаш ли да ме убиеш?

Metoman
01-25-2007, 20:01
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Ти бе, курльо, кога си виждал ти евреин освен в на Хитлер филмчетата или в South Park бе? Келешче? Казал ли си си една дума с евреин че ги говориш тея бе нещастник? Религията им е подкрепяла банкерството и за това са дръпнали напред докато другите са тънели в мизерия това е цялата работа. Нито са окрали държавата, нито нищо. Казваш му на ония да чете по избирателно, ми ти четеш ли бе? А "мъжки полов орган"чо? Четеш ли? Mein Kampf прочел ли си? Аз защото съм. И по законите съм евреин. И кво мразиш ли ме? Искаш ли да ме убиеш?
Я в форума имало чифут?Да те еба :lol: :lol: :lol:

Communist
01-25-2007, 20:18
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Ти бе, курльо, кога си виждал ти евреин освен в на Хитлер филмчетата или в South Park бе? Келешче? Казал ли си си една дума с евреин че ги говориш тея бе нещастник? Религията им е подкрепяла банкерството и за това са дръпнали напред докато другите са тънели в мизерия това е цялата работа. Нито са окрали държавата, нито нищо. Казваш му на ония да чете по избирателно, ми ти четеш ли бе? А "мъжки полов орган"чо? Четеш ли? Mein Kampf прочел ли си? Аз защото съм. И по законите съм евреин. И кво мразиш ли ме? Искаш ли да ме убиеш?
Я в форума имало чифут?Да те е** :lol: :lol: :lol:
И комунист има..... и комунист :lol:

Хитлер
01-25-2007, 20:21
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Ти бе, курльо, кога си виждал ти евреин освен в на Хитлер филмчетата или в South Park бе? Келешче? Казал ли си си една дума с евреин че ги говориш тея бе нещастник? Религията им е подкрепяла банкерството и за това са дръпнали напред докато другите са тънели в мизерия това е цялата работа. Нито са окрали държавата, нито нищо. Казваш му на ония да чете по избирателно, ми ти четеш ли бе? А "мъжки полов орган"чо? Четеш ли? Mein Kampf прочел ли си? Аз защото съм. И по законите съм евреин. И кво мразиш ли ме? Искаш ли да ме убиеш?
Я в форума имало чифут?Да те е** :lol: :lol: :lol:
И комунист има..... и комунист :lol:
Да ти се сетем в устата пък на тебе :D
Деба мислех,че тука има само един комунист Куенч....
То пък се оказа,че сте мноо копеленца :!:

Snoopy_
01-25-2007, 20:22
Metoman адрес да ти дам да дойдеш да ме?

Химлер
01-25-2007, 20:24
Да сега ми и кажи,че е имало ХОЛОКОСТА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Болшевик
01-25-2007, 20:32
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Ти бе, курльо, кога си виждал ти евреин освен в на Хитлер филмчетата или в South Park бе? Келешче? Казал ли си си една дума с евреин че ги говориш тея бе нещастник? Религията им е подкрепяла банкерството и за това са дръпнали напред докато другите са тънели в мизерия това е цялата работа. Нито са окрали държавата, нито нищо. Казваш му на ония да чете по избирателно, ми ти четеш ли бе? А "мъжки полов орган"чо? Четеш ли? Mein Kampf прочел ли си? Аз защото съм. И по законите съм евреин. И кво мразиш ли ме? Искаш ли да ме убиеш?
Я в форума имало чифут?Да те е** :lol: :lol: :lol:
И комунист има..... и комунист :lol:
Да ти се сетем в устата пък на тебе :D
Деба мислех,че тука има само един комунист Куенч....
То пък се оказа,че сте мноо копеленца :!:
има много от нас във този форум,няма да споменавам още имена,другарите ще си признаят надявам се :twisted:

Рудолф Хес
01-25-2007, 20:40
Аз съм 100 % Българин! И тва с бай иван и сталин е само лиготия! И аз мразя цигани, турци и евреи не по-малко от тебе! АМА не прокламирам германски идеи! ТЕ СА ГЕРМАНСКИ, НЕ СА БЪЛГАРСКИ! фАШИСТИТЕ СА ТРЕПАЛИ И НАС!

Ти бе, курльо, кога си виждал ти евреин освен в на Хитлер филмчетата или в South Park бе? Келешче? Казал ли си си една дума с евреин че ги говориш тея бе нещастник? Религията им е подкрепяла банкерството и за това са дръпнали напред докато другите са тънели в мизерия това е цялата работа. Нито са окрали държавата, нито нищо. Казваш му на ония да чете по избирателно, ми ти четеш ли бе? А "мъжки полов орган"чо? Четеш ли? Mein Kampf прочел ли си? Аз защото съм. И по законите съм евреин. И кво мразиш ли ме? Искаш ли да ме убиеш?
Я в форума имало чифут?Да те е** :lol: :lol: :lol:
И комунист има..... и комунист :lol:
Да ти се сетем в устата пък на тебе :D
Деба мислех,че тука има само един комунист Куенч....
То пък се оказа,че сте мноо копеленца :!:
има много от нас във този форум,няма да споменавам още имена,другарите ще си признаят надявам се :twisted:
Мамичката ви :lol: :lol: Много сте ве....Ае Национал-Социалистите ставаите ве :!:

Сталин
01-25-2007, 20:43
По лични причини ще скрия самоличността си, понеже съм уважаван юзър с над 2000 мнения... обаче искам да знаете че и аз съм с вас другари
"МНОГО СМЕ! СИЛНИ СМЕ!"
"ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЕДИН"

Адолф Хитлер
01-25-2007, 20:46
По лични причини ще скрия самоличността си, понеже съм уважаван юзър с над 2000 мнения... обаче искам да знаете че и аз съм с вас другари
"МНОГО СМЕ! СИЛНИ СМЕ!"
"ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЕДИН"
Леле ебаси тъпо...Няма ли поне един Нацист ве :evil:
Аре подкрепе те ме бе хора :wink:

01-25-2007, 20:47
kvo ima da podkrepqme we smqtash li 4e tvae pravilno - kato jivotat e losh s teb neka napraim losh jivota i na drugite
nz dali me razbra

bungle
01-25-2007, 20:51
Смерть одного человека это трагедия, смерть тысяч это статистика.

:twisted:

bboy_bunker
01-25-2007, 20:52
Хаха.. ти го изкара мъченик Хитлер... думите му в СОБСТВЕНАТА му книга са били, че "арийският народ(германският) е най-великият, най-умният и т.н. и за да може да се развива му трябват по-големи територии. Всички останали раси са нисши и трябва да бъдат унищожени). Не ми говори глупости как горкия преживявал като продавал картини... той това и заслужава..

Хес
01-25-2007, 20:54
Хаха.. ти го изкара мъченик Хитлер... думите му в СОБСТВЕНАТА му книга са били, че "арийският народ(германският) е най-великият, най-умният и т.н. и за да може да се развива му трябват по-големи територии. Всички останали раси са нисши и трябва да бъдат унищожени). Не ми говори глупости как горкия преживявал като продавал картини... той това и заслужава..
Трябва да ти спрът детските мил/а :!:

НСДАП
01-25-2007, 20:55
Смерть одного человека это трагедия, смерть тысяч это статистика.

:twisted:
Разбира се това може да го каже само една болшевишка сфиня-СТАЛИН!

bboy_bunker
01-25-2007, 20:56
?

поне се обоснови...

Химлер
01-25-2007, 21:00
?

поне се обоснови...
Тези качества ги отдавам на патриотизма му.......Нишите раси не ги коментирам.....Много трябва да ти обяснявам :!:
Все пак не му ли се възхищавах,че от обикновен художник е станал Стройтел на съвременна Германия ?

Химлер
01-25-2007, 21:02
Прави си сметка,че той не обявява война на Англия и Франция......

bboy_bunker
01-25-2007, 21:07
Не е обявявал война на Англия и Франция.. защото именно те са насочили вниманието му към Русия.. и знаеш ли защо? Предполагам, че знаеш, но ще ти кажа - защото знаят за плановете му да разшири териториите си и не искат това да става на запад (към тях) и търсят начин да го убедят да тръгне на изток.. както и прави (за негово огромно съжаление).


А между патриотизъм и мания за величие има голяма разлика ;)

Химлер
01-25-2007, 21:13
Не е обявявал война на Англия и Франция.. защото именно те са насочили вниманието му към Русия.. и знаеш ли защо? Предполагам, че знаеш, но ще ти кажа - защото знаят за плановете му да разшири териториите си и не искат това да става на запад (към тях) и търсят начин да го убедят да тръгне на изток.. както и прави (за негово огромно съжаление).
Съгласен съм,че те са се посирали от срах и Чърчил се е чудил как да накара Хитлер да не си отмъсти за Версайската система :!: Праштайки яроста на Немците върху комунизма ...

bboy_bunker
01-25-2007, 21:16
именно ;) Ето защо Хитлер не е толкова велик... прекалената му самоувереност и мания за господство го е подвела... нищо против него нямам, просто всеки си има собствено мнение ;)

Хес
01-25-2007, 21:23
именно ;) Ето защо Хитлер не е толкова велик... прекалената му самоувереност и мания за господство го е подвела... нищо против него нямам, просто всеки си има собствено мнение ;)
Да съм казал,че е безгрешен......Ем че кой диктатор не е самоуверен ;-)

bboy_bunker
01-25-2007, 21:27
умният ;)

Хес
01-25-2007, 21:33
умният ;)
Кой :shock:

bboy_bunker
01-25-2007, 21:34
може би още не се е родил такъв :)

Logopeddd
01-26-2007, 07:25
Бах мама му! И всичката тая свинщина във форум за секс!
Господин Снупи, мога да ви кажа, че познавам твърде много евреи, работил съм с много от тях! Даже имам добри познати! Нямам нищо против отделните личности, като цяло не ми харесва идеята за еврейското световно господство! Не ми харесва и това, че през 1947 г. се събрали Великите сили и решили да вземата от арабите територии и да направят там Израел! И защо - защото това са исконни еврейски земи! Да и Западните покрайнини са български, Беломорска Тракия и Вардарска Македония също, ама никой не ни го признава.
Мога да дебатирам на тази тема много и аргументирано!
А и не забравяйте нещо простичко от реалния живот - в американските филми ( може би най-гледаните) лошите винаги са комунисти, араби, фашисти, китайци, руснаци, севернокорейци, НО НЕ И ЕВРЕИ! ИНТЕРЕСНО ЗАЩО!
Бях гледам наскоро по телевизията един филм за момче евреин, които участва е неонацистка организация! Нещото, коеото каза и ме впечатли, беше, че именно тази омраза към евреите ги прави силни! ПО този начин те се изкарват жертви! Целият Холокост е бил организиран от евреи за евреи! Зад цялата немска бойна машина са стояли големите немски индустриалци-евреи! Факти!
P.S. И господин евреино, тук в България ти си българин, особенно ако имаш и български докумнети за самоличност! Ако не се чувстваш такъв мястото ти е малко по на югоизток!

bungle
01-26-2007, 07:28
Този филм и аз съм го гледала.
Пф, хора, не е мястото тук да се обсъжда подобна тема..
Иначе и аз бих си изказала скромното мнение по въпроса..

Хес
01-26-2007, 09:00
Бах мама му! И всичката тая свинщина във форум за секс!
Господин Снупи, мога да ви кажа, че познавам твърде много евреи, работил съм с много от тях! Даже имам добри познати! Нямам нищо против отделните личности, като цяло не ми харесва идеята за еврейското световно господство! Не ми харесва и това, че през 1947 г. се събрали Великите сили и решили да вземата от арабите територии и да направят там Израел! И защо - защото това са исконни еврейски земи! Да и Западните покрайнини са български, Беломорска Тракия и Вардарска Македония също, ама никой не ни го признава.
Мога да дебатирам на тази тема много и аргументирано!
А и не забравяйте нещо простичко от реалния живот - в американските филми ( може би най-гледаните) лошите винаги са комунисти, араби, фашисти, китайци, руснаци, севернокорейци, НО НЕ И ЕВРЕИ! ИНТЕРЕСНО ЗАЩО!
Бях гледам наскоро по телевизията един филм за момче евреин, които участва е неонацистка организация! Нещото, коеото каза и ме впечатли, беше, че именно тази омраза към евреите ги прави силни! ПО този начин те се изкарват жертви! Целият Холокост е бил организиран от евреи за евреи! Зад цялата немска бойна машина са стояли големите немски индустриалци-евреи! Факти!
P.S. И господин евреино, тук в България ти си българин, особенно ако имаш и български докумнети за самоличност! Ако не се чувстваш такъв мястото ти е малко по на югоизток!
Филма се казва "Твърда вяра" и е еврейска пропаганда :!:
Съгласен съм с теб :-)