PDA

View Full Version : pomognete



viki_i_miro
01-25-2007, 18:13
nyjen mi e savet!iskam da pomogna nai dobrata si fr da zabravi brat mi koito po4ina pri katastrofa1 problema e tam 4e kato po4na da govoria po tazi tema i tia mi kazva ,,ne iskam da te raztroivam'' i razni takiva!i izop6to ne mi spodelia kak se 4ystva!kakvo da pravia moliavi pomognete mi za da moga da pomogna na nai dobrata si fr

Ive70
01-26-2007, 10:05
Еми седнете и си поговорете като големи хора. Кажи й че в момента няма значение че те разтройва, а важното е да й се помогне да осъзнае че този човек вече не съществува колкото и тъжно да звучи. Колкото и болка да има в сърцата ви вие трябва да я преглътнете и да продължите напред и двете. Раздялата е трудно нещо, но още по-трудно е това че знаеш, че този човек няма да го видиш никога вече.

shemetaa
01-26-2007, 11:55
a za6to trqbva da i pomaga6,v smisal az mislq 4e ti bi trqbvalo da ima6 pove4e nujda ot pomo6t otkolkoto tq,t.e. te da ne bi da sa imali nqkakva vrazka??

P.S. moite saboleznovaniq za slu4iloto se...

viki_i_miro
01-26-2007, 14:06
ami da haresvaha se i dvamata moia e gre6kata 4e ne sam napisala sajaliavam! az moga da go preodolia za6toto i po malkia mi brat sa6to po4ina!

_candy_girl_
01-26-2007, 14:40
извинявам се ама все пак ти е брат на нея и става гадно като почнете да говорите за него ами на теб приятно ли ти е да говорите за брат ти ? ако бях на неино място малко щях да се съобразявам кво говоря :roll:

BaMBOocHa
01-26-2007, 14:48
1-во ужасно много съжалявам за случилото се!
Искам да отбележа,че наистина е много мило от твоя страна да се захванеш да мислиш за това,че на твоята приятелка не и е лесно в случай,че все пак той е бил твой брат!Мисля,че единственото,което можете да направите е да се държите една друга явно и 2-те сте изгубили скъп за вас човек...колкото тя има нужда от някой до нея толкова и ти се нуждаеш от това!Просто бъдете заедно

viki_i_miro
01-26-2007, 15:04
извинявам се ама все пак ти е брат на нея и става гадно като почнете да говорите за него ами на теб приятно ли ти е да говорите за брат ти ? ако бях на неино място малко щях да се съобразявам кво говоря :roll:


PARVO NE SI ME RAZBRAL I NIAMA KAKVO DA SE SAOBRAZIAVA ZA6TOTO TIA MI E NAI DOBRA FR I MI E KATO SESTRA S MEN MOJE DA GOVORI KAKVOTO ISKA I KAKTO ISKA! TIA E BILA DO MEN V MOITE TRYDNI MOMENTI I V TOZI SA6TO E BILA DO ME ZATOVA ISKAM DA I POMOGNA I NA NEI TAKA KAKTO POMOGNA NA MEN

_candy_girl_
01-26-2007, 15:09
всяко приятелство си има своя край...

viki_i_miro
01-26-2007, 18:20
nz dali 4ete6 knigi ili enciklpedi no az 4etoh v edna kniga pi6e6e 4e priatelstvoto ot detctvoto prodaljava prez celia jivot na 4oveka! daje sam obedena v tova za6toto maika mi i nieinata nai dobra fr sa ot kakto sa se rodili sa zaedno