PDA

View Full Version : Да се запозная ли с него?



ferendzia
01-25-2007, 18:30
Много съм си паднала по един единадесетокласник от моето училище. Аз съм 9ти клас което принципно не ме притеснява. Всичко започна понеже един ден забелязах че се е втренчил в мен и от тогава винаги като се засечем се споглеждаме. Но никой не смее да направи нещо и много се чудя дали е редно да се запозная с него. Отхвърлям идеята да го направя чрез общи познати. Просто питам дали да приключа с чуденето и да действам или да оставя всичко на него, понеже той е момчето?

FiRe_LaDy
01-25-2007, 18:35
E kakvo kato e toi mocmheto ... da ne ti puka.Davai smelo.Idi i se zapoznai s nego.Az taka napraih i sq sme v super otnusheniq. :wink: Nqma da sgreshish ..

koalka
01-25-2007, 18:38
Най-добре действай и се запознай с него. :wink:

sledko_f>93
01-25-2007, 18:40
Само не разбрах какво 4акаш? Запознай се с него!

ferendzia
01-25-2007, 18:43
Ами имам наблюдения че когато проявиш интереса си към някого той се дръпва. А да отида да се запозная с него е определено проява на интерес. Това ме притеснява.

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 19:01
понеже един ден забелязах че се е втренчил в мен и от тогава винаги като се засечем се споглеждаме...

Da ne e gledal nqkoi cirei po glavata ti !?!?! :shock:

FiRe_LaDy
01-25-2007, 19:13
Davai be ... ko ti puka!Nishto ne gubish.Deistvai .... kakvoto stane ... nqmash kakvo da gubish v slucheq!

playful_baby
01-25-2007, 19:23
Много съм си паднала по един единадесетокласник от моето училище. Аз съм 9ти клас което принципно не ме притеснява. Всичко започна понеже един ден забелязах че се е втренчил в мен и от тогава винаги като се засечем се споглеждаме. Но никой не смее да направи нещо и много се чудя дали е редно да се запозная с него. Отхвърлям идеята да го направя чрез общи познати. Просто питам дали да приключа с чуденето и да действам или да оставя всичко на него, понеже той е момчето?
nqma kakwo da se 4udi6! deistvai!!! нищо не губиш! :wink:

Merito_
01-25-2007, 22:08
Ми аз пък не бих направила първата крачка, а бих я чакала от момчето.Както ти казваш, когато проявиш интерес към някого той се отдръпва.Гледай го в очите, прави му намеци и бъди мила, но според мен недей отива и се запознава с него, нека той го направи.В крайна сметка ти си решаваш, но това е моето мнение по въпроса.

The-Cult
01-25-2007, 22:10
Тфа че той е момчето нищо не значи...иди и се запознаи с него :wink:

svetlidim
01-25-2007, 22:14
Ми аз пък не бих направила първата крачка, а бих я чакала от момчето.Както ти казваш, когато проявиш интерес към някого той се отдръпва.Гледай го в очите, прави му намеци и бъди мила, но според мен недей отива и се запознава с него, нека той го направи.В крайна сметка ти си решаваш, но това е моето мнение по въпроса.
Напълно съгласна! :smt023

BeBencEto
01-26-2007, 06:35
същата картинка само дето аз съм осми клас,а той десети.. и какво мислиш,че направих..естествено отидох и се запознах с него и оттам нищо..само дето при мене един тъпак правеше много интриги..и нищо не постигнах ...бяхме на едно здрасти,което след време и то се изгуби..но след.. почти един месец той започна сам да идва и да си говорим..така че ..
може би трябва и ти да се запознаешш..
въпроса е,че има два типа момчета..
1.аа тази е много печена..след като идва да се запознае с мен..кефи ме..
2..аааа тая к'во ми се прави на отворена..ще види кой съм аз...

BebeTooOoo
01-26-2007, 07:12
По-добре ти отиди и се запознай с него !

01-26-2007, 07:58
dobre,i kvo kato otida i mu kaja zdrasti,po to4niq vapros e kakvo da mu kaja

mechtaq_za_teb
01-26-2007, 08:41
Deistvai ;) Nishto nqma da zagubish.Prosto otivash pri nego,usmihvash se i napravo"Zdr.Moje li da se zapoznaem" :) Aide uspeh

Psihi4no_bolen
01-26-2007, 09:03
Deistvai ;) Nishto nqma da zagubish.Prosto otivash pri nego,usmihvash se i napravo"Zdr.Moje li da se zapoznaem" :) Aide uspeh

Ако е грозна може да й забие шамар и да си изгуби самочувсвието ...

HardcorE_AFA
01-26-2007, 09:11
hehe imala sum absoliutno su6tiq slu4ai...kogato bqh 9-ti klas si padah po 11-klasnik.No poneje poznavah po4ti vsi54ki ot u6teto pomolih edin negov priqtel da ni zapoznae!I hodihme na nqkvi kru4mi i se zapoznahme :)

ferendzia
01-26-2007, 13:08
Az si mislq 4e vseki trqq da deistval spored sobstvenite si razbiraniq...a az nai-mnogo bih mu se usmihnala ili ne6to takova - "poluvin4ata kra4ka",ne bih napravila istinskata 1-va kra4ka...ii ako naistina ima interes i e myj...6te doide sam...
tuka oba4e idvat 2 problema
1 az ne moga da go 4akam dokato mu skimne 4e e sybral smelost
2 toi moje i da ne haresva moq podhod..koeto navqrno zna4i 4e sme nesyvmestimi

Imam jelanie da razbera toi kak bi reagiral ama e nevyzmojno...ii opredeleno imam kakvo da gubq,6toto ako ne reagira dobre,nqma da moga da popravq ne6ata,a ne vseki den sre6ta6 umno i mnn krasivo mom4e koeto i da te privli4a....Ina4e nqma6e da mu mislq tolkova! :?

SwEeT_pAiN_F
01-27-2007, 18:48
И моето мнение е че трябва да отидеш и да се запознаеш с него. Няма да загуби нищо... макар че ти самата незнаеш как ще реагира той. Но е нормално, както и да реагира от това ще си направиш извод.
Аз съм с тебе!!! :smt058

Vladokaaa
01-27-2007, 19:27
Еми нормално запознантсво отиваш при него здравей може ли да се запознаем и той няма де да иде ще се запознаете.Така ще го изомиш и ако той има нещо към тебе ще разбереш.Успех :)

hforce
01-28-2007, 00:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=77166
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=76921

са ако се окаже че тва сте вие 2мата ще си отрежа ръката

сега сериозно - мързи ме да пиша, виж в другата тема кво съм писал

stormblast
01-28-2007, 02:04
То ако девоичето е грозно не е редно да има много голямо самочувствие така че това не е проблем.
а това за шамара жестоко се самнявам защото това е проява на слабост момче да удря момиче е винаги имаи изклиучения разбира се.
а само не мога да разбера какво се чудиш бягаи се запознаи с него
а това за интереса ти вече си го проявила тази размяна на погледи винаги е верен подход и първа крачка при повечето хора.
отиваш си ти на даскало засичате се разменяте погледи и ти сабсем небрежно отиваш до него и му казваш нещо от сорда здравеи как си и в този момент бъркаш в раницата вадиш бухалката която си приготвила предварително удряш го зад вратът и докато още е топал :)
какво точно да кажеш зависи от ситоацията но гледаи да бъдеш саматасебе си каквото и да му кажеш няма значение тои ако е свободен винаги ще се хване ако не за друго за спорта

S_T_E_V_E
01-28-2007, 18:37
E kakvo kato e toi mocmheto ... da ne ti puka.Davai smelo.Idi i se zapoznai s nego.Az taka napraih i sq sme v super otnusheniq. :wink: Nqma da sgreshish ..

Съгласен съм и аз с нея. Защо да разчитате все на нас еми... давай! :)

ferendzia
01-30-2007, 15:50
am...ne se 4ustvam grozna...6to ne vzemete sami da si precenite (http://18230.sladur.com) ...4e zeh da se kompleksiram s tva ..."tq ako e grozna"...samo groznite li sa dostaty4no izpadnali za da otidat da se zapoznaqt s mom4e,za6toto ne znaqt kak da go nakarat da doide sam!??!Typa li sym grozna li sym ili prosto vinagi si izbiram nepodhodq6ti?!?!?!?!?

EvilBrunette
01-30-2007, 16:48
Определено не мисля, че трябва да правиш първата крачка. :| Може и да не е такъв, но на някой (да не казвам повечето) момчета им се вдигат акциите до небето, когато праявиш открит интерес към тях. :? Предлагам ти да се опитваш да зачестяваш "случайните" срещи в даскало, да си винаги усмихната и със самочувствие. :wink: Важно също е да изглеждаш добре (не казвам, че до сега не си изглеждала добре ). Хубаво е да се отличаваш по някакъв начин от другите. Ако случайно разбереш ника на момчето в mirc, нещата ще се улеснят. Можеш да му "мяташ" и някой друг поглед, когато се разминавате по коридорите. :D А що се отнася до чакането - имай търпение, но ако не предприеме скоро нищо, по-добре не си губи времето с него. Желая ти успех! O:)

honda^
01-31-2007, 00:51
Еми най-баналната фраза във форума - отрежи си ръката(но само ако не иска да се запознаете). С отрязна ръка може да те сметне за по-привлекателна и само да се запознае с теб :lol:

sheherezada_
01-31-2007, 08:44
Еми най-баналната фраза във форума - отрежи си ръката(но само ако не иска да се запознаете). С отрязна ръка може да те сметне за по-привлекателна и само да се запознае с теб :lol:

heheee tva 6te bade dosta originalno.no spored men li4no deistvai pak kakvoto 6te da stava......

ferendzia
02-01-2007, 13:57
](*,) tva e prekaleno ubyrkva6to!1 kazva 1 dr to4no drugoto...mislq si gi sy6tite ne6ta..i ne stigam do izvod!!!kakvo da napravq,kak da go napravq,za6to e pravilno da go pravq??

anubite
02-01-2007, 14:41
Абе кво му се чудиш, бе? Режеш си ръката и това е. Нямам си и на идея това как ще ти помогне, но ще е по-фънки да си без една ръка.

FiRe_LaDy
02-01-2007, 15:49
Kakvo kato e momche.Deistvai ti.Zagovori go uj sluchaino ili direktno mu kaji che iskash da se zapoznaete.Syshto moje i da puskash po nqkoi maitap kato go vidish.Ama ako otidesh da se zapoznaete nqma da sgreshish.ot lichen opit ti kazvam. :smt016 Uspeh !!!