PDA

View Full Version : Trqbva mi s1vet!



cskarkata_f
01-25-2007, 18:35
Trqbva mi s1vet! Iskam da probvam kokain,no mi kazaxa 4e 6tom ne si vzemal drygi narkotici moje da te ybie!Vqrno li e tova!I isakm da popitam ot koi narkotik moje ot ot p1rviq p1t da te xvane?Blagodarq predvaritelno :D

01-25-2007, 18:45
a az iskam da ti kaja,4e si mnogo tupa izob6to da puska6 takava tema i s tiq bokluci 6e si navle4e6 golemi nepriqtnosti.posle 6e se 4udi6 kude ti e bil akula da vzima6 narkotici. :!:

01-25-2007, 19:10
Trqbva mi s1vet! Iskam da probvam kokain,no mi kazaxa 4e 6tom ne si vzemal drygi narkotici moje da te ybie!Vqrno li e tova!I isakm da popitam ot koi narkotik moje ot ot p1rviq p1t da te xvane?Blagodarq predvaritelno :D
4estno kazano si mnoy ama mnoy typa 6toto 6te gi izpolzvash

NASA
01-25-2007, 19:13
Моля, отговаряйте кадърно и по темата, а не само да и' казвате, че е тъпа!

ХУбавао, че не си пробвала! Аз лично не мога да ти дам компетентно мнение, тъй като не съм пробвал наркотици, но Сърдечно ти Препоръчвам да не пробваш. Доколкото ми е известно, пристрастяването от кокаин става доста лесно, затова и да не те убие, то може би ще те пристрасти... Не Пробвай !

cskarkata_f
01-25-2007, 19:36
Моля, отговаряйте кадърно и по темата, а не само да и' казвате, че е тъпа!

ХУбавао, че не си пробвала! Аз лично не мога да ти дам компетентно мнение, тъй като не съм пробвал наркотици, но Сърдечно ти Препоръчвам да не пробваш. Доколкото ми е известно, пристрастяването от кокаин става доста лесно, затова и да не те убие, то може би ще те пристрасти... Не Пробвай !


Blagodarq ,za mnenieto! :D Az vse o6te se kolebaq,no sigyrno 6te se otkaja :P

s7yle
01-25-2007, 19:48
ми глеи ся...може да умресх ако изсмъркасх 1-2 грама и не си взимала никога...за пристрастяването - нз тва си е до воля,аз съм взимал и кока и амфети и екстази и не сум пристрастен към никое,само ше ти кажа че тия "лаина" ти скапват организма особенно амфетите, а екстазито ти скапва мозака и е много опасно, за коката...качетвена и чиста и не те смазва като другите....но аз ти казвам НЕ ВЗИМАИ.МНОГО ВРЕДЯТ НА ВСИЧКО!!!!!!САМО ЦСКА!!!!!!!

hollaback_girl
01-25-2007, 19:54
](*,) ](*,) ](*,)

Fucking_Bitch
01-26-2007, 06:38
Патка!!!Не ви разбирам сериозно!За какво си ви тея наркотици!Защо изобщо защо ги почвате!!!По-добре се откажи...иначе нз потенциална наркоманка... поредната! :evil: :evil: :evil:

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 07:49
не употребяваш наркотици и не си пробвала нищо, а се хвърляш на кока направо.. тфа малко странно ми звучи.. как така изведнъж си решила да пробваш.. вземането на всякакви вещества носи рискове, и дава върховни моменти.. но не мисля че ти си наясно с това какво печелиш и какво губиш ако употребяваш.. според мен се хвърляш в един непознат свят който не познаваш.. помисли си добре..

bonboncheto_vicky
01-26-2007, 08:30
Az ne bix probvala,imam priqtel koito otkazva drogata i e mn tejko!

01-26-2007, 10:11
LD-50 на Кокаина е 95.1 mg/kg... Като това изследване е базирано в/у лабораторни животни (в случая мишки), но е като цяло валидно и за човека. Единичната доза варира, но като цяло е между 35-100мг... Което прави кокаина абсолютно безопасен от страна на токсичност. Следователно за един нормален и здрав човек, няма опасност за живота освен, ако не приеме дози многократно по-високи (може да си го сметнете според килограмите си) от нормалните...
Така че онова, което са ти го казали, че може да умреш, защото не си взимала други наркотици е пълна глупост. Разбира се не изключвам факта, че може да имаш някаква алергия към кокаина (или към това, с което го мешат), което може да доведе до усложнения...
Иначе също не се препоръчва приема на кокаин при хора със сърдечни болести... Защото при предозиране може да се получи аритимия и повишено кръвно налягане...
Приема на доза около LD-50 може да доведе до нарушаване дейността на дихателната система, удар, мозъчни кръвоизливи и спиране на сърцето...

viki_i_miro
01-26-2007, 14:15
macka viarno 4e se jivee vednaj i triabava da opita6 ot vsi4ko no to4no ot tova ne ti prepora4vam! :wink:

Fanatichka
01-26-2007, 21:38
Trqbva mi s1vet! Iskam da probvam kokain,no mi kazaxa 4e 6tom ne si vzemal drygi narkotici moje da te ybie!Vqrno li e tova!I isakm da popitam ot koi narkotik moje ot ot p1rviq p1t da te xvane?Blagodarq predvaritelno :D
Аман от келеши, които незнаят какво искат!Толкова ли ти е тъпо ежедневието, че реши да си го напраиш по яко с кока!Плюс тва имаш ли идея колко мно0 кинти е!Това е един от най-скъпите и безвредни наркотици!Прави квот искаш...к'во питаш тука по форумите хората да ти решават живота!

01-27-2007, 14:32
И в крайна сметка какво реши??Взе ли,ше взимаш ли????Просто ми е любопитно :)

01-27-2007, 14:49
V kraina smetka re6ix da se otkaja :D razbrax ,4e nqma smis1l da se trovq izli6no :!:

cskarkata_f
01-27-2007, 14:52
V kraina smetka re6ix da se otkaja razbrax ,4e nqma smis1l da se trovq izli6no

Snoopy_
01-27-2007, 15:13
Щом си решила... Това което ти казват другите е вярно, много лесно се зарибяваш и ща боли глава защото е скъпо. Първо ако ще посягаш към синтетика гледай да си поне на 18-20 години, тогава мозъка ти е достатъчно узрял че да го понесеш. Ако не ме послушаш и тук следното - колкото ти казват да земеш приятелите ти, взимаш половината, чакаш 2 часа и ако искаш още пак половината. Втория път вече 3/4 от това което ти казват приятелите и вече си прави сметката колко ти трябва. Не прекалявай! НИКОГА не се стреми към по силно усещане защото можеш да се натровиш! По-добре по често по малко отколкото наведнъж много, стават гафове! Наркотици само на партита, дискотеки и така нататък. Ако почнеш да взимаш през деня, без някакъв много специален повод, имаш много голям проблем (зарибила си се). Това са мойте съвети щом си решила, никой от тука не може да те спре, за това не се и опитвам ми ти казвам какви са рисковете и какво трябва да направиш за да не пукясаш.

П.С. Не препоръчвам Екстази преди 20 годишна възраст, филмите са твърде лоши за крехък ум!

koalka
01-27-2007, 19:18
По-добре въобще не пробвай!Заради едното любопитство можеш да си навлечеш големи проблеми... :!:

ProstoAz
01-28-2007, 10:07
V kraina smetka re6ix da se otkaja razbrax ,4e nqma smis1l da se trovq izli6no

С този отговор считам темата за приключена!

ПП. Правилно си решила!!! :wink: