PDA

View Full Version : Obi4ame no e s druga



seksi_kote_f
01-25-2007, 19:00
TOVA E PRODULJENIE OT TEMATA http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=76864
Su6toto mom4e za koeto govorih mi se vklu4a v skype i mi se hvali 4e ot dnes ima nova fr.Iz mu vikam mn burzo me zabravi i toi:"ne prosto produljavam napred"i az mu pi6a tolkova si me obi4al i toi :ne prosto gledam napred"Mn pobesnqh :twisted: :twisted: MOLQ VI KAJETE MI KAKVO DA MU NAPI6A NE6TO GADNO,KOETO DA GO ZASEGNE I DA GO ZABILI DA RAZBERE KAKVO E ZAGUBIL I T.N DA STRADA TAKA KAKTO AZ PLS HELP

koalka
01-25-2007, 19:17
Сега вече осъзнали се, че не те обича?Продължава напред живота си без теб, което означава, че не те обича.Просто му кажи, че не те интересува и да прави каквото иска.Но не е ясно дали ще му стане гадно, защото ако не изпитва нищо към теб...

seksi_kote_f
01-25-2007, 19:19
Сега вече осъзнали се, че не те обича?Продължава напред живота си без теб, което означава, че не те обича.Просто му кажи, че не те интересува и да прави каквото иска.Но не е ясно дали ще му стане гадно, защото ако не изпитва нищо към теб...


znam no prosto iskam da mu kaja silni dumi koito bolqt po princip ,no v momenta ne mislq trezvo zaredi tova iskam suvet ot vas

Psihi4no_bolen
01-25-2007, 19:20
Тегли му една майна,както аз-на кучетата пред блока, когато лаят ...

sunny_girl16
01-25-2007, 19:26
Забрави го. Отмъщението не винаги е правилния избор...

Merito_
01-25-2007, 21:57
Ti Si MIsLiSH CHe SHte PlaCHa No sArCeTo Mi e LeD...PReD VRaTaTa STaDO ChaKa Po DOBri Ot TeB.ShtE Se VaRNeSH, ShTe Mi PaDNeSh,ShTe Se TrAsHkAsH,SHte ReVeSH,No Az ShTe Te PRaTq oFCeTe Da PaSeSH

KoGaTo Te ObiCHaH Ti S MeN sE PoDiGra...SeGa Ti КаZvaSh 4e Me ObiCHaSh a Az Ti KaZVaM: "eBi Si MaYkaTa PaCha!!!!"
haha

01-25-2007, 22:25
Пожелай му щастие с новата му приятелка и всеки път когато се видите му се усмихвай,и се опитай да му докажеш,че можеш и ти без него.Ако те обича още ще се почувства кофти.
Между другото поздравявам те с Beyonce - Irreplaceable виж превода на текста и ще разбереш защо ;)

MoHuTo
01-25-2007, 23:32
Забрави го. Отмъщението не винаги е правилния избор...

ElinoR
01-26-2007, 17:37
Сега вече осъзнали се, че не те обича?Продължава напред живота си без теб, което означава, че не те обича.Просто му кажи, че не те интересува и да прави каквото иска.Но не е ясно дали ще му стане гадно, защото ако не изпитва нищо към теб...

...Мда във това мнение има доста смисъл,стига да си готов да прозреш истината...
Когато чуем думичките "ОбиЧам те!*"...с това ни се показва колко много значим за даден човек и че всъщност не сме му безразлични,но в повечето случаи вместо да вярваме,че са истина се лутаме между въпроси от рода:Истина ли е?Да се доверя ли?Искам ли това?Испитвам ли същото? и т.н.Живеем в XXI век,където думите нямат стойност...и когато кажеш нещо трябва и да го докажеш с действия...другото е без значение.Таа...в този смисЪл,когато човек ОБИЧА ще го показва по всякакъв начин и ще се бори,докато чувството не исчезне.
Глупаво е и в същото време ранимо да твърдиш,че обичаш някой,а в този момент да го казваш и на другиго...наистина жесток начин да покажеш безразличие или да се опиташ да нараниш лЮбимия човек.
Просто се усмихни...след време ще осъзнае или не какво е загубил,тогава обаче ще е без значение,защото вече ще си го преглътнала(въпреки,че в този момент ти изглежда невъзможно може би).

koalka
01-26-2007, 17:42
Сега вече осъзнали се, че не те обича?Продължава напред живота си без теб, което означава, че не те обича.Просто му кажи, че не те интересува и да прави каквото иска.Но не е ясно дали ще му стане гадно, защото ако не изпитва нищо към теб...


znam no prosto iskam da mu kaja silni dumi koito bolqt po princip ,no v momenta ne mislq trezvo zaredi tova iskam suvet ot vasПовярвай ми, като го задминаваш и се правиш, че не го виждаш и забелязваш, не говориш с него, ще го заболи много повече от едни думи.Ще го заболи от безразличието ти!