PDA

View Full Version : защо забога ми пука за всички ПЛС КАЖЕТЕ!



Konfucii
01-25-2007, 19:39
Малко съм объркан защо подяволите има толкова много правила.... в живота изобщо
това не прави онова не бутаи незнам си кво ......
неможе ли да живеем без правила и да не ни вкарват в затвора
:)
хора кво е тва нещо подяволите всички викат за най-малкото нещо
ето днес отивам на даскало и оня ми вика тука ли учиш и аз да
оня имам предвид охраната и той ми каза неможе да учиш тук нашите ученици казвам добро утро
защо забога да казвам добро утре след като знам че няма да е добро щом съм станал в 6 часа забога .......
хора не съм се наспивал може би от 1 седмица се сам недоспал и откачам
и най-малките неща ми правят впечетление .......
незнам ако това съм аз бих искал да се променя ....
но как? и защо да се променям?
може би просто не трябва да мисля толкова много какво и как да направя да спра да мисля за всичко и да подреждам живота си в книга :) нека бъде на страници :) тва ми хареса ;)
Блях Блях хора .......
Случвало ли ви се е да не срещате любовта от миналата ви вразка или изобщо гадже от 3 4 месеца......?
незнам и аз защо го написах може би защото имам нужда да говоря глупости....
кои ли знаи?

Защо никой не разбира шегите ми ;)
толкова ли съм смотан?
ее не съм бе :)

все едно много комплексарско взех да го давам немога да разбера едно нещо






МОЛЯ КАЖЕТЕ ЗА ТВА ДОЛУ!













защо забога ми пука за всички хора пример:
уДРЯМ НЯКОЙ И ПОСЛЕ МИ СТАВА КОФТИ НО В МОМЕНТА АН УДАРА НЕ МИСЛЯ КАКВО ПРАВЯ И НЕ МИ ПУКА НЕЗНАМ ПСОЕЛ САВЕСТА МИ МЕ УБИВА КАКЪВ ЧОВЕК СЪМ НЯКОЙ МЕ ПСУВА НА ДРУГИЯ ДЕН МУ ПРАВЯ УСЛУГА ПРИМЕР: НЕЩО СЕ ЗАЯЖДА И ПОСЛЕ МИ ИСКА ХИМИКАЛ ГУМА ИЛИ МОЛИВ
КАК ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ????????????????????????????/
ДА НЕ МИ ПУКА ЗА НИКОЙ ОСВЕН ЗА МОИТЕ ХОРА И ЗА МЕН РАЗБИРА СЕ :) АКО МИ КАЖЕТЕ ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН!

Me4oOoOo
01-25-2007, 19:46
Малко съм объркан защо подяволите има толкова много правила.... в живота изобщо
това не прави онова не бутаи незнам си кво ......
неможе ли да живеем без правила и да не ни вкарват в затвора
:)
хора кво е тва нещо подяволите всички викат за най-малкото нещо
ето днес отивам на даскало и оня ми вика тука ли учиш и аз да
оня имам предвид охраната и той ми каза неможе да учиш тук нашите ученици казвам добро утро
защо забога да казвам добро утре след като знам че няма да е добро щом съм станал в 6 часа забога .......
хора не съм се наспивал може би от 1 седмица се сам недоспал и откачам
и най-малките неща ми правят впечетление .......
незнам ако това съм аз бих искал да се променя ....
но как? и защо да се променям?
може би просто не трябва да мисля толкова много какво и как да направя да спра да мисля за всичко и да подреждам живота си в книга :) нека бъде на страници :) тва ми хареса ;)
Блях Блях хора .......
Случвало ли ви се е да не срещате любовта от миналата ви вразка или изобщо гадже от 3 4 месеца......?
незнам и аз защо го написах може би защото имам нужда да говоря глупости....
кои ли знаи?

Защо никой не разбира шегите ми ;)
толкова ли съм смотан?
ее не съм бе :)

все едно много комплексарско взех да го давам немога да разбера едно нещо






МОЛЯ КАЖЕТЕ ЗА ТВА ДОЛУ!













защо забога ми пука за всички хора пример:
уДРЯМ НЯКОЙ И ПОСЛЕ МИ СТАВА КОФТИ НО В МОМЕНТА АН УДАРА НЕ МИСЛЯ КАКВО ПРАВЯ И НЕ МИ ПУКА НЕЗНАМ ПСОЕЛ САВЕСТА МИ МЕ УБИВА КАКЪВ ЧОВЕК СЪМ НЯКОЙ МЕ ПСУВА НА ДРУГИЯ ДЕН МУ ПРАВЯ УСЛУГА ПРИМЕР: НЕЩО СЕ ЗАЯЖДА И ПОСЛЕ МИ ИСКА ХИМИКАЛ ГУМА ИЛИ МОЛИВ
КАК ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ????????????????????????????/
ДА НЕ МИ ПУКА ЗА НИКОЙ ОСВЕН ЗА МОИТЕ ХОРА И ЗА МЕН РАЗБИРА СЕ :) АКО МИ КАЖЕТЕ ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН!

Тва за пукането незнам как 6те стане понеже и аз съм така като тебе ако и аз ударя или пребия някой после ми е много кофти и отивам да му се извиня и т.н.Но не винаги е така де.А и не само ти неможе6 да се наспива6 аз лятото като бачках от 8 сутринта до 1 вечерта без почивка през седмицата и сега като легна в 10-11 часа съм пробвал пак ставам 10:00 - 10:30 за даскало тоест закъснявам с 3 4аса и аз немога си доспивам кат хората и така 1-2 години вече.

Konfucii
01-25-2007, 19:53
mda mn e kofti
pak naistina tva za pukaneto e o6te po kofti
izob6to
vaprosa e 4e nemoga da mrazq tolkova silno 4e da en se izvinq posle neznam ima hora na koito ne im puka tka e po qko da ne ti puka bez ogrizenie bez kakvoto i da e neznam moje bi za6toto se psotavqm an mqstoto na drugiq btw i az se izvinqvam akt na4upq nqkoi i za tva ve4e po4ti ne se biq
Samo edno sam zabelqzal kat zaka4at men mi e kofti ama kat zaka4at nqkoi fr fr-endka primerno i az kat za6titavam nqkoi vednaj tei zamalko da prebiq edin v daskalo pred daskalite i da me izklu4at :)
6tot imam 1 nakazanie i nz prosto kvo 6te6e da stane samo go blysnah i onq sprq .......
tka 4e :) nz moje bi za6toto takyv mi e haraktera a toi ne se promenq . :)
izgrajda se ;}

techCandy
01-25-2007, 21:18
Вземи се отърви от тия паразити, моля ти се, мноол е досадно да се чете
текст с толкова мноол безумно повторение. Та трябва да ти кажа следното: Интересно как така се оплакваш от някакво си съвсем смотано школо, кой знае и кой 10ти клас си, а бил недоспал, нямало да бъде утрото добро. Ами хайде, бе, кой ти го каза, как може да се смачкваш от някакви толкова елементарни неща, замислял си се някога. Не казвам, че трябва да имаш поведение на 25 годишен мъж, но айде сетгни и погледни малко по- реално на нещата. А и също така, нали искаш нещата да стават по естествен път, поне аз до колкото разбрах, тогава защо си задаваш подобни въпроси, мисля че мноол хора са като тебе, не си мисли, че си толкова уникален, има неща за които не е нужно да търсиш обяснение, а и няма да го получиш най- вероятно, те просто така стоят, точка.

FikyScHetOo
01-25-2007, 21:38
Ех, ми и аз ставам рано, и аз не си доспивам, и аз когато се вбеся ми иде да хвана някой за врата и да... И аз необичам сурин на вратата портиерката да ми се усмихне и да ми се заяде,че вратата се е треснала... И мен ми е гадно когато ми пискат за всичко...

Но, аз НЕ обръщам внимание на такива работи, НЕ се дразня на всеки втори, НЕ ми пука какво ще ми се заяде поредният учител (защото знам,че сама съм си виновна), Не ме интересува какво ще кажат другите за мен, защото знам що за животно съм (познавам си характера.), Не удрям хората (защото имам по-други начини... да го накараш да разбере грешката си е по-гадно, защото после на него ще му пука...да се биеш за глупости е тъпо)...и когато видя познат се Усмихвам и почвам да си говоря с него, не з адруго, а защото е хубав самият факт,че и двамата сме живи и можем да се видим :)

Извод: за да не ти пука - не прави прости изцепки и не се дръж като селянин

01-26-2007, 14:35
si4kite ste na kafevo

Metoman
01-26-2007, 14:37
Автора на темата,явно е за 4-ти километър :shock:
По неясен текст съм виждал само в "Моята Борба" :shock:

01-26-2007, 14:45
Автора на темата,явно е за 4-ти километър :shock:
По неясен текст съм виждал само в "Моята Борба" :shock:ПЕДЕРАСТ!

Konfucii
01-26-2007, 15:00
aha :)
10x

air_J
01-26-2007, 15:12
si4kite ste na kafevo
Крисчо, ти ли си? :lol:

LunaTriCk
01-26-2007, 15:45
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

sherry
01-26-2007, 15:46
Много интересно :lol: Винаги темите ти нямат нищо общо, почваш за едноо нещо, после за друго, баси хаоса.
И ся кво?
Защо имало толкова мнгоо правила ли? Ами то хората си го казват "Човек се ражда свободен, но навсякъде е в окови". Всеки иска да ни промени, да ни направи вписващи се към неговите лични възприятия за правилно и морално. Трябва обаче да бъдем себе си, дори когато е трудно.

Относно това, че много ти пука за другите - до характер си е. Явно си по - чувствителен и бързо ти минава яда.

Metoman
01-26-2007, 15:48
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

peps_from_mars
01-26-2007, 15:54
оффф аман от теми не намаясто :roll: :shock: :o :? :?

CaPuTyYyY
01-26-2007, 16:21
О ами щото ти пука за тва :lol:

abstraction
01-26-2007, 17:40
ми според мен е добре че ти пука за останалите.
едно нещо не ми е ясно - в друга една тема пишеш че бог е олицетворение на всичко добро, човечно и тнт. в живота ни че в бог си открил истината, а в друга разправяш как биеш някой си а после се притесняваш че ти пука за него.




и още нещо - да не би напоследък да си имал някакви силно емоционални преживявания - обикновенно след такъв период човек малко "изперква" в добрия смисъл на думата де, затова са кавичките :wink:

koalka
01-26-2007, 18:04
Защо искаш да се промениш?Може би, защото не те устройва сегашното ти положение.А и какво искаш?Престъпници и най-вече педофили да се разхождат из улицата и да изнасилват деца?Нямаще така да разсъждаваш, ако имаше деца.

scion_of_Storm
01-26-2007, 18:07
Щот' не слушаш пейгън, викинг и фолк метъл 8)

Metoman
01-26-2007, 18:08
Щот' не слушаш пейгън, викинг и фолк метъл 8)
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

rusalkata_
01-26-2007, 18:46
и аз ставам рано,и аз не си доспивам-1 смяна съм,а и не ми е само даскалото на главата...за пример-днес така ми се спеше,веднага щом се прибрах си легнах и съм спала.колкото това за поздравяването сутрин-и аз не обичам да поздравявам!като вляза в класната и не кажа "Добро утро" и веднага се обаждат съучениците ми да им кажа. :lol: най-мразя обаче баща ми като стане и като каже "Добро утро" и ме чака и аз да му кажа.абе деба мама му не ми се поздравява!искам си леглото! :lol:
иначе се опитвай да си по-спокоен.и пиши малко по-разбрано! :lol: :D

Konfucii
01-26-2007, 19:42
Ami Ne to4no :)
Ama sam si gangsta Boy ;)
det znae 4e gospod go pazi 6tot vvqrva
Silen blqsak vyv o4ite vyv u6ite silen glas tva sam az!
:)

01-27-2007, 07:57
Ami Ne to4no :)
Ama sam si gangsta Boy ;)
det znae 4e gospod go pazi 6tot vvqrva
Silen blqsak vyv o4ite vyv u6ite silen glas tva sam az!
:)

тва наркотиците никому не прощават...

In4iTu_
01-27-2007, 11:12
Просто си объркан (от прочетеното не разбирам защо). Дай си малко почивка и спри да се тормозиш с толкова мислене по тези въпроси. Това за боя и, че ти ставало кофти после - ами спри да се биеш. За приятелката - бъди себе си, излизай повече...
П.С: Казвай "Добър ден" на охраната, щом се обижда, като го подминаваш... :roll:

Kote6koooo
01-28-2007, 19:59
Малко съм объркан защо подяволите има толкова много правила.... в живота изобщо
това не прави онова не бутаи незнам си кво ......
неможе ли да живеем без правила и да не ни вкарват в затвора
:)
хора кво е тва нещо подяволите всички викат за най-малкото нещо
ето днес отивам на даскало и оня ми вика тука ли учиш и аз да
оня имам предвид охраната и той ми каза неможе да учиш тук нашите ученици казвам добро утро
защо забога да казвам добро утре след като знам че няма да е добро щом съм станал в 6 часа забога .......
хора не съм се наспивал може би от 1 седмица се сам недоспал и откачам
и най-малките неща ми правят впечетление .......
незнам ако това съм аз бих искал да се променя ....
но как? и защо да се променям?
може би просто не трябва да мисля толкова много какво и как да направя да спра да мисля за всичко и да подреждам живота си в книга :) нека бъде на страници :) тва ми хареса ;)
Блях Блях хора .......
Случвало ли ви се е да не срещате любовта от миналата ви вразка или изобщо гадже от 3 4 месеца......?
незнам и аз защо го написах може би защото имам нужда да говоря глупости....
кои ли знаи?

Защо никой не разбира шегите ми ;)
толкова ли съм смотан?
ее не съм бе :)

все едно много комплексарско взех да го давам немога да разбера едно нещо






МОЛЯ КАЖЕТЕ ЗА ТВА ДОЛУ!













защо забога ми пука за всички хора пример:
уДРЯМ НЯКОЙ И ПОСЛЕ МИ СТАВА КОФТИ НО В МОМЕНТА АН УДАРА НЕ МИСЛЯ КАКВО ПРАВЯ И НЕ МИ ПУКА НЕЗНАМ ПСОЕЛ САВЕСТА МИ МЕ УБИВА КАКЪВ ЧОВЕК СЪМ НЯКОЙ МЕ ПСУВА НА ДРУГИЯ ДЕН МУ ПРАВЯ УСЛУГА ПРИМЕР: НЕЩО СЕ ЗАЯЖДА И ПОСЛЕ МИ ИСКА ХИМИКАЛ ГУМА ИЛИ МОЛИВ
КАК ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ????????????????????????????/
ДА НЕ МИ ПУКА ЗА НИКОЙ ОСВЕН ЗА МОИТЕ ХОРА И ЗА МЕН РАЗБИРА СЕ :) АКО МИ КАЖЕТЕ ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН!
миии не че искам да те обидя ама....според мене си или супер кух,или педал..илиии прееееееееееееекалено добър! не се измървай заради такива глупости! земи си 1 каса бира,изпий я и се наспи...на другия ден няма да ти пука!

Konfucii
01-29-2007, 11:19
Да ти кажа честно аз съм "прееееееееееееекалено добър" мисля щот даже и тез дет не са ми френдс кат ме помолят за нещо им прая услуги примерно някой ме рита в даскало после даи химикал и му давам ...
тва малко тъпо нали?
после се замислям и разбирам че съм "супер кух"
И не съм педал ве!
харесвам си момичета!