PDA

View Full Version : Сърбеж....



01-25-2007, 20:03
Здравейте, имам един проблем и искам да попитам първо тук преди да отида на лекар :D Та така, за последно правих секс без презерватив преди 2 месеца (момче съм), но момичето с което го правих беше девствено, за това не се притеснявах че може да хвана нещо (= от тогава въобще не съм има сексуални контакти, но малко след последния път когато го правихме се появи един сърбеж около тестисите ми отстрани, от вътрешната част на бедрата, когато се загледам от близо, се забелязва МНОГО слабо напукана кожа, кофтито е че има и леко отделяне на някакъв секрет от време на време (рядко), който има и някакъв лек мириз...... Искам да знам дали някой от тук има представа какво е това и към уролог ли трябва да се обърна или към някакъв друг лекар и какъв трябва да е той....???

Благодаря предварително на всички ви =)

Me4oOoOo
01-25-2007, 20:23
За сърбежа мога да кажа едно (въ6ки) :-D

01-25-2007, 20:33
Нямам въшки в това съм УБЕДЕН на 100% :wink:

batkodoki
01-25-2007, 23:00
ГОДИНИ?

здрасти :)

това, че момичето било "девствено" съвсем не значи, че няма да ти закачи нещо неприятно гадно и опасно.

в случая ти трябва консулт с дерматолог. това, което описваш се лекува лесно, но не чакай да се усложни.

01-26-2007, 07:45
на 17 съм :)

01-26-2007, 09:24
ГОДИНИ?

здрасти

това, че момичето било "девствено" съвсем не значи, че няма да ти закачи нещо неприятно гадно и опасно.

в случая ти трябва консулт с дерматолог. това, което описваш се лекува лесно, но не чакай да се усложн