PDA

View Full Version : Как мислите...моля за съветче



Незнайка
01-25-2007, 20:21
От мин год съм си набелязала едно сладурче от моито даскало и лятото когато бях на гости на прабаба ми(ходя там само от 12 до 16 август)се указа че това момче има също там баба и живее в отсрещната къща.Един ден докато аз и братовчедка ми си седяхме на беседката той дойде при нас и се запознахме.Една вечер излизахме на вън и той издебна кога тръгваме и тръгна с нас.Стана ми странно ... Нз тази вечер се сближих доста с него ..Разделихме си един галон,мн си говорихме,дори се разходихме с още няколко момчета и момичета.Той започна мн да ми харесва,но проблема беше в това че 1 негова пр мн му се натискаше и явно доста си го харесваше,но си личеше че той не иска да има нищо общо с нея и само я отблъскваше.Но ми стана странно че 1 вечер имаше купон в една сграда и той дойде с нея.Той ме зяпаше доста докато танцувах,но по едно време отиде с нея на последния етаж и мисля че са го направили или просто са искали да са сами нз но не ми се вярва.Сега сме различни смяни,но като се засечем повечето пъти се прави че не ме вижда, а понякога ме заговаря.Тази вечер се прибирах от центъра и .... той беше кондуктор в автобуса,мн се изненадах.Дойде да ме таксува и го заговорих и той вика елее кво стаа ала бала и не иска да ми вземе парите доста си побъбрихме.Дори ме попита как ми е скайп-името за да си пишем(тази седмица ще му пускат интернет).По между др аз съм на 16,а той на 17 от втория срок ще сме в една смяна.Аз мн искам да се получи нещо м/у нас,а дори нз дали изпитва нещо към мен :( Вие как мислите от това което ви разказах.Може би си въобразявам че може да се получи нещо или пък да пробвам,но какво да правя как :( Страх ме е да не ме отреже :cry:

Need_A_Girl
01-25-2007, 20:37
Естествено, че може да се получи нещо м/у вас. Ама без да пробваш няма как да разбереш! ;) Покажи му, че го харесваш, излезте, пък другото ще се нареди 8)

svetlidim
01-25-2007, 20:59
Еми ,май ще стане.Ама след време. :smt023 :smt026