PDA

View Full Version : Защо мразим евреите?



Химлер
01-25-2007, 20:27
Защо найстина мразим евреите?Защото са богоизбрани ли?
Моля напишете вашата теория за тази омраза!

Me4oOoOo
01-25-2007, 20:33
Аз не мразя никои от народите били те (германци,гърци,американци, събри,турци,испанци и т.н) е мразя само Руснаците и незнам,защо е така просто ги ненавиждам в ду6ата си!!!Руските момичета ме кефят лятото кат ги гледам някои ама много пият е да еба и пиянките 8) .Иначе като цяло мразя само СССР

01-25-2007, 20:58
Можеби заради това :? :

Abhodah Zarah(22,a)
Не ощувайте с неевреи-те проливат кръв.

Iore Dea(153,2)
Не обшувайте с християни-те проливат кръв.

Abhodah Zarah(15 б)-Християните имат сексуални снушения с животни.

Kerithuth(6 b,p.48)-Евреите се наричат хора ,христианите не са хора.

Ahodah Zarah(22b)-Христианите са мръсни зашото не са от Синайската планина.

Makkoth(7b)-Невинен си в убийство ако намерението ти е да убиеш християнин.

Orach Chaiim(57,6a)-Към християните бъди състрадателен не повече отколкото към болна свиня.

Zohar (II,64b)-Раждаемостта на християните трябва да се намали осезателно.
Имам още много примери но сега не ми се преписва написаното по горе съм го взимал от книгата "Тайните Протоколи" на Нокола М. Николов.
Не съм сигурен в достоверността на написаното в книгата но все пак го давам като пример.
Тази тема е доста оширна и може да се пише много аз лично не мразя никой народ в случая бих останал неутрален.Но от омраза няма смисъл!!!Все пак "Хората говорят различни езици ,докато техните сърца са едни и същи!".

FaceR
01-25-2007, 21:01
Горното мнение е мое.Показва ме като гост щото не можах да се регна.Ще извинявате за правописните грешки ама много ми се спи :) .

Рудолф Хес
01-25-2007, 21:07
Можеби заради това :? :

Abhodah Zarah(22,a)
Не ощувайте с неевреи-те проливат кръв.

Iore Dea(153,2)
Не обшувайте с християни-те проливат кръв.

Abhodah Zarah(15 б)-Християните имат сексуални снушения с животни.

Kerithuth(6 b,p.48)-Евреите се наричат хора ,христианите не са хора.

Ahodah Zarah(22b)-Христианите са мръсни зашото не са от Синайската планина.

Makkoth(7b)-Невинен си в убийство ако намерението ти е да убиеш християнин.

Orach Chaiim(57,6a)-Към християните бъди състрадателен не повече отколкото към болна свиня.

Zohar (II,64b)-Раждаемостта на християните трябва да се намали осезателно.
Имам още много примери но сега не ми се преписва написаното по горе съм го взимал от книгата "Тайните Протоколи" на Нокола М. Николов.
Не съм сигурен в достоверността на написаното в книгата но все пак го давам като пример.
Тази тема е доста оширна и може да се пише много аз лично не мразя никой народ в случая бих останал неутрален.Но от омраза няма смисъл!!!Все пак "Хората говорят различни езици ,докато техните сърца са едни и същи!".
Ето eдин човек,който явно е взел найстина темта насериозно.Браво солидни доказателства =D>

01-26-2007, 00:32
Може би има защо да ги мразим...но какво можем да направим?! Абсолютно нищо! Бавно, но сигурно те завладяват света и ние сме безсилни срещу техния геноцид, те просто контролират всичко. Това е самата истина!

strange__
01-26-2007, 06:08
Може би има защо да ги мразим...но какво можем да направим?! Абсолютно нищо! Бавно, но сигурно те завладяват света и ние сме безсилни срещу техния геноцид, те просто контролират всичко. Това е самата истина!
Защо въобще използваш думата "геноцид",като очевидно не знаеш значението и....обясни ми какво ще рече,че сме "безсилни срещу техния геноцид"? :shock:
Иначе не ги мразя.Единствено турци ненавиждам от дъното на душата си! Циганите са ми по-скоро неприятни :?

Рудолф Хес
01-26-2007, 09:02
Може би има защо да ги мразим...но какво можем да направим?! Абсолютно нищо! Бавно, но сигурно те завладяват света и ние сме безсилни срещу техния геноцид, те просто контролират всичко. Това е самата истина!
Защо въобще използваш думата "геноцид",като очевидно не знаеш значението и....обясни ми какво ще рече,че сме "безсилни срещу техния геноцид"? :shock:
Иначе не ги мразя.Единствено турци ненавиждам от дъното на душата си! Циганите са ми по-скоро неприятни :?
Ами евреите не упражняват ли геноцид върху палестинците?Това какво е?

bungle
01-26-2007, 09:38
Можеби заради това :? :

Abhodah Zarah(22,a)
Не ощувайте с неевреи-те проливат кръв.

Iore Dea(153,2)
Не обшувайте с християни-те проливат кръв.

Abhodah Zarah(15 б)-Християните имат сексуални снушения с животни.

Kerithuth(6 b,p.48)-Евреите се наричат хора ,христианите не са хора.

Ahodah Zarah(22b)-Христианите са мръсни зашото не са от Синайската планина.

Makkoth(7b)-Невинен си в убийство ако намерението ти е да убиеш християнин.

Orach Chaiim(57,6a)-Към християните бъди състрадателен не повече отколкото към болна свиня.

Zohar (II,64b)-Раждаемостта на християните трябва да се намали осезателно.
Имам още много примери но сега не ми се преписва написаното по горе съм го взимал от книгата "Тайните Протоколи" на Нокола М. Николов.
Не съм сигурен в достоверността на написаното в книгата но все пак го давам като пример.
Тази тема е доста оширна и може да се пише много аз лично не мразя никой народ в случая бих останал неутрален.Но от омраза няма смисъл!!!Все пак "Хората говорят различни езици ,докато техните сърца са едни и същи!".

Неуар, поне се регни. :!:

bungle
01-26-2007, 09:43
На, четете.

Ако евреин е изкушен да извърши злина, той трябва да отиде в града, в който не го познават и да стори злото там"(Moed Kattan 17a)

"Който не се подчини на равин, заслужава смърт и ще бъде наказан във врящи екскременти в ада"(Erubin 21b)

"Ако гой(неверник) удари евреин, гойът трябва да бъде убит"(Sanhedrin 58b)

"Евреинът не е длъжен да заплаща на гой парите, които му дължи"(Sanhedrin57a)

"Ако евреин намери предмет изгубен от неверник, той не е длъжен да го върне"(Babba Kamma 113b.Baba Mezia24a)

"Господ не ще спаси евреин, който дава дъщеря си за жена на старец, взима жена на невръстния си син или връща изгубен предемт на неверник"(Baba Mezia 24a)

"Когато евреин убие гой, няма да последва смъртно наказание.Каквото евреин открадне от неверник може да си го запази."(Sanhedrin57a)

"Децата на всички неевреи са животни."(Yebamoth98a)

"Момичетата-невернички са нечисти по рождение"(в постоянен менструален цикъл).(Аbhodah Zarah36b)

"Неверниците предпочитат секс с крави."(Аbhodah Zarah 22а-22b)

"Равин никога не може да отиде в Ада"(Hagigah 27a)

"Казано от равина Шимон Бен Йохай: Даже най-добрите от гоите трябва да бъдат убити"(Tob shebe goyyim harog.)(Minor Tractaes.Soferim 15 Rule 10)-чиста пропаганда на геноцид!

"Евреин не бива да се сдружава с неверници, защото те са ни предани, за да пролеем кръвтта им."(Abhodan Zarah 22a)

Израилтянин не трябва да се сдружава с акум(християнин) защото те са ни предани, за да пролеем кръвтта им."(Iore Dea 153,2)

"Животните не бива да припарват близо до гоите, защото се очаква те да се сношат полово с тях. Нито следва жените да съжителстват с тях, понеже те са свръх сексуални."(Abhodan Zarah 15b)

"Защо гоите са нечисти? Понеже ядат отвратителни неща и животни, които се влачат по коремите си."(Schabbath 145b)

"Когато еврейските жени излязат от банята, трябва да се погрижат да срещнат първо приятелка и никога нещо нечисто като християнин. Ако това се случи и жената иска да запази богобоязънта си, следва да се върне и да се изкъпе отново"(Iore Dea 198, 4

"Учението на равините е: Който разлее масло върху гой и върху тяло на мъртвец, е свободен от наказание. Това се отнася за животно, защото не е човек. Но как е възможно да се каже, че разливането на масло върху гой е освободено от наказание, след като гоят също е човек? Ала това не е вярно защото е писано: "И вие човеци, сте мои овци, овците на пасбището ми." Вие сте , които сте наречени хора, но гоите не са наречени хора."(Библия, "Езекил". гл. 35, ст. 31)(Kerithuth 6b p. 7

"Бог ги сътвори във формата на хора за слава на Израел. Но акумите(християните) бяха създадени с единствената цел да слугуват на тях(евреите) денонощно. Те никога не могат да бъдат освобождавани от тази служба. Подхожда на сина на Царя(израелтянина) да му служат животните в техния естествен вид и животните под формата на човек."(Midrasch Talpioth fol. 225d)

"Сексуалният акт на гоя е същият, като на дивия звяр."(Kethuboth 110b)

"Семето на гоя е същото като на дивия звяр."(Kethuboth 111b)

"Aко евреин се ожени за акум или слугинята му, бракът е нищожен. Защото те не са способни да влязат в съпружество. По същия начин, ако акум или слугата му сключат брак с еврейка, този брак е нищожен."(Eben Haezer 44,

"Идолопоклоническите нардои(християните), доколкото ги има, оскверняват света, понеже техните души произлизат от нечистата страна."(Zohar, I, 131a)

Душите на нечесивците пристигат от Келифа, което значи смърт и сянката на смъртта."(Emek Hammelech 23d)

"Не трябва да се изказват съболезнования на никого, заради смъртта на слугата или прислужницата му. Всичко, което следва да се каже е: "Господ да ти възстанови загубеното, по същия начин, по който го произнасяме на човек, изгубил крава или магаре."(Iore Dea 377,1)

"Забранено е да слушате музиката на идолопоклонниците, както и да разглеждате статуите на техните идоли. Защото дори само като ги гледате, можете да бъдете повлияни от злото на идолопоклонничеството."(Iore Dea 142,15)

"Ако се докаже, че някой три пъти е предал Израел или е дал израилтянски пари на Акум, трябва да се намери начин същият да бъде изтрит от лицето на земята."(Choschen Hammischpat 388,10)

"Еретиците, предателите и изменниците следва да бъдат хвърляни в пропасти и никога да не бъдат спасявани."(Abhodah Zarah 26b)

"Равинът Йоханан казва: Гой, който изучава или проповядва закона на Израел, заслужава смърт."(Choschen Hammischpat 388,15)

--------------------------------------------------------------------------------------Аз не ги мразя.

Рудолф Хес
01-26-2007, 10:05
И добре кажете ми как да ги обичам?

FaceR
01-26-2007, 10:14
"Неуар, поне се регни."

А ся де?!?!Под мнението си сам написал че не можах да се регна сляпа ли си?

Metoman
01-26-2007, 10:33
Мразя евреите,защото се мислят за БОГОИЗБРАНИТЕ
Надменни са и не зачитат моралните традиции на ГОСТОПРИЕМНИЯ народ

bungle
01-26-2007, 11:36
"Неуар, поне се регни."

А ся де?!?!Под мнението си сам написал че не можах да се регна сляпа ли си?

Аз се ебавам, бе. :-D Хахахахах.

FaceR
01-26-2007, 14:04
Знам.Аз само тe пробвам.XaxAXaxAXa :lol: :-D

FaceR
01-26-2007, 20:20
Metoman и според теб кой е ГОСТОПРИЕМНИЯ народ?!

Metoman
01-26-2007, 20:23
Metoman и според теб кой е ГОСТОПРИЕМНИЯ народ?!
Държавата,в която паразитират :shock:

Shaly
01-28-2007, 12:51
Защо мразим даден народ(например евреите)?
1.Обвиняваме чуждите народи за проблемите на нашия собствен.
2.Избиваме комплекси.
3.Мразим себе си.
4.Мразим себе си.
5.Мразим себе си.

Метоман,ти мразиш ли се или просто се правиш на интересен?

Viva ООН!!! :wink:

Metoman
01-29-2007, 11:32
Защо мразим даден народ(например евреите)?
1.Обвиняваме чуждите народи за проблемите на нашия собствен.
2.Избиваме комплекси.
3.Мразим себе си.
4.Мразим себе си.
5.Мразим себе си.

Метоман,ти мразиш ли се или просто се правиш на интересен?

Viva ООН!!! :wink:
Ти нещо си http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif....Всички народи мразят евреите :shock:

mmrammstein
01-29-2007, 11:51
Защо пък да мразя евреите? Нито един народ не мразя. Неприятни са ми единствено турците (и аз не знам защо), циганите (ясно ви е защо, въпреки че това май не е народ) и нацистите (е, познайте защо! (тва пак не е народ, ама карай)).

Metoman
01-29-2007, 12:04
Защо пък да мразя евреите? Нито един народ не мразя. Неприятни са ми единствено турците (и аз не знам защо), циганите (ясно ви е защо, въпреки че това май не е народ) и нацистите (е, познайте защо! (тва пак не е народ, ама карай)).
Скъпа,обоснови се защо мразиш национал-социалистите :!:

Shaly
01-29-2007, 13:41
Метоман,ти не си национал-социалист!
Ти или си нацист ("Адолф Хитлер е нашият герой!"),или фашист("Вива дуче Мусолини"),но най-вероятно си ... като емотикончето,което така обичаш да използваш :wink: .
[/img]

Metoman
01-29-2007, 13:44
Метоман,ти не си национал-социалист!
Ти или си нацист ("Адолф Хитлер е нашият герой!"),или фашист("Вива дуче Мусолини"),но най-вероятно си ... като емотикончето,което така обичаш да използваш :wink: .
[/img]
А ти драга си http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif.....
Национал-социализъм и нацизъм са едно си също :shock:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif гъска :shock:

scion_of_Storm
01-29-2007, 14:56
Метомен отново използва емотикончетооооооооооооо :oops: :oops:

Metoman
01-29-2007, 14:57
Метомен отново използва емотикончетооооооооооооо :oops: :oops:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

scion_of_Storm
01-29-2007, 15:01
Метомен отново използва емотикончетооооооооооооо :oops: :oops:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif съм, да :lol:

Бунтар
01-29-2007, 15:02
Чудех се дали в тая тема още се говори за това що мразили евреите... Явно не, така че почвам да я следя :lol:

Metoman
01-29-2007, 15:07
Чудех се дали в тая тема още се говори за това що мразили евреите... Явно не, така че почвам да я следя :lol:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

tequila
01-30-2007, 18:47
Чудех се дали в тая тема още се говори за това що мразили евреите... Явно не, така че почвам да я следя :lol:
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
и като всички сме луди ти какво правиш тук? много си заблуден честно... ти на колко години си, национал-социалисте?

Metoman
01-30-2007, 19:23
Цензура!

.: machoka :.

Metoman
01-30-2007, 19:24
Цензура!

.: machoka :.

01-31-2007, 16:26
метомане виж последния пост в темата " Защо Хитлер е луд?" и ми отговори ти като пишеш мислиш ли? а уж аз съм била луда пффф

machoka
02-01-2007, 00:00
Подобни теми са неподходящи, да не говорим за раздела.