PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет ...



terry
01-26-2007, 11:13
значи ситуацията е следната:
в мойто даксало имам едно момче което е супер сладко и със страхотен характер и аз се сприятелих със него! За отрицателно време станахме много добри приятели, и сичко беше супер докато един ден не запо1нах да си го харесвам. Взех му скайпа и си чатихме без да знае че съм аз... което си беше грешка... но по скайпа му казах че го харесвам и че е много сладичък! После той разбра че съм аз, и нещо стана... спря да ми говори,да ми пише и се отчуждихме адски много!!! Но проблема е че държа на приятелството ни, но продължавам да го харесвам!
И ви моиля за съвет как да си върна приятелството му,поне? Ясно ми е че той няма да изпита това коетоизпитвам аз, но искам да сме приятели отново .....

моля ви помогнете ми :(

SoulCrewHools
01-26-2007, 11:33
определено си допуснала грешка че не си му казала че си ти но на твое място бих поговорил с него или пък да го поканиш да излезете :roll:

01-26-2007, 11:58
ami mislq 4e v taka sazdadenata sityaciq, moje bi toi si misli 4e se buzikash s nego, \taka ili ina4e nz na kolko godini si, a ot tova zavisi mn reakciqta my, vij, ako ste na okolo 15\, ili prosto go e sram, strah, ili i az nz kakvo, mislq 4e nqma da e losho da go ostavish primerno sedmica, ne my obryshtai koi zn kakvo vnimanie, sn nedoi ti da tyrsish kontakt s nego, a sled tova, ako i toi se dyrji taka, pogovori s nego, kaji my 4e tova si si pak ti, momi4eto, s koeto e bil fr, nezavisimo ot 4yvstvata ti, iskash da ste fr, i nqma pri4ina da ne badete takiva mislq 4e tova 6te svarshi rabota :)
yspeh!

koalka
01-26-2007, 13:47
Обясни му защо си го направила и го помоли да ти прости.Друг начин не виждам.

terry
01-26-2007, 15:06
благодяря ви много на сичките :( ще поговоря с него! мерси

shalis
01-26-2007, 15:19
Еми поговорете.Определено си направила грешка като не си казала, че си ти, но...човек се учи от грешките си.Извикай го да поговорите, признай си му всичко и...ако си оправите отношенията не допускай да го лъжеш пак, защото този път може да не се оправите.

01-27-2007, 06:31
Просто му кажи,че искаш да сте си приятели както досега и че държиш на това ;-)