PDA

View Full Version : Приличам на бившата му



01-26-2007, 11:37
В момента излизам с едно момче, и супер много си го харесвам, и той ми е казвал, че ме харесва и гледа на мен насериозно. Излизали сме 6-7 пъти, лафа си го имаме, и някъде на 4-тата среща той понече да ме целува, но аз се дръпнах. Преди да започнем да се виждаме, знаех за бившата му приятелка, че са ходили близо година, познаваме се с нея, обаче преди известно време осъзнах, че си приличаме адски много с нея.. нисички сме, имаме си материал - дупе гърди, имаме къси и тъмни косички, бузоранести сме, имаме така да се каже страшно хубави очи и се обличаме почти по един и същи начин, а характерите ни - не са за изхвърляне. С това момиче имаме две години разлика. Та въпроса ми в случая е какво да правя с това момче, да се пробвам ли с него, все пак е сериозен към мен, може да имам хубави моменти с него, но все пак с бившата му сме почти едно към едно. Или друг вариянт може да е, че просто момчето си пада по такъв тип момичета като нас..

П.С. Аз съм на 16, той е на 19 :)

01-26-2007, 11:40
Здравейте. Пак съм аз. Искам да ви кажа, че не искам да си режа ръката...

Ekita
01-26-2007, 11:43
Не може да сте еднакви.Може да си приличате външно,но всичко останало...А в една връзка,поне след първите 2-3 седмици, външността остава на заден план,на преден излизат характерите ви и дали наистина ще си допаднете,а тогава всякакви бивши загубват значение.
Не отричам и възможността той да търси нея в теб,но това е нещо,с което само ти можеш да се пребориш.

koalka
01-26-2007, 13:49
Ако той те харесва, надявам се да е заради самата теб, а не заради другата.

Psihi4no_bolen
01-26-2007, 13:59
Здравейте. Пак съм аз. Искам да ви кажа, че не искам да си режа ръката...

Лягаи да спиш,че да ти порасне 3та и нея да режеш :wink:

IKisseDAGirL
01-26-2007, 14:01
Здравейте. Пак съм аз. Искам да ви кажа, че не искам да си режа ръката...
:lol: :lol: :lol: наистина имаше нужда да предупредиш

таа по темата :arrow: ако не опиташ, няма да разбереш.. рано или късно с времето всичко се прояснява и ще можеш да прецениш защо е с теб :wink:

anubite
01-26-2007, 14:13
Здравейте. Пак съм аз. Искам да ви кажа, че не искам да си режа ръката...

Съжалявам. Ще се наложи.

BaMBOocHa
01-26-2007, 14:43
Аз те съветвам някой път...просто между другото да отвориш тази тема,когато му кажеш само по изражението на лицето му ще разбереш дали наистина има нещо такова(че те е избрал само защото приличаш на другата)или пък дори не му е минавало през акъла за това!Смятам,че след време всичко ще се изясни...Желая ти успех!

shalis
01-26-2007, 15:27
Еми не вярвам да е толкова голяма приликата, повече съм на мнение , че си втълпяваш.А колкото до пробата дали ще стане нещо...ми пробвай, ако смяташ, че няма да хлътнеш и после да те боли...Поне ще знаеш, че си опитала.