PDA

View Full Version : Gadjeto mi e na 24,az sum davstvena a toi iska mn ot men



angel.of.the.death_f
01-26-2007, 12:42
Priqtelqt mi e s 9 godini po golqm ot men, nie se obi4ame no toi iska ot men prekaleno mnogo ili az taka si mislq. Iska ot men da mu pravq svirki da go pravim i v dupeto i razni takiva deto.., a az daje i kur na jivo ne sum vijdala i mn se pritesnqvam.Govorila sum s nego za tva ama toi kazva 4e nqma stra6no i tolkova.I taka imam nqkolko vaprosa
1.Mom4etata bihte li nakarali priqtelkata si da pravi takiva ne6ta ako e devstvena? 2.Naistina li sexa pyrviq pyt e tolkova stra6en? 3.Ima li ne6to koeto moga da napravq za da ne me boli? 4.Kak da go obedq da napravim samo tva koeto az iskam?
Emi mai e tva, molq vi bez ebavki [-o< .I blagodarq predvaritelno.

techCandy
01-26-2007, 12:48
1. Аз не съм момче, но си мисля, че трябва да уважава и твоите желания,
не само собствените си
2. Не е чак толкова страшен, стига да не си лигла и болката от порязан пръст примерно да те разплаква
3. Ми не, е може да удариш 100 грама водка, но това ще затъпи усещанията ти като цяло,а това е нещо, което се помни цял живот
4. Убеждавам се пише с "у", и всичко в тоя живот се крепи основно на компромиси, така че няма такъв филм....

macka123
01-26-2007, 12:53
1.Mom4etata bihte li nakarali priqtelkata si da pravi takiva ne6ta ako e devstvena? --- neka mom4etata kajat
2.Naistina li sexa pyrviq pyt e tolkova stra6en? --- ne....
3.Ima li ne6to koeto moga da napravq za da ne me boli? --- ne e zadyljitelno da te boli a i bolkata ne e ogromna...nqkoi malko preuveli4avat
4.Kak da go obedq da napravim samo tva koeto az iskam?---kazva6 mu taka i taka...napravo a ne da se opitva6 da ne izglejda6 sduhana za6toto nqma smisyl da pravi6 ne6to koeto ne ti haresva

Snoopy_
01-26-2007, 12:57
Priqtelqt mi e s 9 godini po golqm ot men, nie se obi4ame no toi iska ot men prekaleno mnogo ili az taka si mislq. Iska ot men da mu pravq svirki da go pravim i v dupeto i razni takiva deto.., a az daje i "мъжки полов орган" na jivo ne sum vijdala i mn se pritesnqvam.Govorila sum s nego za tva ama toi kazva 4e nqma stra6no i tolkova.I taka imam nqkolko vaprosa
1.Mom4etata bihte li nakarali priqtelkata si da pravi takiva ne6ta ako e devstvena? 2.Naistina li sexa pyrviq pyt e tolkova stra6en? 3.Ima li ne6to koeto moga da napravq za da ne me boli? 4.Kak da go obedq da napravim samo tva koeto az iskam?
Emi mai e tva, molq vi bez ebavki [-o< .I blagodarq predvaritelno.

1. Не бих ли, правил съм го, и е нормално. Не съм я карал, говорил съм с тях и те са се сагласявали. Не е някакъв проблем според мен.
2. Секса първия път не е страшен, там е проблема. Колкото повече се притесняваш толкова по страшен е. Ако си отпусната, възбудена, и наистина го искаш нито ще те боли нито кръв ще има (личен опит 3 пъти ми се е случвало). Като не се притесняваш и си спокойна и отпусната няма да боли гаранция!. 3. Мисля че отговорих на това, ако искаш накрай го да земе някакъв лубрикант, че да влезе по лесно, макар че ако си възбудена няма да има нужда, ама за дупето ще трябва лубрикант. 4. Не можеш, но можеш да го убедиш да се съобразява с теб. Тоест да правите и това което ти искаш и това което той иска. Миличка 24 годишен мъж, не можеш да го даржиш на сухо. При мене е било така (почнах рано със секса и за това сам имал няколко приятелки девствени които са искали да ми доставят удоволствие и така). Така че свирките не са нещо гадно и е нормално едно момиче ако не е готово за същински секс поне със свирки да го замества.

angel.of.the.death_f
01-26-2007, 13:13
Blagodarq mnogo za otgovorite.
E (Snoopy_ )az go dyrjah na suho okolo 9 meseca i da sigurno mu e pisnalo na 4oveka, no puk iskah da se obedq 4e naistina se obi4ame.
Ama mn mn mn me e strah , puk i misylta za svirki ne me privli4a osobeno.E da kajem 4e moga da preglytna otvry6tenieto si, no me e strah 4e moga da mu napravq ne6to ili pone da ne go napravq kakto trqbva... golqm spek

tsunami_
01-26-2007, 13:25
spokoino be haivan4e do sq ne sym 4ul nqkoi da e umrql ot pyrviq pyt i tva 4e 6tqlo da te boli ako ne ryga kato hamal nqma da e izob6o lo6o pyk i kvo si mislite se pak 6te praite sex nama da vi kolqt i za uralniq sex nqma absolutno ni6to lo6o don`t pritesnqaai se samo da slaga prezervativ

Its Me
01-26-2007, 13:34
Абе ти кво си се стресирала ще кажеш че ще те коли четох четох и се изнервих :x Я се успокой ако не искаш да правиш нещо той неможе да не накара а ако се опита го разкарай гадният педофил :wink: Тъка си е кара ли те на сила е с тебе само да те шляпа а и кой знае колко други има като гледам 9 месеца той да седи на сухо едва ли :wink:

koalka
01-26-2007, 14:07
А защо иска прекалено много от теб, замисляла ли си се?Какво очакваш от един батко?Естествено, той е доста по-голям от теб и иска секс.Той знае ли, че не си готова за нищо от това, което той иска?Аха, и въпреки това те кара.Сега си направи изводите колко те е обича и как не е с теб само, за да го огрее и да му пуснеш!Първия път не е страшен, просто за момичето си е притеснение, защото може и да я боли.Не можеш нищо да направиш, за да не те боли.Или ще те боли или не.Просто говориш с него и му казваш, че с някои неща не си съгласна.Хаха, а ти на 15 ли си?Обикновено такива си хващат батковците на по 24 например.Нищо против 15-те ти години, просто мисли малко след като ти говори такива неща и все пак разликата в годините не е малка!

Its Me
01-26-2007, 14:10
дам освен това и разликата в опита в секса ако смяташ че ако го помолиш ще бъде достатъчно нежен и търпелив за да не те боли чак толкова давай ако не тегли му шута да продължава да си лъска :wink:

Snoopy_
01-26-2007, 14:13
Мацка, нека ти кажа нещо за "отвращението" Пениса е външен орган, той може да се измие много много по добре отколкото една вагина. Освен това секрет си пуска (в стабилно количество де) само накрая. Да си чула един мъж да каже или да пусне тема "гаджето ми иска да я лижа мен ми е гнусно"? Да си видяла или чула някой мъж като лиже да има легенче до себе си че да плюе цялата мазга която му влиза в устата? Аз мога да ти кажа че при едно 15-20 минутно лизане, мъжа поглъща между 2-3 пъти количеството на една еякулация в мазга. И нищо никога не е казал нито за вкус нито за мирис. Не те кефи мисълта? Ами никой не те пита. Секс и Егоизъм са антоними, тоест или свиквай че ще трябва единствената ти утеха в някой ситуации да е че му е приятно на партниора ти или си купи един вибратор и цял живот карай с него.

Ice
01-26-2007, 14:15
А защо иска прекалено много от теб, замисляла ли си се?Какво очакваш от един батко?Естествено, той е доста по-голям от теб и иска секс.Той знае ли, че не си готова за нищо от това, което той иска?Аха, и въпреки това те кара.Сега си направи изводите колко те е обича и как не е с теб само, за да го огрее и да му пуснеш!Първия път не е страшен, просто за момичето си е притеснение, защото може и да я боли.Не можеш нищо да направиш, за да не те боли.Или ще те боли или не.Просто говориш с него и му казваш, че с някои неща не си съгласна.Хаха, а ти на 15 ли си?Обикновено такива си хващат батковците на по 24 например.Нищо против 15-те ти години, просто мисли малко след като ти говори такива неща и все пак разликата в годините не е малка!
Защо мислиш, че е с нея само заради секса? Ти би ли чакала някого 9 месеца само за да го изчукаш? :wink:

Unknown-18
01-26-2007, 14:17
Авторката е или бахти тъпото парче или е много наивна!!Ние се обичаме - Мили боже!!!Той иска само да ти го даде във всяка възможна дупка дето имаш и да та заебе.Ама нищо вие си се обичайте.Дай му даже и в ушите да ти свърши че после да може да се похвали пред аверите си за нещо още по ново.Успех!!!

ninsy
01-26-2007, 14:19
1. Аз не съм момче, но си мисля, че трябва да уважава и твоите желания,
не само собствените си
2. Не е чак толкова страшен, стига да не си лигла и болката от порязан пръст примерно да те разплаква
3. Ми не, е може да удариш 100 грама водка, но това ще затъпи усещанията ти като цяло,а това е нещо, което се помни цял живот
4. Убеждавам се пише с "у", и всичко в тоя живот се крепи основно на компромиси, така че няма такъв филм....

точно така :)

angel.of.the.death_f
01-26-2007, 14:30
Otnosno tova 4e toi hodi s men samo zaradi sexa - ne e vqrno a i da e taka ne e va6a rabota. Iskam mnogo da blagodarq na tezi koito naistina otgovoriha na vyprosite mi. Mersi mn.
Ako ima o6te nqkoi da izkaje mnenie 6te se radvam da go pro4eta osven ako ne e o6te nqkoq prostotiq :) blagodarq na vsi4ki

Its Me
01-26-2007, 14:37
Otnosno tova 4e toi hodi s men samo zaradi sexa - ne e vqrno a i da e taka ne e va6a rabota. Iskam mnogo da blagodarq na tezi koito naistina otgovoriha na vyprosite mi. Mersi mn.
Ako ima o6te nqkoi da izkaje mnenie 6te se radvam da go pro4eta osven ako ne e o6te nqkoq prostotiq :) blagodarq na vsi4ki'


Аз искам може ли? Виж сега то не е наша работа ама ако те изнасили (не дай со Боже) после ще ревеш тука че сме ти дали съвед да го направиш да речем и понеже ти си леко неориентирана ние гледаме да те съветваме и за това защото това е доста по кофти от да те заболи малко при първият секс сека си представи сценката като ще се чукате и ти не му даваш да прекалява няма свирки няма нищо или пък той прекалява и ти искап да си тръгнеш но той те изнвасилва защото е превъзбуден и е чакал 9 месеца тъка че....

naia
01-26-2007, 15:01
кажи му че не си готова просто страхте е или каквото там,ако не искаш значи това си е твоето решщение и той трябва да го уважава,мила не е страшно както ти си го представяш даже за всички почти е нещо незабравимо и хубаво...няма да боли много не е болка за умиране...

shalis
01-26-2007, 15:35
Той не е много прав щом очаква още от началото толкова много от теб при положение, че си девствена.Секса първия път не е толкова страшен, то не може без да боли, все пак се разкъсва част от теб и въпреки това е до голяма степен въпрос на психическа нагласа и най-вече възбуда.Иии....относно това, че искаш да правите само каквото ти искаш...тук ти не си права, разбирам че си девствена, но разбери, че в секса трябва и малко компромиси, не може само на теб да ти се угажда...А иначе "свирките" не са толкова страшни, бих казала даже, че са нещо много приятно и за двамата.Поне за мен е така.Ако се обичате ще ти е хубаво и на теб.

Unknown-18
01-26-2007, 18:41
Давайте и още "разумни" и "компетентни" съвети.До 2 месеца ще четем нейна тема в раздела "Любов" която ще гласи "Той ме чука и ме заряза" или нещо подобно.А и тва че е с нея 9 месеца и не са спали , а той я е чакал толкова време не е гаранция че не иска само секс.Особено ако въпросната авторка си заслужава или пък той просто не може да си намери друга.

furtado
01-26-2007, 19:20
ole ama ti kakvo o4akva6??????pi4a e na 24 est 4e 6te iska sex!az se 4udq kak e izdyrjal do sega :roll: pri tva 9 meseca!ti misli6 li,4e ti e bil veren?dano da e bil,ama naistina mi e mn stranno :shock: i kakvo ti pre4i pone edna svirka da mu vrytne6?mom4eto e 4akalo tolkova vreme-ZASLUJAVA :-D

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 19:48
просто седнете и си поговорете открито за това което чувстваш, за страховете и притесненията ти относно първия път.. ако е човек на място няма да имаш проблем.. така ще разбереш дали си струва да бъдеш с този човек, защото в една връзка най-важен е открития диалог.. човек който те обича никога не би те насилвал, а напротив ще те предразположи по всякакъв начин :wink:

Alerta
01-26-2007, 19:52
1.Mom4etata bihte li nakarali priqtelkata si da pravi takiva ne6ta ako e devstvena? Ем ако бях мъж НЕ! Ако наистина държа на нея де, ако ми е за бройката...
2.Naistina li sexa pyrviq pyt e tolkova stra6en? Дааа, много е страшен. Текат ти червата от него, изтича ти мозъка през носа, а през устата ти излизат бъбреците. Болка ще има само ако не те е възбудил ебахти! Е... то и ако те е ще има, ама ще е по-малко и няма да ти пука.
3.Ima li ne6to koeto moga da napravq za da ne me boli? Да. Не прави секс.
4.Kak da go obedq da napravim samo tva koeto az iskam? О, да, яко егоизъм, а?

lamzzzercho
01-26-2007, 19:54
еми момиче по-добре изчакай за да се чувстваш по-добре! Когато усещаш че е време за подобни работи прави ги твой си е избора но не се притеснявай от секса или свирките защото не е страшно!!

Unknown-18
01-26-2007, 20:15
Давайте и още "разумни" и "компетентни" съвети.До 2 месеца ще четем нейна тема в раздела "Любов" която ще гласи "Той ме чука и ме заряза" или нещо подобно.А и тва че е с нея 9 месеца и не са спали , а той я е чакал толкова време не е гаранция че не иска само секс.Особено ако въпросната авторка си заслужава или пък той просто не може да си намери друга.

eбaвай си пyтката майчина, комплексар!


--->Ти си ебавай путката майчина то личи кой е комплексар.Като си батко кво търсиш из тийн форумите бе задръстеняк нещастен.Много си смел тука кажи кой си и от къде си ве мутра.Да та видим колко си лош.Педалче лайняно.Ти сигурно си от ония дет денем обикалят мотивирани и се правят на мъже а вечер бачкаш като тревестит.Познах ли?

--->А по темата lamzzzercho даде на нормален и компетентен отговор.Прави квото си искаш обаче бъди сигурна дали го искаш и дали си готова.Аз ти казвам че сигурно е само заради секса щото в 99 % от случаите е така.Ама може пък твоя човек да е в останалия 1 %.

angel.of.the.death_f
01-26-2007, 23:22
Hum ( furtado) ne me e strah da mu napravq svirkata prosto se pritesnqvam 4e nqma da q napravq kakto trqbva i nqma da mu e priqtno, tva mi e poblema.Ina4e 4e q zaslujava zaslujava si q.I da sigurna sum 4e ne mi e izneverqval.Trudno e da se povqrva 4e v skapaniq ni svqt ima svesni hora no se namirat makar i rqdko

panterata
01-26-2007, 23:27
не е болезнен 1я път ако си достатъчно възбудена и ако не се притесняваш ;) а по въпроса дали е нормално да те кара такива неща при положение че си девствена .. ами не е! затова кажи му какво искаш и какво не искаш и ако не е съгласен и не се съобразява с теб - шута!

Sexapilna_kukla
01-26-2007, 23:35
Ne se pritesnqvai,che "nqma da mu napravish svirkata kakto trqbva",vse pak nikoi ne se e rodil nauchen!S poveche praktika vsichko shte se opravi :wink:

01-27-2007, 04:41
dobre de zashto i otvarqte ochite na tazi patka ? zaebavaite q da si chupi glavata to se vidq che e typo govedo na 15 godini ;-)

ti mu kazvash neshto to negovata si znae bahti maloumnoto syzdanie

are piklo begai lqgai sys onq tam i da se radva posle kato ti nabiq shuta tvoi problem tova nas ne ni kasae nqma az da se supolivq posle ami ti

koalka
01-27-2007, 04:49
А защо иска прекалено много от теб, замисляла ли си се?Какво очакваш от един батко?Естествено, той е доста по-голям от теб и иска секс.Той знае ли, че не си готова за нищо от това, което той иска?Аха, и въпреки това те кара.Сега си направи изводите колко те е обича и как не е с теб само, за да го огрее и да му пуснеш!Първия път не е страшен, просто за момичето си е притеснение, защото може и да я боли.Не можеш нищо да направиш, за да не те боли.Или ще те боли или не.Просто говориш с него и му казваш, че с някои неща не си съгласна.Хаха, а ти на 15 ли си?Обикновено такива си хващат батковците на по 24 например.Нищо против 15-те ти години, просто мисли малко след като ти говори такива неща и все пак разликата в годините не е малка!
Защо мислиш, че е с нея само заради секса? Ти би ли чакала някого 9 месеца само за да го изчукаш? :wink:Задала съм й въпроси, на които ако отговори може и да си променя мнението.Ми, ако съм настоятелна бих чакала.Защо, не е ли възможно?И искаш да кажеш, че я ОБИЧА?Когато едно момче обича казва на момичето, че когато тя е готова ще му каже, а не постоянно да говори за това и да я убеждава.Тя е на 14 години за Бога, той какво иска?Веднага като й каже, че няма проблем и да правят секс, ли?

Unknown-18
01-27-2007, 06:41
А защо иска прекалено много от теб, замисляла ли си се?Какво очакваш от един батко?Естествено, той е доста по-голям от теб и иска секс.Той знае ли, че не си готова за нищо от това, което той иска?Аха, и въпреки това те кара.Сега си направи изводите колко те е обича и как не е с теб само, за да го огрее и да му пуснеш!Първия път не е страшен, просто за момичето си е притеснение, защото може и да я боли.Не можеш нищо да направиш, за да не те боли.Или ще те боли или не.Просто говориш с него и му казваш, че с някои неща не си съгласна.Хаха, а ти на 15 ли си?Обикновено такива си хващат батковците на по 24 например.Нищо против 15-те ти години, просто мисли малко след като ти говори такива неща и все пак разликата в годините не е малка!
Защо мислиш, че е с нея само заради секса? Ти би ли чакала някого 9 месеца само за да го изчукаш? :wink:Задала съм й въпроси, на които ако отговори може и да си променя мнението.Ми, ако съм настоятелна бих чакала.Защо, не е ли възможно?И искаш да кажеш, че я ОБИЧА?Когато едно момче обича казва на момичето, че когато тя е готова ще му каже, а не постоянно да говори за това и да я убеждава.Тя е на 14 години за Бога, той какво иска?Веднага като й каже, че няма проблем и да правят секс, ли?


Ти си моя идол :) Най после да видя нещо свястно и умно написано от момиче БРАВО !!!

angel.of.the.death_f
01-27-2007, 07:43
koalka da ti otgovorq na vyprosite koito moga :Znam 4e edin myj na 25 ne moje da sedi ve4no bez sex i izpitva nujda da go pravi.I da znae 4e ne iskam da pravq si4koto tva i se be6e syglasil, no pri edno malko typo uslovie( poneje gadjeto mi govori s maika mi i tq mu kaza 4e ne obi4am mn da u4a i toi kaza 4e ako izkaram ocenka po niska ot 4 6te stane taka kakto toi iska i az imah edna troika po nemski i taka)Na men tva mi se vijda adski tupo ama nz kak da go nakaram da ne go pravim taka.

HardcorE_AFA
01-27-2007, 08:58
ми затова не се тръгва с мъй на такава възраст...то е ясно че човекът си има потребности...щом си се заела...или скачай у леглото...или се раздели с него.Неможе друго

deusex
01-27-2007, 08:59
Blagodarq mnogo za otgovorite.
E (Snoopy_ )az go dyrjah na suho okolo 9 meseca i da sigurno mu e pisnalo na 4oveka, no puk iskah da se obedq 4e naistina se obi4ame.
Ama mn mn mn me e strah , puk i misylta za svirki ne me privli4a osobeno.E da kajem 4e moga da preglytna otvry6tenieto si, no me e strah 4e moga da mu napravq ne6to ili pone da ne go napravq kakto trqbva... golqm spek


xaxa abe macka ako ti e gnusno da pravi6 svirki zna4i ne si sexualno orientirana! da ne si obratna??? a 6tom 9 meseca ne mu dava6 sex toi priatelq ti ili e mnogo zabluden ili e pedal :lol:

Unknown-18
01-27-2007, 10:26
koalka da ti otgovorq na vyprosite koito moga :Znam 4e edin myj na 25 ne moje da sedi ve4no bez sex i izpitva nujda da go pravi.I da znae 4e ne iskam da pravq si4koto tva i se be6e syglasil, no pri edno malko typo uslovie( poneje gadjeto mi govori s maika mi i tq mu kaza 4e ne obi4am mn da u4a i toi kaza 4e ako izkaram ocenka po niska ot 4 6te stane taka kakto toi iska i az imah edna troika po nemski i taka)Na men tva mi se vijda adski tupo ama nz kak da go nakaram da ne go pravim taka.


По всичко написано от тебе до тука а и тая "уговорка" дето сте я направили си правя едно заключение и то е че може да си на 15 години ама на акъл си по зле от 11-12 годишните.Като си толкоз "умня" ся си носи последствията и прави работи дет не ти харесват.Честито!!!
Ако скоро не те отреже очаквай да поиска да му гълташ.Успех в новите начинания.

01-27-2007, 11:18
Давайте и още "разумни" и "компетентни" съвети.До 2 месеца ще четем нейна тема в раздела "Любов" която ще гласи "Той ме чука и ме заряза" или нещо подобно.А и тва че е с нея 9 месеца и не са спали , а той я е чакал толкова време не е гаранция че не иска само секс.Особено ако въпросната авторка си заслужава или пък той просто не може да си намери друга.

eбaвай си пyтката майчина, комплексар!


--->Ти си ебавай п*тката майчина то личи кой е комплексар.Като си батко кво търсиш из тийн форумите бе задръстеняк нещастен.Много си смел тука кажи кой си и от къде си ве мутра.Да та видим колко си лош.Педалче лайняно.Ти сигурно си от ония дет денем обикалят мотивирани и се правят на мъже а вечер бачкаш като тревестит.Познах ли?

--->А по темата lamzzzercho даде на нормален и компетентен отговор.Прави квото си искаш обаче бъди сигурна дали го искаш и дали си готова.Аз ти казвам че сигурно е само заради секса щото в 99 % от случаите е така.Ама може пък твоя човек да е в останалия 1 %.
Ами то и аз съм на 23,но пак си ми е навик да се ровя по тийн сайтове и форуми :D Просто не бързам да порасна :-D
Иначе и аз се занимавам с едно момиче на 16 и кой е казал че съм с нея само заради чукане?Иначе и тя не даваше отзад и се погнусяваше,щом чуе за свирка,но...и мен не ме кефи бързото чукане,ама като се налага...Компромиси в една връзка няма ли,нищо няма да стане

FikyScHetOo
01-27-2007, 13:16
Priqtelqt mi e s 9 godini po golqm ot men, nie se obi4ame no toi iska ot men prekaleno mnogo
Значи хем се обичате, хем той иска много от теб. Ми интересно звучи или поне по начина, по койтоси го написала не личи,че се обичате.

ili az taka si mislq.
Ако наистина го познаваш няма да казваш "аз така си мисля"

Iska ot men da mu pravq svirki da go pravim i v dupeto i razni takiva deto.., a az ... mn se pritesnqvam.
Ако наистина го обичаш няма д асепритесняваш от това д аси с него и да правите различни неща. Защото трябва д аму имаш пълно доверие.
1.Тези неща не се 'изискват', а се правят по лично желание. Но ти май нямаш особено много доверие на приятелят ти (който пишеше,че много обичаш)
2.Не,ако беше така щяхме да имаме огромен демографски проблем или поне по-малко роми
3.Ти го каза все едно с влак ще те газят. Не боли толкова. Но ако си навиа - Пий едно и няма да мислиш много.
4.Как да го обедиш...нали знаеш,че Любовта е тогава когато правиш нещо защото го желаеш, не защото те карат насила

дивачето
01-27-2007, 13:48
Ако инаистина го обичаш. Няма какво да му отказваш и да се дърпаш. Любовта е и удоволствие. Доставяйте си го бе хора, не се дърпайте!

f1s714e70
01-27-2007, 14:30
ami te mom4etata na 16-17 iskat sa6toto neim li go dade6 se cupqt i ne te ebavat za 5 stinki tva e v jivota.dava6 dupi uvajavat ta iskat ta tarsqt te ne go dava6 si nai golqmata zadrastenq4ka tva e

malka_sladuranka
01-27-2007, 15:09
ами следващия път потърси някой на твоята възраст :evil:

bonboncheto_vicky
01-27-2007, 15:21
Na4i,toi trqq da znae 4e se xvanal s devstveno momi4e i trqq da vnimava ako mn nastoqva ili go zareji ili se prestra6i

01-27-2007, 18:17
800 grama vodka i vsichko shte mine kato po voda

Unknown-18
01-28-2007, 21:49
800 grama vodka i vsichko shte mine kato po voda


След 800 грама аз няма да знам къде съм пък камоли тя :twisted:

nejna
01-28-2007, 22:02
ma na toq 24 godisniq mu e sigurno ebati golqmata patka kak shte i go sloji na malkoto piche sigurno shte q razcepi i sto procenta pri tova shte ima krav shtoto razbiram 17 godishen da q chuka ama to 24 godishen i venite shte izlizat na kura i sichko ama karai ... da ne plashime momicheto to samichko shte si vidi kvo shte i stane... :lol: ps: i drugiq pat kato ti kaje da mu duhash ti mu kaji da te blije da ti praii shpakli znaesh li kvo e ???

deusex
01-28-2007, 22:07
ma na toq 24 godisniq mu e sigurno ebati golqmata patka kak shte i go sloji na malkoto piche sigurno shte q razcepi i sto procenta pri tova shte ima krav shtoto razbiram 17 godishen da q chuka ama to 24 godishen i venite shte izlizat na "мъжкия полов орган" i sichko ama karai ... da ne plashime momicheto to samichko shte si vidi kvo shte i stane... :lol: ps: i drugiq pat kato ti kaje da mu duhash ti mu kaji da te blije da ti praii shpakli znaesh li kvo e ???

ми аз не знам какво е това шпакли? :roll:

Ice
01-28-2007, 22:29
А защо иска прекалено много от теб, замисляла ли си се?Какво очакваш от един батко?Естествено, той е доста по-голям от теб и иска секс.Той знае ли, че не си готова за нищо от това, което той иска?Аха, и въпреки това те кара.Сега си направи изводите колко те е обича и как не е с теб само, за да го огрее и да му пуснеш!Първия път не е страшен, просто за момичето си е притеснение, защото може и да я боли.Не можеш нищо да направиш, за да не те боли.Или ще те боли или не.Просто говориш с него и му казваш, че с някои неща не си съгласна.Хаха, а ти на 15 ли си?Обикновено такива си хващат батковците на по 24 например.Нищо против 15-те ти години, просто мисли малко след като ти говори такива неща и все пак разликата в годините не е малка!
Защо мислиш, че е с нея само заради секса? Ти би ли чакала някого 9 месеца само за да го изчукаш? :wink:Задала съм й въпроси, на които ако отговори може и да си променя мнението.Ми, ако съм настоятелна бих чакала.Защо, не е ли възможно?И искаш да кажеш, че я ОБИЧА?Когато едно момче обича казва на момичето, че когато тя е готова ще му каже, а не постоянно да говори за това и да я убеждава.Тя е на 14 години за Бога, той какво иска?Веднага като й каже, че няма проблем и да правят секс, ли?
Съгласна съм, че е малка но и той човек. Не можеш да накараш някой, който си има нужди да те чака цял живот едва ли не.И все пак преди да тръгне с него защо не е помислила за това,че е голям и ще иска да го направят все пак това са 9 месеца, не мислиш ли? А и защо да я чака като може да си фане друга примерно и да спи с нея още на първия ден и да си водят нормален сексуален живот.

01-28-2007, 23:58
shikiniki shikiniki mani pari nema pari za cigariii, mene mi se qde 3 kila bananiiii, aideeee kurortaaa

angel.fof.the.death_f
01-29-2007, 11:20
Da, znam kakvo e spakla i toi si e syglasen da go pravi, be s edna duma si iska edin normalen sex s men.
I (Ice) trugnahme za6toto se obi4ame puk i az iskam da pravq sex nqmam namerenie da stavam monahinq , no prosto iskam pyrviqt mi pyt da e malko po romanti4en i da e taka kakto az iskam, kolkoto i da e nahalno. :oops:

сладък батко
01-29-2007, 11:22
Da, znam kakvo e spakla i toi si e syglasen da go pravi, be s edna duma si iska edin normalen sex s men.
I (Ice) trugnahme za6toto se obi4ame puk i az iskam da pravq sex nqmam namerenie da stavam monahinq , no prosto iskam pyrviqt mi pyt da e malko po romanti4en i da e taka kakto az iskam, kolkoto i da e nahalno. :oops:

Защо тогава не си хванеш някой опитен батко, дето знае как да те накара да ти направи всичко да е романтично. Има готини батковци 28-30 годишни. Дето знаят как да накарат момичето да се чувства перфектно

vlubchivo
01-29-2007, 20:29
следователно ти си на 15... колкото мен... интересно... ми аз дори и 2 години да съм с него не бих спала с него, като се има в предвид 9 години разлика (поне за мен). А въщност от какво те е страх? Абе нз... не съм най-точният човек който да дава съвети в тоя раздел...

Klamer4o93
01-29-2007, 20:32
Naistina li sexa pyrviq pyt e tolkova stra6en?
Страшен е... Я по-добре недей да правиш секс #-o

Unknown-18
01-29-2007, 21:32
Da, znam kakvo e spakla i toi si e syglasen da go pravi, be s edna duma si iska edin normalen sex s men.
I (Ice) trugnahme za6toto se obi4ame puk i az iskam da pravq sex nqmam namerenie da stavam monahinq , no prosto iskam pyrviqt mi pyt da e malko po romanti4en i da e taka kakto az iskam, kolkoto i da e nahalno. :oops:

Защо тогава не си хванеш някой опитен батко, дето знае как да те накара да ти направи всичко да е романтично. Има готини батковци 28-30 годишни. Дето знаят как да накарат момичето да се чувства перфектно


Себе си ли предлагаш??? Ако е така правиш го много сухарско.А моето мнение е че на нея и е много да ходи с 24 годишен пък камоли с някой на 28-30 години."Дето знаят как да накарат момичето да се чувства перфектно" според мен на тази възраст е по нормално да знаят как да накарат една ЖЕНА да се чувства добре а не 15 годишно момиче.
Ама все пак това си е ЛИЧНО МОЕ мнение нормално е много да го оспорят и много да го подкрепят.За сега толкова от мене.

angel.of.the.death_f
02-01-2007, 05:46
Blagodarq za predlojenite svesni mneniq :) .Az ne mislq 4e edin 28 -30 godi6en myj moje da e po vnimatelen ot 4oveka koito me obi4a :P

02-01-2007, 07:53
ti si edna 6ibana malka kyrva...zaslyjava6 da ti g ovkarat v guza i da te ebut dokato ne po4ne da te4e kruv :D

slan4evo_momi4e
02-01-2007, 09:41
1.Mom4etata bihte li nakarali priqtelkata si da pravi takiva ne6ta ako e devstvena? 2.Naistina li sexa pyrviq pyt e tolkova stra6en? 3.Ima li ne6to koeto moga da napravq za da ne me boli? 4.Kak da go obedq da napravim samo tva koeto az iskam?
Emi mai e tva, molq vi bez ebavki [-o< .I blagodarq predvaritelno.

Pyrvo nikoi ne moje da te nakara da pravi6 ne6to, koeto ne iska6! Zapomni go mnogo dobre! NIKOI!!!
Vtoro seksa izob6to ne e stra6en .... a tova s pyrviq pyt sa ob6to vzeto mitove ... vqrno, 4e e vajen .... ama ne e stra6no povqrvai!!! Hubavo e! Prekrsno bih kazala :) I ne boli .... ili dori da te zaboli malko .... povqrvai mi ... malko 6te e :)
I treto posledno .... ne moje6 da iska6 ot priqtelq si da pravite samo tova, koeto na teb ti se iska .... trqbva da postigate syglasie i da pravite kompromisi .... No men ako pita6 ne mu davai analno predi da si pravila obiknoven seks .... Tova si e moe mnenie de... :)

Sange
02-01-2007, 11:43
angel.of.the.death_f, първото което ще ти кажа, и може би най-важното - той не трябва да те кара да правиш нищо, което ти наистина не искаш. Независимо на 23 или на 60 е, ако той има някакви чувства към теб ще се съгласи на компромис.

Мисля, че трябва да говориш с него, и да му обясниш защо не си съгласна да правите това и онова. Поне, на този етап.
Ако значиш за него нещо повече от поредната бройка, ще те разбере и ще се съгласи. Ако не го направи - въобще не му мисли, ами го прати по пътя му - този човек не те обича и колкото по-бързо свикнеш с тази мисъл, толкова по-добре.

Секса не е сделка, че да имате 'уговорки'. Ако не искаш да правиш нещо - той не може да те накара по НИКАКЪВ начин да го правиш. Ако го направи - това е изнасилване и е подсъдно. Така че всякакви уговорки които сте имали нямат никакво значение.
Също така, бих те посъветвал да се замислиш - доколко е възможно човек, който ти поставя ултиматоми наистина да го е грижа за теб и да те обича?

От твоя страна - нормално е да правиш компромиси в една нормална връзка - особено в секса. Но трябва да ги правиш по собствено желание, а не той да те кара да ги правиш.

На кратко: Той не ТРЯБВА да те кара да правиш НИЩО насила.

Що се отнася до първия път - много зависи.
Най-важното е да си 100% сигурна че го искаш, и че го искаш с точно този човек. Трябва да си спокойна и да му имаш пълно доверие.
Относно дали боли - прага на болката се вдига изключително много, когато човек е възбуден. Ако е достатъчно нежен и внимателен и успее да те възбуди, ще изпиташ минимална болка.

А за това че си неопитна - не се притеснявай, даже никак. Всичко идва с опита, всички са имали първи път. Не съществува вариант 'да я направиш неправилно'. А до това че ти е противно и те е гнус от оралния секс - сигурен съм, че ще го преодолееш. Може да ти се струва неприятна мисълта, но е почти гарантирано, че ще ти допадне след като опиташ.

Като заключение, най-важното е да поговориш с него и да му обясниш че не си готова да направиш всички тези неща. Той ТРЯБВА да те разбере - ако ли не, майната му.

пс. Съжалявам за дългото мнение >>

bubulinka
02-01-2007, 13:37
zna4i iskam da ti kaja samo 4e i az sam na 15 i moqt priqtel e na24 xodime ot 2godini i nqkolko meseca a toi mili4kiq me 4aka 9 meseca za da mu pusna. prosto predi tova pogovorixme i mu kazax samo 4e iskam da e vnimatelen i vsi4ko be6e ok. taka 4e pogovori s nego i ne se pritesnqvai tolkova. taka 4e uspokoi se i USPEX! \:D/

Unknown-18
02-01-2007, 16:01
zna4i iskam da ti kaja samo 4e i az sam na 15 i moqt priqtel e na24 xodime ot 2godini i nqkolko meseca a toi mili4kiq me 4aka 9 meseca za da mu pusna. prosto predi tova pogovorixme i mu kazax samo 4e iskam da e vnimatelen i vsi4ko be6e ok. taka 4e pogovori s nego i ne se pritesnqvai tolkova. taka 4e uspokoi se i USPEX! \:D/


Я да видим дали правилно съм разбрал.Математиката не ми е една от силните страни но доколкото можах да сметна ако ти си на 15 а той на 24 и ходите от 2 години значи ти си била на 13 а той на 22 когато сте тръгнали.Извинявай ама приятеляти май хич го няма.Аз съм на 18 и ми е противна мислълта да правя секс с 13 годишно момиче дори и 14 и някак си не мога да схвана как го е направил той.Единственото обяснение е че явно този "пич" е толкова нескупосан че не може и да бъде.Извинявай обаче малко ако се позамислиш никой нормален човек не би направил това.Скоро ако те зареже заради някоя 11-12 годишна няма да се изненадам.Малиии на къде отива света какви хора само се разхождат на свобода.Ако бяхме в Америка сега този твой приятел щеше да лежи в строго охраняван затвор на строг режим.
Но сме в майка България и тази "легална педофилия" си е ежедневие.
Бахти ненормалното млад човек по лапешаците търчи и ходи да си вре пишката на лево на десно ОТВРАТ само при мисълта ми се повръща.
Я сподели как го възприемат твоите мама и татко??? Радват ли се много когато 24 годишен рецидивист мушка малката им дъщеричка?

Миличкия ти задръстеняк те е чакал толкова по простата причина че ми е писнало от чекий и след като не може да намери нещо в неговата категория се мята на такива наивни лапета като тебе.Виж шибаната реалност замисли се и ще стигнеш до същите изводи до които и аз съм стигнал.

Да пази Господ!!!

Viktoriq_
02-01-2007, 17:47
Вие верно сте се побаркали ... кое момче не иска секс !? Какво сте се хванали за годините му ... ми ако е някой сдухан или нещо такова ... (малката не се сърди :) )

Unknown-18
02-01-2007, 20:01
Вие верно сте се побаркали ... кое момче не иска секс !? Какво сте се хванали за годините му ... ми ако е някой сдухан или нещо такова ... (малката не се сърди :) )


Вярно е че всяко нормално момче иска секс но аз до сега не бях виждал или чувал някой да убеждава девствената си приятелка да му духа и да правят какъвто и да било секс.Някой връзки започват със секс а в други той идва с времето без да са нужни облози и такива простотий.Според мене авера на въпросната авторка яко го е закъсал и просто не му остава друго освен да чака.И аз съм чакал но секса си дойде с времето без да съм правил каквито и да било усилия и без да съм водил преговори.Единственото което казах на това момиче беше че ще чакам колкото е нужно защото в крайна сметка едва ли на някой ще му е приятно момичето с което е спал да каже след време "това беше грешка" или нещо подобно.Когато едно момче или мъж започне да хленче за секс то това е явен намек за намеренията му спряно момичето.Ако те обича ще чака и 1 година и 9 месеца без да са обяснява и от друга страна ти ако го обичаше толкова колкото твърдиш тая тема нямаше да съществува!
Без да се обиждаш обаче ти си неориентирано ДЕТЕ а приятеляти е загорял олигофрен... в такива случай са чудя дали да заплача или да се смея.Ако поне малко мислеше вече да си го пратила да пасе кравите на село.

angel.of.the.death_f
02-03-2007, 14:53
:) Takava razlika moje bi nqma da e 4ak tolkova frapira6ta ako az bqh na 20 a toi na 30.10 godini razlika ne sa 4ak tolkova mnogo. :D

Unknown-18
02-03-2007, 20:39
:) Takava razlika moje bi nqma da e 4ak tolkova frapira6ta ako az bqh na 20 a toi na 30.10 godini razlika ne sa 4ak tolkova mnogo. :D


Да това е вярно.Защото като станеш на 20-21 започваш да мислиш по друг начин.Тогава вече се оформяш като жена и започват да те вълнуват далеч по различни работи от боклуците на AVON и готините ботушки които си видяла миналата седмица.Няма да ги има притесненията за 2-ка по химия или математика.Не казвам че няма да те вълнуват тези неща но няма да са на преден план.И тогава вече наистина можеш да скочиш в такава връзка и няма да си мислиш какво прави той след като те е изпратил в 9 и 30 или 10 часа.А и тогава вече можеш да говориш за любов.На годините на които си става дума за "харесване" вервай ми.

angel.of.the.death_f
02-04-2007, 09:32
Hm az i sega ne se interesuvam ot takiva ne6ta.Vqrno sigurno togava 6te sum o6te po zrqla no tova 4e ima 15 godi6ni momi4enca koito se dyrjat kato 5 godi6ni , ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva.Ima hora koito sa po seriozni i zreli dori i na 15.

Unknown-18
02-04-2007, 12:35
Hm az i sega ne se interesuvam ot takiva ne6ta.Vqrno sigurno togava 6te sum o6te po zrqla no tova 4e ima 15 godi6ni momi4enca koito se dyrjat kato 5 godi6ni , ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva.Ima hora koito sa po seriozni i zreli dori i na 15.



На 15 сериозни ДА но зрели не вярвам.Не можеш да кажеш на човек който нищо не е видял от живота че е зрял.Годините не са от значение що се отнася до зрялост но точно в днешно време 15-16 годишните "куклички" сте толкова разглезени че не може и да бъде.Ти м-у другото бачкала ли си някога през живота си.Да усетиш удоволствието да имаш СОБСТВЕНИ пари в джоба а не дадени ти от мама и татко.Имаш още много боб да ядеш докато "узрееш".Не бъркай понятията.Това че някой е сериозен в дадени моменти не значи че е зрял.

angel.of.the.death_f
02-04-2007, 14:03
Vij kvo moje da me nari4a6 sqkak osven "kukli4ka",noto sum razglezena noto polu4avam kakvoto iskam samo kato strakna s pryst.Mama i tatko ne sa milioniri i ne mi davat koi znae kolko pari. I otnostno tova dali sum rabotila - da ne samo 4e polu4avam stipendiq no i prez vakanciqta rabotq.Ne sum nqkoq ligava princesa, ne znae6 pred kakvo me e postavql jivota vypreki ne zrelite mi 15 godini i nqma6 nikakvo osnovanie da me nari4a6 "kukli4ka" za6toto nito se interesuvam samo ot grima si ili pri4eskata si nito polo4avam kakvoto poiskam. :smt018

ista
02-04-2007, 14:46
абе, тегли му една майна. изка да изчука девствена... ясно е.
първия път зависи от много неща дали ще те боли.
това, че не те слуша какво иска - значи иска да те изебе само.
че иска да правите анален секс... не знам, но по мое мнение не се връзвай на момче, освен ако ти не искаш. боли. най-малкото първия път! каквото и да ти говори - било мускул, не се променяла формата, и въобще не боляло... просто не се връзвай. само ако ти искаш. иначе... не.
а това, че те кара за свирките... аз лично не виждам нищо лошо в свирката. но ако на теб не ти харесва... твоя си работа. имам предивд ти си решаваш. той няма право да те кара да правиш каквото и да било ако ти не искаш! [-X [-X [-X просто го запомни това! [-( [-( [-( [-X [-X [-X
айде, мила, пази се и го махни тоя. не те обича. ако те обичаше нямаше така да ти реагира, а щяхте да си говорите за това... аз с моя си говоря за всичко. и нито аз, нито той имаме проблем със секса!

Unknown-18
02-04-2007, 16:08
Vij kvo moje da me nari4a6 sqkak osven "kukli4ka",noto sum razglezena noto polu4avam kakvoto iskam samo kato strakna s pryst.Mama i tatko ne sa milioniri i ne mi davat koi znae kolko pari. I otnostno tova dali sum rabotila - da ne samo 4e polu4avam stipendiq no i prez vakanciqta rabotq.Ne sum nqkoq ligava princesa, ne znae6 pred kakvo me e postavql jivota vypreki ne zrelite mi 15 godini i nqma6 nikakvo osnovanie da me nari4a6 "kukli4ka" za6toto nito se interesuvam samo ot grima si ili pri4eskata si nito polo4avam kakvoto poiskam. :smt018



Значи сама си противоречиш.В един от постовете си беше писала че имаш кофти оценки и за това сте направили някакъв глупав облог с приятеля ти.А сега изведнаж имаш стипендия.Просто реши веднаж за винаги как ще лъжеш из форумите и си поддържай версията щото иначе изглеждаш адски тъпо.И като каква работиш щото малко ми е интересно кой би взел 15 годишно момиче да му работи.За това малко ти вярвам щот ги има всякакви.А относно приятеля ти има ли нужда да повтарям едно и също относно "Ние се обичаме"?Такива на мене са ми ясни познавам такива като приятеля ти.Много е весело да им гледаш сеира.

ange.of.the.death_f
02-04-2007, 16:58
Ne mi izglejda6 mnogo tup i bi trqbvalo da znae6 4e stipendiq se dava na bazata na sro4nite ocenki.Ako prez sroka ima6 edna dve 3-ki ili dori 2-ki, ne ozna4ava 4e ne moje da gi opravi6.Vaprosa e kakva 6te ti e sro4nata ocenka i celta e ob6tiqt sbor na ocenkite da e nad 5 i 50.Dano da si me razbral dobre :wink: A otnostno tova kato kakvo sum rabotila bi trqbvalo da znae6 4e za servitiorka se iziskava samo podpis ot roditel i navyr6eni 14 godini.( kakto i za distributor v veriga magazini ili nqkoi koito pravi promocii ) 8)

Unknown-18
02-04-2007, 18:59
Ne mi izglejda6 mnogo tup i bi trqbvalo da znae6 4e stipendiq se dava na bazata na sro4nite ocenki.Ako prez sroka ima6 edna dve 3-ki ili dori 2-ki, ne ozna4ava 4e ne moje da gi opravi6.Vaprosa e kakva 6te ti e sro4nata ocenka i celta e ob6tiqt sbor na ocenkite da e nad 5 i 50.Dano da si me razbral dobre :wink: A otnostno tova kato kakvo sum rabotila bi trqbvalo da znae6 4e za servitiorka se iziskava samo podpis ot roditel i navyr6eni 14 godini.( kakto i za distributor v veriga magazini ili nqkoi koito pravi promocii ) 8)



"Ne mi izglejda6 mnogo tup" ---> Права си не съм "много тъп" тъп съм си ама в умерени граници.Но ще си позволя да отбележа че и ти не пращиш от мозък.Не само заради темата която си пуснала ами и заради самите ти коментари по нея.Не ми обяснявай как стоят нещата със стипендиите защото знам въпреки че стипендия аз мога да видя само на картинка.Както и да е мисълта ми е там че ти си абсолютно лапе в умствено отношение.Мога само да ти кажа браво че ходиш да си изкарваш пари но това не те прави зряла.Имаш още да вървиш дълго по пътя докато стигнеш до тази зрялост.

02-04-2007, 20:03
Абе миличка, за какви чувства говориш? Не мога да си представя един мъж на 24 да изпитва чувства към едно 15-годишно нахакано хлапе...Този човек или е някои педофил, или толкова е загорял, та две не вижда. Има и трети вариант-иска да порне девственица и не е намерил по-стара от теб! :-D
А ти, щом като от сега си почнала да се занимаваш с батковци (доста над твоята категория), не те виждам след 3-4 години (освен в някой бардак).

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 20:12
Абе миличка, за какви чувства говориш? Не мога да си представя един мъж на 24 да изпитва чувства към едно 15-годишно нахакано хлапе...Този човек или е някои педофил, или толкова е загорял, та две не вижда. Има и трети вариант-иска да порне девственица и не е намерил по-стара от теб! :-D
А ти, щом като от сега си почнала да се занимаваш с батковци (доста над твоята категория), не те виждам след 3-4 години (освен в някой бардак).
:shock: Kakvo izkazvane samo...Ti naistina ne si nared...I ne vijdam kakvo losho ima v tova,da imash vruzka s chovek,po-golqm s 3-4godini ot teb...

02-04-2007, 20:28
Kakvo izkazvane samo...Ti naistina ne si nared...I ne vijdam kakvo losho ima v tova,da imash vruzka s chovek,po-golqm s 3-4godini ot teb...

В случая не става дума за 3-4 години разлика, не се прави на много остроумна!

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 20:35
Kakvo izkazvane samo...Ti naistina ne si nared...I ne vijdam kakvo losho ima v tova,da imash vruzka s chovek,po-golqm s 3-4godini ot teb...

В случая не става дума за 3-4 години разлика, не се прави на много остроумна!
Da de,moq greshka!No vupreki tova nqma losho!Tova,che ti si s takiva razbiraniq si e lichno tvoi problem!

Unknown-18
02-04-2007, 20:49
Kakvo izkazvane samo...Ti naistina ne si nared...I ne vijdam kakvo losho ima v tova,da imash vruzka s chovek,po-golqm s 3-4godini ot teb...

В случая не става дума за 3-4 години разлика, не се прави на много остроумна!
Da de,moq greshka!No vupreki tova nqma losho!Tova,che ti si s takiva razbiraniq si e lichno tvoi problem!



То лошо няма като изключим факта че като му писне да я чука ще я зареже.Няма лошо и в това че той кара девствено момиче да прави всякакъв възможен секс с него.И като изключим 24 годишният изверг и заблуденото момиченце което сигурно още се чуди как така кърви 5 дена и не умира.9-те години разлика си казват думата.Ама то лошото си го няма.
Желая Ви Честита Нова Година в 1 и половина на обяд през феврури.
Бъдете все така наивни та да ва видим до къде ще стигнете с това "Ние се обичаме".

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 21:01
Kakvo izkazvane samo...Ti naistina ne si nared...I ne vijdam kakvo losho ima v tova,da imash vruzka s chovek,po-golqm s 3-4godini ot teb...

В случая не става дума за 3-4 години разлика, не се прави на много остроумна!
Da de,moq greshka!No vupreki tova nqma losho!Tova,che ti si s takiva razbiraniq si e lichno tvoi problem!



То лошо няма като изключим факта че като му писне да я чука ще я зареже.Няма лошо и в това че той кара девствено момиче да прави всякакъв възможен секс с него.И като изключим 24 годишният изверг и заблуденото момиченце което сигурно още се чуди как така кърви 5 дена и не умира.9-те години разлика си казват думата.Ама то лошото си го няма.
Желая Ви Честита Нова Година в 1 и половина на обяд през феврури.
Бъдете все така наивни та да ва видим до къде ще стигнете с това "Ние се обичаме".
Az govorq principno....Kakvo kato ima 9 godini razlika?Ne pri vsichki takiva vruzki stava taka,kakto kazvash ti...V sluchaq ne sum suglasna s usloviqta,koito postavq vuprosnoto momche,zashtoto ne tova e nachina.Momicheto ako e gotova,go pravi,ako li ne,nqma smisul-po nikakuv nachin ne trqbva da se chuvstva dlujna kum nego!

02-04-2007, 21:39
Ами да, може и да се оженят, и да живеят щастливо до края на дните си! :-D

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 21:47
Zashto puk da ne e vuzmojno?!?

Addict
02-04-2007, 21:54
Виж ги бе... хаха... Жени !!!

Едната се освестила, че не е правилно (тази която е пуснала темата) пък тука някакви други протежета веднага я обеждават, че е правилно... :smt005 :smt005 Женска му работа ...

Unknown-18
02-05-2007, 06:18
Само ще ви кажа че в наши дни това е почти невъзможно.Щели да се оженят абе я се скрийте ве.Сега някой ще влезе изтърканото обяснение "защо пък не майката и бащата на една моя приятелка имат 10 години разлика и си живеят щастливо" или пък същото обаче с на някой баба му и дядо му.Обаче тогава е било съвсем различно.Възпитанието на самите хора е било по различно и точно това е правило тези връзки по възможни докато сега с мисленето което имат момичетата и тези "батковци" просто е почти невъзможно.На 1000 връзки 1 да се получи по този начин.А да не говорим пък че вие момичета се радвате когато връзките ви с такива хора станат 2-3 годишни без да осъзнавате че вашити батковци си имат достатъчно време за пилеене и 2 години за тях не са много и те нищо не губят а вие си пилеете детството в стремежа си да се правите на много зрели и важни.

Malice
02-05-2007, 09:39
Ми на 15 години не е нито рано нито късно да го направиш...Иначе мъжете са такива.Решението си е исцуло твое

A_Loving_Girl
02-18-2007, 22:40
Otnosno tova 4e toi hodi s men samo zaradi sexa - ne e vqrno a i da e taka ne e va6a rabota. Iskam mnogo da blagodarq na tezi koito naistina otgovoriha na vyprosite mi. Mersi mn.
Ako ima o6te nqkoi da izkaje mnenie 6te se radvam da go pro4eta osven ako ne e o6te nqkoq prostotiq :) blagodarq na vsi4ki

ти не си наред той е само заради секса със тебе не му се давай и го разкарвай тоя педофил.....така де и други се изказаха със същото мнение така че разкарвай го повярвай ми после ще ревеш ,че не си ни послушала!!!!!!!!!1 :smt018

`Death`Whore`
02-19-2007, 08:15
За тези неща се мисли, преди да тръгнете! Или го правите, или късате. Човекът не може да чака 2 години, има нужди.

Unknown-18
02-19-2007, 12:50
За тези неща се мисли, преди да тръгнете! Или го правите, или късате. Човекът не може да чака 2 години, има нужди.




Ами като не може да чака да не се захваща с момиче което в ромските среди още малко и дъщеря може да му е.

BorderManager
02-19-2007, 12:52
Давай му да те праска само отзад (у лайноотходника ти кирлив) и непосредствено след това му прави свирки.
Няма никаква опасност и ще е безболезнено и за двамата. :smt004

LSD^Lady
02-19-2007, 13:12
1. Аз не съм момче, но си мисля, че трябва да уважава и твоите желания,
не само собствените си
2. Не е чак толкова страшен, стига да не си лигла и болката от порязан пръст примерно да те разплаква
3. Ми не, е може да удариш 100 грама водка, но това ще затъпи усещанията ти като цяло,а това е нещо, което се помни цял живот
4. Убеждавам се пише с "у", и всичко в тоя живот се крепи основно на компромиси, така че няма такъв филм....

Даммм......