PDA

View Full Version : Душевни терзания



akademika
01-26-2007, 13:19
Вчера, беше първата ми целувка с К. Днес беше втората. Познаваме се от 1.5 години, аз съм 10 клас, тя е 11 клас. Аз съм пример за рационалност и математическа мисъл, а тя е еталон за ирационалност и богат душевен свят. Преди време бях силно влюбен в нея, но тя не ми отвърна. Бях депресиран, но преди три дни, явно бе размислила, се видяхме, и за 4 часа всико се върна по старо му, с една подробност, че чувствата бяха взаимни. Ако някой преди една седмица ми бе казал, че това ще се случи нямаше да му повярвам, но сега е факт.

Въпросът ми е, тя има странни терзания, които и аз имам, тя си мисли, че аз и давам всико от себе си, а тя не ми отвръща, а аз си мисля, че тя ми дава всичко, а аз не и отвръщам. Какво да направя?

koalka
01-26-2007, 13:31
Според мен не трябва да се притеснявате за такива неща.Важното е да сте заедно и връзката ви да върви добре. :wink:

Psihi4no_bolen
01-26-2007, 13:59
Вчера, беше първата ми целувка с К. Днес беше втората. Познаваме се от 1.5 години, аз съм 10 клас, тя е 11 клас. Аз съм пример за рационалност и математическа мисъл, а тя е еталон за ирационалност и богат душевен свят. Преди време бях силно влюбен в нея, но тя не ми отвърна. Бях депресиран, но преди три дни, явно бе размислила, се видяхме, и за 4 часа всико се върна по старо му, с една подробност, че чувствата бяха взаимни. Ако някой преди една седмица ми бе казал, че това ще се случи нямаше да му повярвам, но сега е факт.

Въпросът ми е, тя има странни терзания, които и аз имам, тя си мисли, че аз и давам всико от себе си, а тя не ми отвръща, а аз си мисля, че тя ми дава всичко, а аз не и отвръщам. Какво да направя?

ЕЕЕЕЕЕбах ти обясненията честно ! :shock: :shock:

honda^
01-26-2007, 18:12
Леле...супер готина история, чесно:)! Тва дайе не моа си го представя. Няма какво да правиш. Гледай да се чувствате добре заедно и всичко ще си е ок

01-26-2007, 18:18
СПРЕТЕ "ДЪРЗОСТ И КРАСОТА!!!!!" ПОЧНЕТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ В РЕАЛНОСТА!

Vladokaaa
01-26-2007, 18:20
Еми късмет дано не завърши както е започнало.Толкова бързо!
:wink: :wink:

shalis
01-26-2007, 18:41
Мммм звучи много яко, браво! Не се притеснявайте и си поговорете, изяснете си един на друг, че смятате за достатъчно това, което ви дава другия:)

vvs_go
01-26-2007, 20:27
idi sa pregledai