PDA

View Full Version : Дама пика



Kisses_P
01-26-2007, 14:37
На много от вас може да ви се стори налудничево всичко за дама пика. Интерсува ме някой опитвал ли е да я вика и станало ли е нещо? незнам защо но аз вярвам в тия работи и все си викам да опитам да я извикам но съм шубе. ето линк по темата http://www.travelguide-bg.com/news/news.php?id=2233

01-26-2007, 14:48
haha ami kato bqh malka sigurno ama dosta malka pod 10 godini sigurno s edni priqtelki i te kolkoto men se opitvahme da q vikame ama estestveno ni6to ne stana.su6to taka vikahme i sladki6ko :-D i efekta be6e su6tiq.tva sa gluposti spored men.moje da e interesno,no ne e vqrno. :wink:

01-26-2007, 14:50
Еми аз съм се пробвал да я викам с мои приятели(5-6). Бяхме в една стая на тъмно, имаше един леген с вода пред нас, на огледалото сложихме чаршаф и има6е сапун пред нас. Хванахме се за ръце, затворихме очи, ма не стана ни6о особено. :lol: Знам звучи бебешко и тъпо, ама беше голяма забава. Чувал съм че е ставало нешо като се вика дама пика!

Metoman
01-26-2007, 14:52
Има ефект...Ако си на 3 ракии идва Азис и почва да играе гюбеци :lol: :lol:

Kisses_P
01-26-2007, 14:55
Вие го обърнахте на бъзик.Аз пък мисля че има нещо такова. А и до колкото знам трябва да са 2 момиче и 3 момчета.ДА се държат жокери и дама пика а не сапук и леген с вода :lol: и некви такива.. мерак ми е да опитам ма като се знам ква съм после ще сънувам кошмари два месеца

Metoman
01-26-2007, 14:59
Вие го обърнахте на бъзик.Аз пък мисля че има нещо такова. А и до колкото знам трябва да са 2 момиче и 3 момчета.ДА се държат жокери и дама пика а не сапук и леген с вода :lol: и некви такива.. мерак ми е да опитам ма като се знам ква съм после ще сънувам кошмари два месеца
Ако има 2 момичета и 3 момчета става....групов секс :lol: :lol:

Kisses_P
01-26-2007, 15:02
Ако има 2 момичета и 3 момчета става....групов секс :lol: :lol:
Един мой приятел каза същото :lol: И все пак си мисля че дама пика се появава :roll:

01-26-2007, 15:03
e ne go vzimai na seriozno.moje da opitate 6tom tolkova iskate i 6e vi e veselo i plus tova ni6to nqma da stane.ako stane pone nqma da si sama. 8)

Mimka_sweet
01-26-2007, 15:41
Ха такиа колко съм слушала :-D

machoka
01-26-2007, 16:11
Ако има 2 момичета и 3 момчета става....групов секс :lol: :lol:
Един мой приятел каза същото :lol: И все пак си мисля че дама пика се появава :roll:

Появява се единствено детската ти заблудена главица. На колко си - на 12?! Защото тогава по принцип е пределната граница, в която ДЕЦАТА престават да 'вярват' в 'дама пика' и в това, че децата ги носят щъркелите.

Тази тема я затварям по т. 11.