PDA

View Full Version : Искам да споделя!!!



Vladokaaa
01-26-2007, 14:49
Здравейте искам да споделя това което ме гризе дано да ми стане по добре.16 г съм.Какво да ви кажа не олучвам свстни гаджета.Хващам се с една тя ме нарани аз спирам да я търся а след нея пък някоя др пак ме наранява.Направо незнам вече какво да правя а да не говорим че много искам да опитам най-голямото удоволствие секса но как като няма с кой?

dEnIsTy
01-26-2007, 14:59
еми не се хващай с всяка следваща ами изчакай да дойде някоя по-различна,с която 1-о ще се опознаеш и вече като си убеден,че не може да те нарани действаш:)

Frank_Lampard
01-26-2007, 15:01
най-голямото удоволствие не е секса... а е любовта. може би ти грешиш с подхода си към момичетата... не търси секс мишена, а човек, в който можеш да се влюбиш :wink:

Vladokaaa
01-26-2007, 15:02
Незнам адски съм объркан казват ми че съм бързал но не смятам че е така или греша. :cry: :cry:

shalis
01-26-2007, 15:14
Изчакай докато усетиш , че е дошла голямата лубов щом искаш да е гадже, А ако ще е само заради секса...Това може и без да имаш връска.Никак не са малко момичетата, които търсят само секс без връзка, отделно дето има и просто ку**ета...

01-26-2007, 15:57
Абе аз любовта си я чакам ама при мене нещо не идва.Сега съм си храсал едно момиче ама е 7 клас и незнам ама иначе така изглежда израсла за годините си.Оффф и аз незнам аз ако не я потърся тая любов нема и да я намеря.Ама в 7 клас с 10 клас нема ли да е малко конфузно???

Vladokaaa
01-26-2007, 16:00
Абе аз любовта си я чакам ама при мене нещо не идва.Сега съм си храсал едно момиче ама е 7 клас и незнам ама иначе така изглежда израсла за годините си.Оффф и аз незнам аз ако не я потърся тая любов нема и да я намеря.Ама в 7 клас с 10 клас нема ли да е малко конфузно???


Tова е от мене!!!

ThePainIsReaL
01-26-2007, 16:08
Май наистина ти е грешен подходът . Ти търсиш гадже за секс , поставил си секса над чувствата и на двете страни в една връзка .

П.П. 7 клас и 10 клас като връзка се получава . Аз бях с такова момче и беше добра връзка , макар и само за месец . Но все пак нещата провървяха , защото момчето никога нищо не ми натякна за секс . Боже, аз бях едва на 13 и половина / 14 - щях да го пребия , ако беше с мен заради секс . :-D

Crazy_teen4e`f
01-26-2007, 16:11
Абе аз любовта си я чакам ама при мене нещо не идва.Сега съм си храсал едно момиче ама е 7 клас и незнам ама иначе така изглежда израсла за годините си.Оффф и аз незнам аз ако не я потърся тая любов нема и да я намеря.Ама в 7 клас с 10 клас нема ли да е малко конфузно???


Tова е от мене!!!

Що да е конфузно?Няма да е никак конфузно,ако се обичате нема значение възрастта.А пък щом намериш подходящата тогава мисли за секс.

Vladokaaa
01-26-2007, 16:14
Еми права си от една страна но осъзнах че няма да ми се отвори късмета за това по добре да не мисля за това свое желание просто ще го пренебрегвам или поне ще се опитам. :?

ThePainIsReaL
01-26-2007, 16:25
Еми права си от една страна но осъзнах че няма да ми се отвори късмета за това по добре да не мисля за това свое желание просто ще го пренебрегвам или поне ще се опитам. :?

Ако искаш да си с нея , за да спиш с нея - по - добре недей . Ще я нараниш и няма да спечелиш нищо . Мисли разумно . Ако ще си с момиче , само заради секса - поне си избери подходяща . Огледай се , все някоя ще ти подхожда.

Vladokaaa
01-26-2007, 16:30
Aз и момиче за секс немога да си намеря. :lol:
Смятам че е по-добре да си хвана момиче което да обичам а това за секса смятам че не от значение и на 18-20 да го направя за пръв път а и по-късно когато дойде то на сила нема да стане.

MoHuTo
01-26-2007, 16:36
най-голямото удоволствие не е секса... а е любовта. може би ти грешиш с подхода си към момичетата... не търси секс мишена, а човек, в който можеш да се влюбиш :wink:
Точно така! :wink:

ThePainIsReaL
01-26-2007, 17:18
Aз и момиче за секс немога да си намеря. :lol:
Смятам че е по-добре да си хвана момиче което да обичам а това за секса смятам че не от значение и на 18-20 да го направя за пръв път а и по-късно когато дойде то на сила нема да стане.


Това , което си написал , показва присъствие на мозък , но предишните ти постове не го подкрепяха . Тогава щом искаш да се влюбиш .. намери си човек , в когото да се влюбиш и се дръж подобаващо с него .

koalka
01-26-2007, 17:22
Наистина ситуациите, в които си попадал определено не са много приятни, но просто явно така е трябвало да се случи.Но не спирай да търсиш момичето, което няма да те нарани.Не знам какви чувства си имал към тези момичета?Дано не е било нещо силно, че тогава още по-зле.

Vladokaaa
01-26-2007, 17:48
Наистина ситуациите, в които си попадал определено не са много приятни, но просто явно така е трябвало да се случи.Но не спирай да търсиш момичето, което няма да те нарани.Не знам какви чувства си имал към тези момичета?Дано не е било нещо силно, че тогава още по-зле.


Eми в началото когато ме нараниха 2,3 ми беше адски гадно но след това свикнах с тази болка.Особено последните 2 така ме нараняваха че 7 месечна връзка прекратих.А др просто не ме заслужаваше а и ме нарани много и спрях да я търся.